Schauma

Ár:   825 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajápolók

A gyapjút és aloevera kivonatot tartalmazó balszam gyengéd a fejbőrhöz. Ajánlott enyhén vagy erősen zsírosodó hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lilla91

2013. augusztus 1.

Hát ez a spray nagyon nagy csalódás volt számomra :(
Először is az ilyen szereket többnyire azért veszem hogy jó illatú legyen a hajam és eddig mindig akkora szerencsém volt, hogy amelyiknek megfogott az illata jó hatással is volt a hajamra. Na ez volt az első mellényúlásom. Épphogy valamit segít azon, hogy kifésülhető legyen a hajam, tompa tapintású lesz, száll mint a szénakazal és nem is lesz fényesebb. Összesítve az illatát levéve (amit imádok) semmi hatása nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Hát ez a spray nagyon nagy csalódás volt számomra :(

szandymakeup

2013. július 21.

A hajam zsírosodása egyáltalán nem javult :/ De könnyeben tudom kifésülni .. és jó az illata .. Tény hogy könnyebb kifésülni a hajat .. de az van ráírva zsíros hajra így nem arra funkcionál amilyen néven fut .. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Alexíta7

2013. június 12.

nekem bevált. csak minden 2. hajmosásnál használom és segít, hogy ne zsírosodjon a hajam. az illata nem túl erős, de nekem nagyon bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

xena123

2013. május 12.

Kellemes illata van, és ki tudom vele fésülni a hajam, de a gyümölcsös jobban bejött illat miatt is meg, mert ettől néha ragad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

devcat

2013. február 9.

Én nagyon szeretem, a többi fajtájával együtt, könnyen ki lehet utána fésülni a hajat, az illatát is szeretem, rengeteg van benne, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Ksari

2013. január 28.

Szerintem egész jó kis termék. Nagyon gubancolódós a hajam, szinte lehetetlen balzsam nélkül kifésülni, viszont hogyha sietek a két samponozás után nem szeretek még a balzsammal is bajlódni. Ilyenkor jön jól ez, csak befújkálom vele a hajam, és viszonylag könnyen ki tudom bontani (persze nem siklik a hajamban a fésű, de azt még a Gliss Kur sem tudja elérni nálam). Az illata is nagyon kellemes, és jó árban van. Azt mondjuk nem értem, hogy miért van zsírosodó hajra, hiszen azon mit sem változtat nálam, de összességében elégedett vagyok, legyen 5 csillag (jóindulattal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

szuperninaa

2013. január 21.

Ragad tőle a haj, többet árt mint használ, és a zsírosodásra sem jó. Sajnos.
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Ragad tőle a haj, többet árt mint használ, és a zsírosodásra sem jó. Sajnos.
Nem ajánlom.

Edi001

2013. január 3.

Egyszer használtam és nekem nem vált be!
Szívesen tovább adom valakinek 500 forintért!
e-mail: pocokhu@freemail.hu

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Egyszer használtam és nekem nem vált be!
Szívesen tovább adom valakinek 500 forintért!
e-mail: pocokhu@freemail.hu

Dana1983

2012. december 12.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Sok van benne, az illata jó, könnyen kifésülhető tőle a haj. Szeretem az ilyen fújós balzsamokat, mert nekem gyorsan zsírosodik a hajam és ha rendes balzsamot használok, valami borzasztó lesz. Az adagolója sokkal jobb mint más terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

borntobe

2012. november 22.

A hajam zsírosodásán nem változtatott, de kifésülőnek nekem bevált. Az illata jó, rengeteg van benne, szerintem sose fog elfogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.