Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Samponok

Színvédő ápoló formula festett vagy színezett hajra. Védi a hajszínt, táplálja a hajat és újjáéleszti annak tündöklő ragyogását. A gyönyörű, festett vagy színezett hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikon- és színezékmentes.

Kicsijó

2017. november 19.

Nem is tudom hany flakonna hasznaltam mar el,de jo parat az biztos. Nagyon tetszik,hogy annak ellenere,hogy szilikon mentes nem lesz tole ilyen fura sprod a hajam. A festett hajamnak jot tesz hala. Az illata es az allaga is nagyon jo. Ritkan hasznalok mast amiota bevalt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Zsozs

2017. október 25.

Átlagos sampon, de az illata sokat dob rajta. Nekem egyáltalán nem zsírosított, sőt most egyszer-kétszer mással mostam hajat és napokkal a szokásos előtt esedékessé vált mint a fenti termékkel. Én összességében ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

szelesviki

2017. október 9.

Egy átlagos sampon, de nekem bejött. Féltem, hogy zsírosítani fogja a hajam de nem :) Az illata szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

rekathenew

2017. október 4.

Az illatat nagyon szeretem, es szerencsere sokaig is erzem a hajamban. Nekem nem zsirositja kulonosebben a hajam, viszont a szinvedelem nem igazan mukodik nalam. Vagyis inkabb nem csinal semmit. Ettol eltekintve nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Ladybugx

2017. szeptember 1.

Elhasználtam egy flakonnal,nekem nagyon bejött.kicsit féltem, hogy majd zsírosít az olajok miatt, de szerencsére nem. A titka szerinem az, hogy jobban kell kiöblíteni, mint a többi sampont, addig amíg nem 'nyikorog' a haj.
Tetszik, hogy átlátszó géles állagú, nagyon jó az illata, tartást ad és szép fényes lesz a hajam. Baltzsam azért ajánlott utána

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Dius1991

2017. augusztus 31.

Nagyon zsírosította a hajam, pedig festett hajam van. Bíztam benne, hogy kellően táplál majd, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Örültem, amikor elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

szonyecska

2017. augusztus 30.

Sosem volt festve a hajam, de imádom a málnaillatot, ennek pedig igazi, nem mű az illata. Bár sajnos nem túl tartós, de élmény vele hajat mosni. :)
A hatása szuper. Fényesebb, erősebb a hajam, mióta ezt használom, és egy samponozás elég. Heti kétszer mosok hajat, abszolút meg vagyok elégedve, régóta kerestem egy jó kis sampont.
Már harmadszor vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Már harmadszor vásároltam újra.

Trixi

Korcsoport: >54
2017. augusztus 14.

Kéthetes tengerparti nyaralás során mindennapi hajmosásra használtam, és így hasznos volt, hogy eléggé zsírosítja a hajat, továbbá valamennyire (minimálisan) színvédő is, és nem lett szalmaszáraz töredezettvégű boglya a fejemen (mellette UV-védős hajbanmaradó szérumot is használtam). Nem irritált, kellemes az illata, jól habzik, fényes lett tőle a hajam, a követelményeknek pont megfelelt extrém körülmények között. Elégedett vagyok vele, de a hétköznapi életemben a hajamat nagyon zsírosítaná és lelapítaná, és nem is szeretném itthon naponta mosni emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

sprefectesse

2017. július 11.

Mivel nem festett a hajam, nem tudok beszámolni a színvédő hatásáról, de kellemesen puha lesz tőle, az illata pedig nagyon bejön. Viszont érzem rajta, hogy ha a nyár tiszteletére nem mosnék egyébként is minden nap hajat, hamarabb zsírosítana, de gondolom, ha festve lenne a hajam, pont el is kélne a plusz ápolás, szóval csak azért vonok le egy pontot, mert hátra azért nem vágtam magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

csemezb

2017. június 24.

Mikor a boltokba került egy akció keretein belül jutottam hozzá, és sajnos túl sokat vártam tőle. Az illatát nagyon szeretem. 1-2 napig érzem is a hajamon. A fekete festéket lazán kiszedi a hajamból, mikor elvileg színvédő, és sajnos nekem gyorsabban zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.