Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő bazsam

• erősíti és belülről építi újra a haj szerkezetét
  • akár 95%-al csökkenti a haj töredezettségét

Horvathangelika1

2019. június 2.

Már megváltoztak az összetevők, sokkal jobbak lettek. Nincs szilikon, parabén ,b vitaminokkal.
Szeretem, mert nem nehezít el, fényes és puha lesz a hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Szeretem, mert nem nehezít el, fényes és puha lesz a hajam

Szuzi35

2019. március 9.

Finom illata van, a hajam puha és fényes tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Finom illata van, a hajam puha és fényes tőle.

Zerneboch

2018. március 22.

Egy hónapig mostam vele hajat, mert nekem váltogatnom kell, mert könnyen hozzászokik a hajam, viszont a Schauma termékcsaládban ez a balzsam vált be eddig a legjobban, idővel vissza is térek rá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

AppleMaple

2017. december 10.

Azért tetszik ez a balzsam mert ooolyan fini illata van és több nap után is érzdődik a hajamon. A hatását átlagosnak mondanám. Szeretek kisérletezni, de ha úgy alakul lehet újra fogom majd egyszer venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Milka

2017. június 20.

a spray-változatot kedveltem, ezért nem vagyok odáig. nincsenek nagy elvárásaim a balzsamokkal. legyen kifésülhetőbb, puhább, szebb a végeredmény. na, ettől egyik sem lesz. a kellemes illatán túl semmi pozitívum sem jut az eszembe róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

freja94

2017. április 20.

Szőkítve volt a hajam egy (mint az kiderült) nem hozzáértő fodrász által, ennek egy éve iszom a levét. A samponnal együtt valami zseniális, és olcsóbb kategória, mint a nagyobb márkák sérült hajra való kencéi. Az INCI elején nem szilikonok, hanem hidrolizált keratin és panthenol van, így tudom, hogy hosszútávon nem áldozom fel a hajam minőségét a rövidtávú puhaság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

pradamarfa

2016. október 31.

Nagyon finom, jól ápolja a hajamat. Tetszik.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Nagyon finom, jól ápolja a hajamat. Tetszik.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szilvi4412

2016. szeptember 20.

Finom az illata, szépen ápolja a hajam. Hamar elfogyasztottam. :) csak a hajvégekre használom, így negatívumot egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Moonbride

2016. szeptember 19.

Nem rossz ez. Az illatát nagyon szeretem és sokáig érezhető is a hajban. A hatásával sincs nagy probléma, amennyire korpásítják a márka samponjai a fejbőröm, a balzsam hajhosszon szépen működik, könnyebb kifésülni vizesen is, minimális hidratáló hatást is észrevettem. Nem lesz a kedvencem, de egynek ez is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Ginyw

2016. június 1.

Előnye:szép fényes lesz tőle a haj, és könnyen fésülhető,az illatas is jó, de csak ritkán tudom használni, mert korpás lesz tőle a fejbőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.