Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
spavanilly

2015. december 1.

Régi jó barátom, éljen a szőke haj! Már nem ad lilás árnyalatot a hajamon, mint anno, szóval érdemes volt újítani. Nem használom minden hajmosáshoz, mert nagyon szárít, még balzsam és hajápoló mellett is. Ezért nekem sokáig elég. Kipróbáltam a L. Silver samponját is, de az se tud semmivel sem többet, viszont megkapta a hajam végeit lilára. Professzionálisan. Szóval nyugodt szívvel, és mértékletes használattal, illetve hatóidővel ajánlom a haj sárgás tónusa ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Melux

2015. november 24.

Nekem halványan matt lilás zöldes lett tőle a hajam, viszont az igaz, hogy kevésbé volt sárga.
Találtam ettől jobb hamvasító sampont, ezért 1 mínusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Találtam ettől jobb hamvasító sampont, ezért 1 mínusz

kissbarbara1990

2015. november 15.

Tinikoromban voltam szöszke és ezt a sampont használtam, jól tette a dolgát. Volt amikor elég sokáig fent hagytam a hajamon és halvány lilás lett, mindenki dícsérte :D :D :D utólag visszagondolva hehe :D :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

halexa11

2015. november 14.

Ritkán használtam, de teljesen elégedett voltam vele. A hajamnak volt tartása, nem zsírosodott be 1 nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

wifey

2015. október 22.

voltam szőke - hiba volt. a fodrászom javasolta ezt a sampont, de feleslegesen költöttem rá ennyit. semmi hatása, és a szaga rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Belkitt

2015. október 22.

Imádom ezt a sampont, szuper a szőkített hajamra. Gyönyörű élénk színe lesz tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

sziszo

2015. október 9.

Nagyon jó sampon! Évek óta használom és csodás a melír a hajamban. Még ha a fodrásztól kijőve egy kicsit sárgás a melír, vagy nem olyan ahogy szeretném, akkor 2-3-szori hajmosás után tökéletes színe lesz. Olyan nincs, hogy ilyen nincs otthon!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

eszternemeth96

2015. október 5.

Régóta váltva használom egy hajerősítő samponnal a sötétbarnából kiszőkített hajamra. A sima samponos hatása is jó, de a hamvasító hatás tényleg látszik. Csillogó, szép fényű lesz tőle a hajam, nagyon jó a sárgaság ellen. Ez az eddigi legjobb hamvasító sampon, amit kipróbáltam, nem is váltanék másra. Ha és fantasztikus az illata, imádom!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 5.

6vilag

2015. szeptember 4.

Sötétszőke, melírozott hajra használom. Azért vettem, hogy átlehessen vészelni azt az időt, amikor már a lenövést melíroztatni kéne, de nem tudok még elmenni a fodrászhoz. Reggel, munka előtt mosok vele hajat, és néhány percig rajta is hagyom, mielőtt lemosom, ilyenkor mindenki azt kérdezi, hogy fodrásznál voltál? Pedig még a közelében sem és valóban nagyon szép színt és fényt kölcsönöz a hajamnak. Nem tudom, hogy szárít-e és mennyire, mert nem minden hajmosásnál ezt használom, kb. hetente, vagy inkább 2 hetente egyszer, és olyankor mindig hagyom is a hajamon, mielőtt leöblíteném.
Minden használatakor azt hiszi a külvilág, hogy fodrásznál voltam. Amolyan "optikai tuning"-nak érzem, mert, ahogy zsírosodik a hajam, akkor már elveszíti a kezdeti ragyogását, de szerintem, így van ez jól. Nagyon jó termék. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 4.

tiamoitalia

2015. augusztus 5.

Hugom használja a szőkitett hajára, nem sárgul be tőle a haja. Én csak megillatoztam, igen fincsi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.