Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ivci, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Specifikusan megcélozza és megerősíti a vékonyszálú vagy gyenge hajat, rugalmasságot adva annak. A klinikailag bizonyított hatékonyságú formula Keratin Complex-et tartalmaz. A haja lágyabb, kevésbé töredezett és a hajtövektől a hajvégekig erősebb lesz.

SzabinaL

2018. február 13.

A Schauma samponokat, mint ezt is összetevő, hatás -hogy milyen problémát szeretnék orvosolni- és illat alapján választom. Az elején tényleg erősebb, kicsit dúsabb és fényesebb lett tőle a hajam. Viszont a flakon (400 ml-es) vége felé már gyorsabban zsírosodott a hajam tőle, a hajvégeim pedig szárazzá váltak...lehet, hogy hozzászokott a hajam és már nem teljesült a korábbi csoda. Az illata kellemes, jó krémes az állaga és finoman habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

ipszilonze

2017. július 28.

Már többször megjártam Schauma samponokkal, mert az illatuk jobbára tetszik és az ára is elég kedvező. Sajnos ez sem jött be. Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, rengeteg kell belőle és rettenetesen szárítja a hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Tesa

2017. július 23.

Fura, de ez életem legelső Schauma samponja. A keratin miatt választottam, bár kérdéses, hogy egy olcsó termékben mekkora 100%-ban is található meg ez az összetevő. Igazából eddig még csak háromszor használtam, de nagyon bejön! Ilyet még sosem tapasztaltam samponnál, és nem hiszem, hogy feladata lenne, de nagyon jól hidratálja a hajamat. Normál esetben nem lenne erre ekkora szükségem, de nagyon rossz időszakát éli a hajam, így határozottan érzem a változást. Örülök, hogy ilyen jól kijön a hajammal, kicsit féltem az itteni vélemények után. Mondjuk eltudom képzelni, hogy egy idő után sok lenne a fejbőrömnek és a hajtövemnek, de semmi gond, legfeljebb csak akkor veszem újra, amikor rossz időszaka van a hajamnak.

Ha bármi mást észreveszek, akkor természetesen lesz update, egyenlőre 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Ha bármi mást észreveszek, akkor természetesen lesz update, egyenlőre 5*.

bettina28

2017. július 8.

Többször újravettem, különösebb hatást nem tapasztaltam ennél. Egyszerű sampon hatása van, tisztítja a hajat. Az illata jó. Hajerősítésre illetve hajhullás csökkentésére nekem a Plantur 39 sampon vált be inkább.

UP: A márkának több samponját is próbálgatom most, mert ár érték arányban nagyon jó, viszont a többi nem jött be ennyire. Volt ami kifejezetten elnehezítette és zsírosította a hajam, viszont ennél nem tapasztaltam negatív hatást úgyhogy lehet, hogy vissza fogok térni. Utólag felpontozom 3 ról 5 re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

SweetViolet

2017. június 23.

Egész jó kis sampon a maga olcsó kategóriájában. Nagyon hullik a hajam a szülés óta, illetve rászoktam arra, hogy csavargatom, így töredezett is. Sikerült mérsékelni a károkat ennek a samponnak köszönhetően, de azért a kóros hajhullást nem szünteti meg. Az illata is szuper és a fejbőrömet sem irritálja. Ha befejeztem a kísérletezést, biztosan újra veszem, mert ár-érték arányban nagyon ott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

freja94

2017. április 20.

Szőkítve volt a hajam egy (mint az kiderült) nem hozzáértő fodrász által, ennek egy éve iszom a levét. Ez a sampon az, amit merek használni, mert gyengéden tisztít, nem lesz tőle csikorgós a hajam, így nem törik mosás közben. Csodát nem kell tőle várni (a balzsamja viszont szuperpuhává varázsolja a hajam!), de ha bárki hozzám hasonló cipőben jár, annak csak ajánlani tudom. Olcsóbb kategória, mint a sérült hajra javasolt márkásabb termékek, és szerintem samponnál pont felesleges túlköltekezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

rozsabarbie

2016. november 16.

Én is elég hamar kaptam le a polcról ezt a sampont, hát sajnos nem is vált be. 2-3 alkalommal használtam csak, de semmit se tapasztaltam, csak, hogy pikk-pakk bezsírosodott tőle a hajam, nem hidratál, nem lesz rugalmas, viszont cserébe jól kiszárítja. Nálam is kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

bogikaaa

2016. október 19.

Sokáig használtam a koffeines Schaumát, de már egy ideje nem látom, így kipróbáltam már jó pár sampont (mindenféle márkából). Aztán rátaláltam erre. A hajamat nem szárítja (pedig elég macerás, göndör és vékony szálú), az illata tartós, sőt még balzsamot sem kell mindig használnom, mert puha is lesz tőle. Nálam a koffeines verzió az abszolút, de mivel sajnos nem lehet kapni, ezért maradok ennél. Ugyanúgy megérdemli az 5 csillagot, ez illatban erősebb, a másik másban. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

im

2016. május 30.

Se lágyság, se rugalmasság. Gyorsan kellett egy sampon, ezt vettem meg, pedig máskor is csalódtam már Schauma samponban. Iszonyú száraz, sprőd és gubancos lett tőle a hajam, akkor már inkább maradt volna zsíros...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Ildiii

2016. május 10.

Jó az illata, kellemes használni különösebb pozitív hatást nem vettem èszre. De sajnos elkezdett tőle viszketni, ègni ès hámlani a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.