Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
HeythereDilayla

2019. július 3.

Nekem nagyon bevált, a kezemet,körmömet megfogja, de elvileg egy szép hamvas hatás érdekében 5-10 percig kellene rajta hagyni..természetesen a szárítás miatt, balzsamos hajpakolást használok legalább heti 1-szer, de balzsamot utána mindig teszek. nyilván nincs mindig időm ennyit rajta hagyni, de fontos, hogy valami vitaminos olajat is használjak a hajvégeimre!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. június 8.

Az en hajam bezöldült tőle. Ezt a zold tonust viszont nem olyan egyszeru am csak ugy hipphopp eltuntetni. Ha ennek az arahoz hozzateszem a fodrasznal kifizetett extrat, a raforditott idomet es a bosszusagot, akkor nem h ablakon kidobott penz, hanem egyenesen a gyartonak kellene fizetnie nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 8.

Monicapandaa

2019. május 30.

Szőkített hajam sajnos hajlamos besàrgulni ezért gondoltam kipróbálom ezt a sampont. Illata nem rossz,samponozás után de meg balzsamozás előtt használom, szépen teszi a dolgát viszont azt vettem észre ha 1 percnél is tovább hagyom a hajamon nagyon kiszárítja (az egyébként elég zsíros) hajam, de leginkább a hajvegemet. Szóval csak gyorsan át dörzsölöm vele a fejem és már mosom is le. Igy viszont nagyon szép hamvas lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Petbeata

2019. május 26.

Hosszú évek óta használom a világosszőke, már-már fehér hajamra. Mosáskor 3-4 percig a hajamon hagyom. Ilyenkor sosem marad sárgás a hajam. Én szeretem és mindig újraveszem. Bár hamvasító samponokból amúgy sincsen nagy kínálat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

Kacija

2019. május 26.

Nekem olyan, mint egy akarmilyen atlagos sampon. Hamvas szőke a hajam. A sargas elszinezodes miatt vettem, de tobbszori hasznalat utan sincs semmi eredmeny. A kezemet azt kisse megfogja minden hajmosas utan 😁 Illata kellemes, egyaltalan nem szaritja a hajamat. Hat a csodaszertol messze van 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

Abbydeutsch

2019. május 21.

Szinte fehér szőke hajam van, hogy őszinte legyek ezen és a hidegútin kívül mást nem is próbáltam. Előző véleményeket olvasva, nyilván nem mindegy milyen árnyalatú szőkét szeretnénk hamvasítani. Ami inkább az aranyra hajlik, azzal nem is fog semmit kezdeni. Igazából elég rendszertelenül használom, ha látom hogy kezd kicsit sárgulni a hajam, akkor mosom meg vele. De volt már hogy ettől lettem direkt lila, imádtam. :D Kicsit persze szárítja a hajat, de egy kis pakolás és probléma megoldva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Patrisakkk

2019. május 14.

Szőkítés után elég sárga lett a hajam és a fodrász mondta hogy ez be válhat szóval ki próbáltam. Első használat után nem volt nagyobb változás de egy pár alkalom után el tűnt a sárga szín. Ebben nagyon jó viszont mínusz egy csillag mert az amúgy is száraz hajam még szárazabb tőle. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

pirospipacsocska

2019. május 5.

Anyukámnak már teljesen ősz a haja,így szőkére festi a Palette hajfestékkel.Amíg nem tudott ennek a samponnak a létezéséről,eléggé besárgult festés után pár héttel már a haja.Mióta ezt a sampont használja,nincs sárgaság,egységesen hamvas szőke a haja.Szóval ő teljesen elégedett ezzel a samponnal. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Orsykaa

2019. április 28.

Én nagyon elégedett vagyok, rendszersen használattal nem sárgul be a hajam. Balzsam mindenképp kell utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Mosizso

2019. április 20.

Amíg szőke hajam volt, tette a dolgát. Samponnak se rossz, ára is elég jó. Abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.