Schaebens

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: amisted, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny, száraz, pattanásos bőr kezelésére nyújt optimális megoldást.

Ár: 1200 , Eladó: stefanie95
Állapot: Párszor használt, bontva : 2018 július közepe , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás, személyesen vagy posta
Ár: 1200 ft , Eladó: Nikolaj
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvetel
Panda

2016. június 1.

Érzékeny, kiütésre hajlamos bőrre használom, éjszakára és nappalra a CC krém alá.
A barátomnak pedig száraz bőre van és csak úgy issza ezt a krémet- szóval szerintem eléggé komplexen alkalmazható.
Szerintem is fantasztikus, nem irritál, viszont én érzem a sót az arcomon kb. 1 percig,
de mondhatnám, hogy olyan, mint amikor a tengerből jössz ki csak kevésbé zavaró :-)
A mattítást pedig azért nem úgy kell elképzelni, hogy teljesen matt lesz az arc, hanem olyan egészséges kinézetű, kellemes tapintású.
Valóban megnyugtatja a bőrt, például egy arctisztítás/gyötrés után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Valóban megnyugtatja a bőrt, például egy arctisztítás/gyötrés után is.

marticat

2016. május 31.

Valóban csodakrém! Az eddigi legjobb, amit kombinált, pattanásokra hajlamos bőrömre használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

guppi666

2016. május 22.

Update: hamarosan elfogyasztom az első tubust, de veszem is a következőt. Nem akarok és nem is fogok több krémet kipróbálni, mert számomra ő a tökéletes.
Bár jöttek ki azóta pattanások, (keresem a belső okokat!) de fájdalommentesen múltak el hála ennek a csodának. Sosem figyelem a dátumot, mert a bőröm jelzi pattanások formájában ha jönnek a csajos napok,hát most olyannyira nem jelezte, hogy nagyon meglepődtem, szóval csoda ez a krém! Egyébként a pattanásokra szoktam tenni plusz réteget. Féltem hogy lesz egy filmes réteg rajta, de maradéktalanul beszívódik és gyilkolja a pattit. A tiszta illatát menet közben megszerettem, mintha gyógyszert kennék fel. Kicsit gyorsan fogy mostanában, mert imádom kenegetni és meg van bolondulva a bőröm, mert eddig egy krém se kellett neki akármilyen vékonyan is kentem, ezt viszont nyeli mint a szivacs.
És én is meg tudom erősíteni hogy az alapozó, korrektor és bb krém is sokkal szebb ezzel és tartósabb is!
Mindenkinek ajánlom!!!!

Megelőlegezem neki a csodaszer minősítést.Még csak 4 napja hasznàlom reggel-este, de nem bírom ki hogy ne írjam le az eddig tapasztaltakat. Két hete küzdök az iszonyatos bőrömmel. Nem tudom mi történt, de sok apró és 6 hatalmas fájó gyulladt pattanás árasztotta el a fejem. Általában ez 1-2 db szokott lenni, és el is múlnak ha kezelem őket, de most semmi nem hatott, és ha elmúlt egy, jött még 2 új. Mindent kentem már rájuk, mert a kinézetük már nem is érdekelt (nem néztem tükörbe) de a fájdalommal nem tudtam mit kezdeni. És amelyik elmúlt, természetesen hatalmas heget hagyott maga után.

És az undorító leírás után (bocsi) jöjjön ez a krém, vagyis a lényeg!
Egy drága gyógyszertári krémet akartam megvenni és ott egy kommentben olvastam hogy valakinek ez jobban bevált mint az. A sors iróniája, hogy bár mégis a másikat akartam megvenni, nem volt 2 gyógyszertárban sem, így mentem a müllerbe és jött ez velem haza. Hát nem hittem a szememnek és most se nagyon. 2 hét kudarcos küzdelem után ez a krém már egy este alatt látványosan nyugtatta a bőröm. A pattanásokat elkezdte lehúzni és a legdurvább látvány a megmaradt foltok halványítása, gyógyítása. Lassan, de biztosan haladunk. Újabb pattanások sem jöttek ki rajtam azóta, szóval ez is csoda.
Mivel száraz bőrűeknek ajánlják, féltem hogy mit tesz az én zsíros fejemnel, de nagyon gyorsan beszívódik és remekül hidratál, így száraz bőrre én úgy érzem kevés lehet, de nekem pont jó.
Örülök hogy ilyen nagy a kiszerelése, és pláne annak hogy ilyen olcsó (kuponnal még olcsóbb volt).
A flakon alakja nekem tetszik, a kupak jól záródik. Tényleg gyógyszertári illata van, ami nem a legjobb, de nagyon hamar elillan (plusz öröm hogy parfümmentessége nem irritálja az egyébkènt is gyulladt fejem). A kinézete tényleg nem túl tetszetős (engem cipőápoló kinézetre emlékeztet). A legalsó, eldugott polcon leltem meg, ha itt KM-en nem olvasok róla, soha nem tűnt volna fel a létezése. Szóval nagyon köszönöm KrémMánia!!!!
Úgyis jövök update-re, mert nagy a szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Mindenkinek ajánlom!!!!

