Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ivci, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Specifikusan megcélozza és megerősíti a vékonyszálú vagy gyenge hajat, rugalmasságot adva annak. A klinikailag bizonyított hatékonyságú formula Keratin Complex-et tartalmaz. A haja lágyabb, kevésbé töredezett és a hajtövektől a hajvégekig erősebb lesz.

Aylawitch

2016. február 14.

Az illata nagyon kellemes és az állaga is megfelelő, ezért sajnálom, hogy nálam sem vált be. :( Ajándékba kaptam a balzsammal együtt (amit még nem próbáltam ki), de a sampontól kicsit viszket a fejbőröm és korpásodik is a hajam. Tapasztalataim azt mutatják, hogy a Schauma termékekkel nálam ez a gond, ja és gyakoribb a hajmosás is, mivel enyhén zsírosodik is tőle a hajam. Magamnak továbbra sem fogom vásárolni ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

fdorottya

2016. január 19.

Borzasztó! Nagyon elnehezíti a hajamat, hidratálni nem hidratál semmit és még jó zsíros is lesz tőle a hajam! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

diana94

2016. január 19.

Nekem sajnos nem vált be, elég vékonyszálú hajam van, nulla tartással. Ez a sampon csak még jobban ellágyította és lelapította. Az illata egyébként nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Lettike77

2015. november 30.

Ma használtam először, de utoljára is. Anyukám vette magának, gondoltam én is kipróbálom. Bár ne tettem volna. Az "illata" egyszerűen borzalmas. Olcsó kölnihez tudnám hasonlítani. Nem mertem megmosni a Syoss samponommal, nehogy még rosszabb legyen a hajam illata. Csak azért nem pontozom le teljesen, mert lehet a vékonyszálú, gyenge hajnak ad valami tartást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nixa

2015. szeptember 1.

Megvette, elhasználtam, ennyi. Szerintem átlagos sampon, kicsit a vége felé már untam, vártam már hogy elfogyjon, bár én mindennel így vagyok. :) Csak azért adok 3*-ot, mert ennél van szerintem sokkal jobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

pannab

2015. augusztus 19.

A balzsamjával együtt használom évek óta. Puha és fényes lesz tőle a hajam. Jól ápolja a fejbőröm és nem lesz zsíros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Molten

2015. július 30.

Egyszerűen imádom az illatát! Kevés kell belőle a hajra, és sokáig finom illatú marad. Évekig használtam hajbalzsamot, de ehhez a samponhoz egyáltalán nem volt szükségem rá, mert szép selymessé varázsolta a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.