Schauma

Ár:   825 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajápolók

A gyapjút és aloevera kivonatot tartalmazó balszam gyengéd a fejbőrhöz. Ajánlott enyhén vagy erősen zsírosodó hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CandyCurses

2014. október 26.

Nekem 24 órát nem bír ki a hajam, nagyon hamar zsírosodik.

Evvel sokkal jobban tartja magát. Este hajmosás után kifésülöm a hajam - minden cucc nélkül - , és utána fújom a hajamra, főleg a tövére. Aztán azonnal megszárítom. Sokkal frissebb, és nem lapul le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Nekem 24 órát nem bír ki a hajam, nagyon hamar zsírosodik.

jizunew

2014. október 5.

Minden hajmosás után fújok ebből a hajamra, könnyebb utána a kifésülés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Minden hajmosás után fújok ebből a hajamra, könnyebb utána a kifésülés.

dorci993

2014. augusztus 23.

Sajnos nekem semmire se jó...pedig igazán gyorsan zsírosodik a hajam, minden 3. nap már rettenetesen néz ki mosás után, de ez semmit se csinált vele, pedig majdnem az egész flakont elfújkodtam rá. Az illata sem tetszett igazán, és nagyon nehezen száradt meg tőle a hajam :( Az egyetlen pozitív talán az ára, de még így se több 2*nál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

almarek

2014. május 19.

Tényleg megkönnyíti a kifésülést, viszont tompítja a haj fényességét, és én az illatát se szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

cicaslany91

2014. január 29.

Jelentősen megkönnyíti a kifésülést, én csak emiatt a tulajdonsága miatt veszem újra és újra :) Az illata is jó, nekem nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szeretem ezt a sprayt, de nem annyira jó az illata de hatásos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szeretem ezt a sprayt, de nem annyira jó az illata de hatásos

senskin

2013. december 21.

A professzionális hajápolás egyik elbaltázott terméke a női hajakra tervezett folyékony spray-k, eddig nekem egyetlen egy sem vált be, mindegy, hogy milyen márkáról esik szó. Ha a fentiről beszélünk, az is sajnos semmire sem jó. Egy napig szép lenne tőle a haj, ha nem ragadna ennyire. Borzalmasan zsírosít. Hajmosás után megörültem , de szép a hajam tőle, de ez a hatás nem tartott sokáig. A hajam lapul, másnap meg kellett mosnom megint és a régi hajhabomat felkeresni újra...Az illata miatt, nem pontozom le nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

Kriszta.1983

2013. december 11.

Ez valami borzalom! Nedves hajra fújtam,és utána szárítottam meg a hajam. Teljesen matt,fénytelen,és szálkás lett a hajam. A zsírosodást sem tolta ki "egy perccel sem"... Mérgemben ki is öntöttem a lefolyóba! Pénzkidobás volt ez a termék. (Pedig a samponja egész jó volt,régebben használtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Alice22

2013. november 27.

Csalódás. Az illata nem rossz, és ezzel elmondtam róla ami pozitívum. Megvettem, mivel szilikonmentes, és az ára is barátságos volt (500ft) de nagyon megbántam. Ha szárazon fújom a hosszú hajamra tiszta gubanc lesz, sőt még a kezem is ragad!! Nedves hajra használva valamivel jobb, de úgy sem valami fényes-szó szerint-mivel nagyon matt lesz tőle a haj...kap egy csillagot az ára és az illata miatt, de az biztos hogy nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Brigi19

2013. október 31.

Én a Könnyed ápolás sampont és balzsamot használom (száraz hajra való), és azt hittem, hogy ez ennek a termékcsaládnak a része. Már otthon vettem észre, hogy zsíros hajra való, szóval jó nagy mellélövés volt az én száraz, hullámos hajamra. Mindenesetre kipróbáltam, nem tudtam könnyebben kifésülni a hajam, és ragadóssá is váltak a tincseim, pedig nem sokat fújtam. Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.