Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Q10 sampon - elvékonyodott és törékeny hajra. A szilikonmentes, Q10 koenzimet tartalmazó formula aktiválja a haj keratin termelését: a rugalmasabb, dúsabb hajért. Tökéletes ápolás. Erősíti a hajat a hajhagymáktól a hajvégekig. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

Nairam

2020. december 16.

Az illatán kívűl semmi nem jó benne! Szárítja a hajat és a fejbőrt. Mióta használom,brutálisan korpásodni kezdett a fejbőröm tőle...viszketett,és éreztem,hogy nem jó ez a termék... abbahagytam,és a Head&Shouldershez tértem át ,és a probléma rögtön megszűnt. Nem tudtam elhasználni a teljes flakont,mert rémes volt a fejem tőle! Rá van írva hogy vegán, de szerintem ez is csak reklámfogás.... megy a kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

zsofi207

2020. július 20.

Egyik nyaralás alkalmával otthon felejtettem a saját jól bevált samponomat, így a barátnőmét lejmoltam le. (Nem akartam időt szánni fodrászkellékesre.)
A sós és klóros víz is eléggé tönkrevágta a hajam. Száraz és durva lett. Sosem gondoltam volna, de valami brutál visszapuhított. Olyan selymes és fényes lett a hajam, hogy nem akartam elhinni, én meg egy vagyont költök hajápolókra...Kicsikét gyorsabban zsírosodott a hajam, ezért a -1*, de alapvetően pozitív csalódás! Nagyon jó kis sampon+balzsam kombináció!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

Liana88

2020. május 24.

Szeretek vele hajat mosni, alaposan tisztít, emellett pedig nem okoz fejbőr problémákat. Szép hajat eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

wildrose

2020. május 15.

Kellemes, telt illatú sampon, jól habzik, jól tisztít, és nem szárítja a hajam. Dúsabb és erősebb nem lett ugyan tőle, de nem is rontott az állapotán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 15.

kovacsrekaa

2019. december 15.

A balzsamjaval jo tapasztalataim voltak, de ez egy szornyu sampon. Hetente 1x mosok hajat (vasarnap). Ezzel mostam hajat, szerdara mar zsiros volt vasarnapra pedig vallalhatatlan. Meg jo hogy sapkas idoszak van, igy el tudom rejteni mig elmegyek a boltba. Elhasznalom, mert sajnalom kidobni de nagyon pocsek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Effi

2019. július 30.

Erőteljes eufemizmus, ha azt mondom, hogy ettől a sampontól egy szénakazal a hajam. Leírhatatlan állapotok uralkodnak a fejemen. A hajam konkrétan egy száraz f*s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

jane79

2019. május 23.

Egy átlagos sampon. Alapvetően szeretem a márka samponjait de ezt nem venném újra. Hamarabb zsírosabb lesz tőle a hajam, amúgy szép fényes volt tőle .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

natasa

2018. március 29.

Átlagos sampon, amitől talán gyorsabban zsírosodik a hajam. Mintha picit elnehezítené jobban. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

Lorna

2018. február 6.

Amikor ennyire vacak samponnal találkozom, akkor kedvem lenne felpontozni azokat az átlagos samponokat, amiknek csak három csillagot adtam anno, mert nem volt bennük semmi hűha - csak tették a dolgukat.
( A pontrendszer nálam kb. úgy működik, hogy ötöt adok a csodaszernek, négyet a majdnem csodaszernek. Három csillagot kap az, amit nincs kedvem újravásárolni, főleg azért, hogy a jövő énemet emlékeztessem rá, hogy újravenném-e a dolgokat. Úgyhogy az a nagy vízválasztó, amivel néha szigorúbb vagyok, mint kéne, hogy rendszerezzem a dolgokat. Aztán egy- kettőt az kap, ami kb fel is húz, hogy milyen pocsék.)
Na, a sampon maga: zsírosítja a fejbőrömet, annyira, hogy zavaróan sokszor kell hajat mosnom, még szárazsampon használat mellet is. A már első nap zavar a hajam szitu. Elnehezíti, és le is lapítja hiába próbálkozok belőni.
Gubancololódik is a hajam, és sokszor szenvedek a fésüléssel, haj szétválasztásával, amit szintén ennek a samponnak a számlájára írok, legalábbis javítani biztos nem javított a helyzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

vicus11

2018. február 1.

Először azért vettem meg, mert rá volt írva hogy szilikonmentes az ára pedig nevetségesen olcsó. Mindez vagy másfél éve történt, azóta csak ezt használom, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.