Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Q10 sampon - elvékonyodott és törékeny hajra. A szilikonmentes, Q10 koenzimet tartalmazó formula aktiválja a haj keratin termelését: a rugalmasabb, dúsabb hajért. Tökéletes ápolás. Erősíti a hajat a hajhagymáktól a hajvégekig. Bizonyított hatékonyság: az intenzív erősítő fehérjét tartalmazó Schauma segít pótolni a haj elveszett alkotórészeit és erősíti a hajat. Maximális erő és maximális ragyogás.

Bőrgyógyászok által dermatológiailag tesztelt.

Effi

2019. július 30.

Erőteljes eufemizmus, ha azt mondom, hogy ettől a sampontól egy szénakazal a hajam. Leírhatatlan állapotok uralkodnak a fejemen. A hajam konkrétan egy száraz f*s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

jane79

2019. május 23.

Egy átlagos sampon. Alapvetően szeretem a márka samponjait de ezt nem venném újra. Hamarabb zsírosabb lesz tőle a hajam, amúgy szép fényes volt tőle .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

natasa

2018. március 29.

Átlagos sampon, amitől talán gyorsabban zsírosodik a hajam. Mintha picit elnehezítené jobban. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Lorna

2018. február 6.

Amikor ennyire vacak samponnal találkozom, akkor kedvem lenne felpontozni azokat az átlagos samponokat, amiknek csak három csillagot adtam anno, mert nem volt bennük semmi hűha - csak tették a dolgukat.
( A pontrendszer nálam kb. úgy működik, hogy ötöt adok a csodaszernek, négyet a majdnem csodaszernek. Három csillagot kap az, amit nincs kedvem újravásárolni, főleg azért, hogy a jövő énemet emlékeztessem rá, hogy újravenném-e a dolgokat. Úgyhogy az a nagy vízválasztó, amivel néha szigorúbb vagyok, mint kéne, hogy rendszerezzem a dolgokat. Aztán egy- kettőt az kap, ami kb fel is húz, hogy milyen pocsék.)
Na, a sampon maga: zsírosítja a fejbőrömet, annyira, hogy zavaróan sokszor kell hajat mosnom, még szárazsampon használat mellet is. A már első nap zavar a hajam szitu. Elnehezíti, és le is lapítja hiába próbálkozok belőni.
Gubancololódik is a hajam, és sokszor szenvedek a fésüléssel, haj szétválasztásával, amit szintén ennek a samponnak a számlájára írok, legalábbis javítani biztos nem javított a helyzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

vicus11

2018. február 1.

Először azért vettem meg, mert rá volt írva hogy szilikonmentes az ára pedig nevetségesen olcsó. Mindez vagy másfél éve történt, azóta csak ezt használom, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

greeneyedcatgrr

2018. január 25.

Picit puhít a hajon ha balzsamot és hővédőt is használok vele egyszerre, mégsem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

titike92

2017. november 15.

Imádom. Amitóta ezt a sampont használom elég heti 1x megmosnom a hajam. Szép puha fényes lesz tőle a hajam nem hagy maga után zsíros érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

nicolekitti

2017. november 12.

Szeretem a Schauma samponokat, mindig kisérletezek más termékekkel is, de azt veszem észre, hogy csak visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

PaNel95

2017. szeptember 10.

Nem olyan rossz sampon, átlagos, középkategóriásnak mondanám, de nekem nem jött be. Gyorsan kellett egy sampon és ezt csak lekaptam a polcról mondván, a leírás alapján nem lehet olyan rossz, és van pár Schaumás sampon és balzsam, ami nagy kedvencem.
Az illata nem rossz, öblítéskor ki is mosódik, ami engem egyáltalán nem zavar. Könnyen habzik, jól tisztít. Kifésülő sprayt használok elsősorban, amivel könnyen ki tudtam fésülni. Balzsamot nem mindig használok, ezért kicsit megijedtem, hogy többen is írták, hogy szárít a sampon. Ez egy fő ok, amiért lehet nem fogom elhasználni. A másik ok az az, hogy az én hajamat eléggé zsírosítja, valamint semmi tartása nincsen a hajamnak, ha ezzel mosom. És nem a szilikonmentes formulával van gondom, hiszen elég sok mentes sampont használtam már, és ennyire lelapult egyiktől sem volt a hajam.
Közepesnél jobban nem tudom értékelni, mert nekem a fent említett problémák nem férnek bele. Mert még balzsammal, hajvégápolóval az esetleges szárító hatást tudom kompenzálni, de a már másnap teljesen lelapult hajamra flakon számra fújkálhatnám a lakkot, amihez se kedvem, se időm, se türelmem. Ráadásul szebb nem lesz, ugyanis már másnap látom, hogy a hajam töve zsírosodik, és ennyire még az én hajam se zsírosodik gyorsan, pedig sajnos eléggé küzdök ezzel a problémával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Mona29

2017. április 15.

Nem rég fogyott el az újabb csomagolású (INCI-je majdnem ugyanaz, csak néhány összetevő helyet cserélt) és egészen szerettem. Hatását tekintve finom, puha volt utána a hajam, nem zsírosodott gyorsabban. Az illata nagyon finom, jó érzés volt használni. A csomagolás miatt 4 csillag, mert nagyon oda kellett figyelmen, hogy mennyit nyomok (sűrű állagú, így önteni nem tudtam) a tenyerembe, mert hajlamos volt megindulni a cucc a flakonból (és én nem szeretek pazarolni). Amúgy sokáig el is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.