Schauma

Ár:   825 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajápolók

A gyapjút és aloevera kivonatot tartalmazó balszam gyengéd a fejbőrhöz. Ajánlott enyhén vagy erősen zsírosodó hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anabela

2012. november 20.

egyáltalán nem vagyok elégedett, nem értem, hogy van képük pont zsíros hajra ajánlani. kifjezetten ragacsos érzetet hagyott maga után, pedig nekem eléggé száraz hajvégeim vannak, semmit nem használt, semmi pluszt nem adott, sőt. a hasonló kék samponnal egybe csomagolva vettem meg, azzal mondjuk elégedettebb vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

papupanni

2012. október 31.

A hajam zsíros, -ahogy a bőröm is-, ezért vettem meg ezt a kis balzsamot. :) Ráadásul imádom az ilyen "nem kell kimosni" dolgokat. Igazából meg vagyok vele elégedve, mindent betartott, amit ígért. Illata nem igazán van, de nem is nagy gond, azért ötöst kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Ngawang

2012. október 7.

Mivel gyorsan zsírosodik a hajam, ahogy megjelent, rohantam megvenni. Kár volt, mert semmit nem ér, sőt... Nekem nagyon lelapult tőle a hajam és nem segített abban sem, hogy később zsírosdjon. Ha kell valakinek egy flakon, amiből 2x használtam, jelentkezzen: wei.hui@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

ercsa21

2012. augusztus 26.

borzasztóóóó
vártam a csodát... nem történt meg... (gliss kurt használok egy ideje elötte közte utána.. csak h van viszonyitási alapom)
befujtam a 3-4 spricelésemet alig tudtam kifésülni uh agyon fujkáltam a hajam aminek következtében természetesen nagyon hamar bezsirosodott, de sikerült!
megszáritom a hajam semmi fénye szerintem még a természetes fényét is elvette a hajamnak....

de mivel jófej vagyok mindennek adok mégegy lehetőséget vagy csak fel voltam rá készülve mi lesz vagy nemm tudom miért de könnyebb volt a kifésülés és a csillogás is talán volt..... de igy is csak 2 csillagot tudok neki nagylelkűen adni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

borzasztóóóó

Jazz-meen

2012. július 12.

Nekem pozitív csalódás. Pár hete használom, és tényleg lassabban zsírosodik a hajam. Ráadásul korábban elég nagy szenvedés volt kifésülni a hajam, pedig nem hosszú és nem göndör, de ha ezt , ráfújom, pár húzás, és kész, nem kell bogozni. Csodaszernek azért nem mondanám, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 22.

ehh. Fogyjoon máár el :D arra jó, hogy esetleg kicsit könnyebb kifésülni a hajam. De akkor már százszorta inkább egy kimosós balzsam, talán többet is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.