Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Samponok

Színvédő ápoló formula festett vagy színezett hajra. Védi a hajszínt, táplálja a hajat és újjáéleszti annak tündöklő ragyogását. A gyönyörű, festett vagy színezett hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikon- és színezékmentes.

nikolett00

2017. június 18.

Én nagyon szeretem. Én 4-et is használok ebből a termékcsaládból (Levendulás, Mézes, Olivaolajos és ez) Anélkül, hogy elolvastam volna, hogy ez a sampon mire jó, ezt érzem igazán a sajátomnak. Imádom a finom illatát, a hatását... mindent :) Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Kamerion

2017. május 4.

Tök átlagos sampon. Nem tűnt fel, hogy működne a színvédelem, a vörös festéket lelkesen mosta ki a hajamból. Ha a hozzá való balzsammal használom, az túl sok a hajamnak, gyorsan zsírosodik tőlük. A rózsaszín hétvirágos Schauma balzsammal viszont jó páros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

villo1

2017. április 22.

Megvettem kipróbálni de a vártnál nekem kevesebbet nyújtott..lehet a mézes illene inkább a hajamhoz és ki fogom próbálni de ezt nem hiszem hogy újraveszem. Nekem kicsit összezilálta a hajamat. Nagyon kellemes az illata és fényes lett tőle a hajam de puha meg kifésülhető nem igazán..kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

cooleva

2017. április 8.

Imádom! :-) Nagyon finom, igazi málnás illata van..plusz még a hajtípusomra is illik ez a sampon. Amit ígér, azt teljes mértékben teljesíti, az én hajamnak igazi felüdülés ez a sampon. Fényes, dús, sima, könnyen fésülhető lesz tőle.. más nem is kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

szirimiri

2017. március 19.

már 3-4 szer használtam és nagyon el vagyok varázsolva tőle :D az illata mosás közben szuper, nem mű és nem tömény édes cukros málna, szárítás után nem igazán marad meg, de nem zavar mert úgyis a hajvégápoló illata erősebb. minden harmadik este mostam eddig hajat, de nem nézek ki undorítóan, ha csak a negyedik nap jutok el odáig. nagyon szép frissen tartja a hajamat. nem szárít, nem viszket, nincs irritáció. IMÁDOM. most jódarabig nem veszek mást az is biztos, pedig nagyon nagy kísérletező vagyok. szépen habzik, nem is kell belőle túl sok. egy szóval tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.