Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
julcsikababa

2016. április 27.

A Garnier olajos samponjával egyszerre használom így nem szárít jól habzik és az én mellíros szőkésbarna hajammal csodát tesz olyan szép egységes színt képez sokkal szebb a hajam amióta használom. Úgy vettem észre h a narancsos beütése a hajamnak kezd kevésbé látszódni tőle . Nincs rezes hatás. Bár nagyon ki kell kísérletezni hogy mennyi a jó adag hisz ha az ember lánya túlzásba esik igen csak kékes-lilás lesz a szép szőke tincsből persze kikopik de ha nem akarsz ilyesmit akkor csak óvatosan vele . Engem kifejezetten nem zavar ha néha tovább hagyom rajta :) Remek kis cucc. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

sszoyom

2016. április 24.

5 percnél ha tovább hagyom rózsaszínes lilás lesz tőle a hajam. 3perc pont jó. Gyönyörű ezüstös hamvas a hajam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

annushka88

2016. április 3.

Sajna termeszetes vilagos szoke hajon nem mukodik
Lehet, hulyeseg volt ezt feltetelezni, de tokre remenykedtem.

Plusz zsirositja a toveket es nagyon hamar fogy.
De talalkoztam lanyokkal akiken lathatoan mukodott festett hajon, szoval az a fajta hatasa tuti mukodik, en a sajat elvarasom alapjan adok neki csillagokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Sajna termeszetes vilagos szoke hajon nem mukodik
Lehet, hulyeseg volt ezt feltetelezni, de tokre remenykedtem.

Plusz zsirositja a toveket es nagyon hamar fogy.

Moonlight

2016. április 2.

Egyetlen használat után még nem mondanék határozott véleményt,de amennyire jól láttam, egy keveset biztosan fényesíti a hajat. Az illata kellemes, és másnap is érezhető egy picit. A színe erőteljes,a fürdővizet valami eszméletlen lilára színezi,érdekes volt :D
Az árán viszont meglepődtem. Ha egy termék látható eredményt produkál,azt azonnal drágán kell adni valamiért. Hála égnek, vannak diszkontok,ahol töredék áron kapható. Meglátjuk,mit hoz hosszú távon,addig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

bova

2016. március 29.

Festett szőke hajamra ezt a sampont használom, és tényleg nem lett sárga a hajam Tőle. Sokan dicsérik az árnyalatot, szerintem ennek is köszönhető. Mikor először vettem, olyan fura volt, hogy ezzel a képpel forgalmazzák. Pedig szerintem a többségi használó fiatalabb. Egyébként tök fura a kék színe, még a fürdőkádról is alig jön le. :) Egy problémám van vele: nekem zsírosodásra hajlamos a hajam, és arra ez bizony nem jó. (Furcsállottam is, hogy többen azt írtátok, szárít.) Így gyakrabban kell hajat mosnom, vagy lehet, hogy kombinálni fogom valami mással. Mivel kétszer öblítem, ezért az első mosásnál használhatnék egy másik sampont, a másodiknál pedig ezt. Hm. :) Még meglátom. 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Boombapple

2016. március 23.

Imádom! :)
Palette A10-zel festem a hajam és úgy döntöttem, hogy ezüstöt szeretnék. Ez volt az egyetlen olyan sampon, amiről sok jót hallottam és bevált! Nagyon szép ezüstös-fehér lett tőle a hajam. De azért vigyázni kell vele, mert néhol lilás tincsekkel lehetünk gazdagabbak, ha nem mossuk le 5-10 perc után. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Imádom! :)

koli

2016. február 15.

Nagyon világos szőkémen rajta hagyom kb 5 percig, néha balzsammal is elkeverem, és úgy marad fent kb negyed órát és nagyon szép ezüstös szürke lesz tőle a hajam. Évek óta ezt használom, és nem lilulok be tőle, max akkor ha intenzíven túladagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

szeretemafeketet

2016. január 20.

Húha,nem hittem ,hogy ilyen eredménye lesz..eddig hadban áltam a hamvasító samponokkal. Az összestől belilult a hajam,viszont ez a sampon gyönyörű színt kölcsönöz a hajamnak! Olyan mint ha most festettem volna. 2-3 perc alatt a sárgás részeket is nagyon szépen lefedi és egész tűrhető normál szőke színt csinál,a platinás részeken pedig nagyon szép fehéres színt csinál. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

ancsirigo

2015. december 12.

Csajok!

Mennyi ideig hagyhatom a hajamon anélkül, hogy lila lenne?
Előre is köszi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Csajok!

Mennyi ideig hagyhatom a hajamon anélkül, hogy lila lenne?
Előre is köszi!

anemon

2015. december 1.

Kedvenc samponom, az én hajam egyáltalán nem szárítja, pedig szőkített. Bár az is igaz, hogy minden hajmosás után teszek fel hajpakolást. Az itt belőtt 1300 Ft-os árat én sokallom, én 900-1000 Ft körül szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.