És az undorító leírás után (bocsi) jöjjön ez a krém, vagyis a lényeg!
Úgyis jövök update-re, mert nagy a szerelem!

Tatus

2016. május 17.

Csak egy szép összetevős, nem horror árú, egyszerű kis hidratálót kerestem, ha már a sok 'speckóság' nem tudott segíteni. Itt akadtam rá,tök véletlenül, a ráadás már csak az a két szó volt számomra a leírásban, hogy 'pattanás és száraz'. Azonnal rohantam érte. A bőröm vízhiányos, kicsit kombinált, érzékeny és még pattanásos is. Mielőtt megvettem már tényleg nem tudtam mit kezdjek a fejemmel..annyira utáltam akkor a bőröm, pattanásos volt, foszlott,hámlott, akármivel kentem vagy radíroztam és még fénylett is.
Március közepe óta használom. Azóta elmondhatom, hogy:
-kevesebb a pattanásom(számot tevően kevesebb) ami előjön néha, sokkal hamarabb gyógyul.
-halványabbak a foltocskáim
-nem hámlik a bőröm, teljesen elég a hidratálása, pedig féltem, hogy kevés lesz, de így tavasszal tökéletes
-nem fénylik tőle a bőröm
-ja és nem utolsó sorban, sokkal szebb rajta az alapozóm ( mondjuk nyilván ezt nem volt nehéz elérni, mivel előtte foszlottam, és borzalmas volt) de tényleg szebben mutat, mintha nem kenném alá.
Szóval igen, Ő az én megmentőm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Március közepe óta használom. Azóta elmondhatom, hogy:
-halványabbak a foltocskáim
-nem fénylik tőle a bőröm
Szóval igen, Ő az én megmentőm!

Mower

2016. május 5.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Nem kellett csalódnom benne. Jó kis krém, tényleg kevesebb pattanás lesz tőle a bőrömön, bár a hámlasztások miatt egyre kevesebb "baleset" történik. Ha látom, hogy kezd problémás lenni az arcom, akkor használom pár napig és szépen megnyugszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

anna21

2016. március 29.

Ez a krém nagyon szuper! Szép összetevők,az ára teljesen reális a mennyiséghez képest.Hamar beszívódik, meglepően kevés mennyiség kell belőle.Nagyon jól hidratál!Újravevős!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Sugarplumfairy

2016. március 27.

Nagyon jó kenőcs, a második adag végénél járok. Két doboz több mint egy évig kitartott, napi használattal, szóval nagyon gazdaságos.
Kiemelném hogy nagyon szépek az összetevők ÉS nincs benne illatanyag, ez óriási áldás, a pattanás elleni krémeket valami perverzió mentén különösen szeretik teletolni parfümmel. Egy nagyon mellékes, abszolút tolerálható gyógyszertár-illata van, felkenés után már nem is érezni.
Nem lett szebb tőle a bőröm és nagy csodák nem történtek, de hidratált, simított és nem okozott több mitesszert vagy ekcémát. Őszintén szólva én ennyit várok el egy hidratálótól és ez tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

mrita87

2016. február 14.

Mondhatom, hogy megjártam a hadak útját a bőrömmel. Ezért is vártam 1 hónapot, és csak most írok véleményt. Ez a krém csodálatos! Picit féltem, mert kenőcsként szerepel a tubuson, és nem tudtam, hogy ez mit művel majd a kombinált bőrömmel. Szerencsére csak javított rajta, viszont a hidegebb időszakban olajat, vagy plusz hidratálót kell használnom hozzá, mert nem táplál eléggé. Remélem, hogy sokáig jó lesz, mert végre, hosszú évek gyötrelmei után, kezd alakulni a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

siposhenna

2016. február 13.

2 nap használat után (reggel + este) annyira kiszáritotta az arcom, hogy fájt. :-/

Pedig nagyon akartam, hogy jó legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Pedig nagyon akartam, hogy jó legyen.

Pittyputty

2015. december 26.

Imádom !!! Felváltva használom vagy neha együtt is a Bioderma po zinkkel. Nem okoz pattanást , jo ra sminkelni, Hidratál de nem zsírosan. Ennyi pénzért meg Pfff legjobb ! 😀👍🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract