Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ivci, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Specifikusan megcélozza és megerősíti a vékonyszálú vagy gyenge hajat, rugalmasságot adva annak. A klinikailag bizonyított hatékonyságú formula Keratin Complex-et tartalmaz. A haja lágyabb, kevésbé töredezett és a hajtövektől a hajvégekig erősebb lesz.

aniko_farago

2020. május 31.

Kellemes az illata és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Kellemes az illata és jól tisztít.

sajtosszenya

2020. április 22.

Feleségem "impulzusvásárlása" során vette magának, mert "elfogyott a sampon, kell vmi helyette". Ahhoz képest, hogy az ő fejbőre, haja milyen toleráns, ez a termék nagyon tudhat valamit, mert kb. a második használat után olyan makacsul viszkető, sűrű korpát eredményezett, hogy csak na! (Most néhány hete kezeljük Nizorallal.) Emellett a hajtövét annyira zsírosította, hogy hajmosás után 2. nap végére úgy nézett ki, mintha egy hete nem mosott volna hajat és közben százszor leizzadt volna.
A mű illata mondjuk kellemes és nincs benne szilikon. Ennyi. A dobozára a használatot illetőn ezt sikerült felírni: Öblítsd ki. Én hozzátenném, hogy a dobozt kéne kiöblíteni használat előtt, csak hát kár a környezetért....Nálunk a kukában végezte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 22.

hollieme

2020. április 21.

nem használok Schaumát, csak a vírus miatt vettem, mert az a bolt, ahol a samponomat szoktam vásárolni, bezárt. az illata jó. azt hiszem, a pozitívuma ennyi is. nekem is zsírosítja a hajat, korpás is lettem tőle plusz a homlokomnál a hajvonalnál szeborreát hozott elő. fénylik a hajam, az igaz, de ezt más sampon is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Fényes tőle a hajam és könnyed, az illata ennek is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Fényes tőle a hajam és könnyed, az illata ennek is jó.

CintreLow

2020. január 21.

Hajtő zsíros, hajvégszáraz tőle. Viszont szép fényes tőle a hajam. Vagy az csak a zsír...?
Kukában végezte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Kukában végezte.

blondie0310

2020. január 20.

Nagyon jó illatú, tényleg erősíti, fényesíti a hajat. Sajnálni fogom, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Horvathangelika1

2019. június 2.

Nagyon régen, 4 éve ezt használtam nyáron. Úgy emlékeztem, hogy a hajam szép hullámosra száradt be tőle, és fényes is volt. Most, a glamúr napokon, jobb kupon híján ezt választottam, sampon-balzsam 1 termék áráért. (800ft)
Nagyon meglepődtem, szerencsére ezt a márka is terelődik már a vegán irányba, remélem nemsoká nem fognak állatokon se kísérletezni..
a lényeg: olyan , mint emlékeztem. Tiszta, hullámos, fényes a hajam tőle, 1.mosásra pantene Aqua light ( csak, hogy fogyjon már el) aztán ez, rajta hagyva 1-2percig. Ajánlom annak, akinek jelenleg fénytelen, gubancolódós a haja. Zsírosságról nem tudok nyilatkozni, 1-2naponta nekem muszaj a Hajmosás , nem bírom több ideig. Ja, és az illata is megmarad, de nem olyan intenzíven , mintha a flakonba szaglásznánk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Yubiri

2019. április 5.

A hajamról:
Jelenleg melíros, mostanában gubancos, vékony szálú, tartás nélküli (mostanában már nem igazán, jó a fodrászom), gyorsan zsírosodó.
Olyan hajsampont kerestem, amitől nem lesz tartás nélküli továbbra sem a hajam, és nem kell hajat mosnom már a 2. napon.
Pozitívum:
- a 4. napig simán kibírja a hajam hajmosás nélkül (nem büdösödik a hajam, a fejem tetején látszódik a zsírosodás, de száraz samponnal simán rá lehetne húzni még plusz 1 napot, amit sose tettem, nekem ez már jó, ha a 4. napon is ilyen vállalható a hajam.
- jól habzik a sampon.
Negatívum:
- matt és fénytelen a hajam (pedig 100 % fényt ígér), az biztos, hogy nem fényesebb ettől a sampontól a hajam.

Megadom a 4 csillagot, már csak azért is, mert bár nem vagyok elégedett ezzel a samponnal, de ritka az olyan sampon, amitől nem érzem büdösnek a hajam már a 3. napon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

A hajamról:
Pozitívum:
- jól habzik a sampon.
Negatívum:

Alex0920

2018. április 16.

Alig vártam, hogy elfogyjon nagyon szárította a fejbőrömet, korpás lettem tőle és természetesen nem hozta az ígért hatást....A hajam pedig gubancos lett és fénytelen. Szerintem nem erőltetem tovább ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

AmysMadeUp

2018. február 23.

Zsírosodó törékeny vékony szálú hajam van. Csodás érzést kelt, azonban erre csak akkor jöttem rá igazán amikor váltogattam más samponokkal más balzsamokkal. A kettő együtt nagyon rendben van, meglepő árához képest, pedig a Schauma termékeket picit gagyinak éreztem mindig is, kivéve a sláger mami hamvasítóját a szőke időszakomból :) Mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.