Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
viragocska66

2019. március 30.

Szépen eltünteti a vöröses és sárgás árnyalatot, még az egészen sötét szőke hajból is. Kb 2-3 mosásonként használom csak ezt, addig megmarad a hatása. Egyetlen negatív tapasztalat, hogyha szárazabb a bőr a kezemen, akkor beleül az apró repedésekbe, és kb 1 napig rajta is marad 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

szollosivivien

2019. március 21.

Legjobb hamvasító sampon EVER! Próbáltam olcsóbbat, drágábbat, de egyik sem vált be.. vagy nem csinált konkrétan semmit, vagy túlságosan befogta a hajam, vagy egész jól működött, de macerás volt a használata. Ennek a használata egyszerű, az eredmény hatásos és ár-érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. március 17.

Ez a sampon egy csoda! Gyönyörű, hamvas lesz tőle a hajam. Az én hajam nagyon zsíros, így jól is jön az, hogy ez egy picit szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 17.

newsfeed

2019. március 17.

Egyik barátnőm ajánlotta meleg szívvel, hogy ne Pumukliként növesszem le a szőkémet. :D Szóval rohantam a DM-be és tegnap sikerült is beszereznem.^^ Ő nemrég kezdte el használni és még mindig szép a melírozása. Én tegnap próbáltam ki először. Elsőre meg is ijedtem, hogy te jó ég, ez most tuti összefogja nekem a kádat. :D De a sötétlila szín kihabzott fehérre, szóval nem volt vele semmi gond. Jól tisztít, nem okozott irritációt, szóval ez mindenképpen plusz pont. :) A későbbiekben meglátjuk, mi lesz és mit csinál az erősen leamortizált szőke résszel. :D Csodákat nem várok, mert majdnem egy éve volt utoljára festve, azután pedig nem is érdekelt igazából, hogy mi lesz a sorsa, csak nőjön lefelé. Viszont ha egy kicsit is hozzá tud járulni ahhoz, hogy viszonylag igényesebben növesszem le a festett részt, akkor azt mondom, hogy megérte. :) Majd a későbbiekben mindkenképpen updatelek róla.^^

Update: A második flakont “fogyasztva”, illetve 4-5 hónap tapasztalatával a hátam mögött úgy érzem, hogy reálisabb dolgokat tudok már írni a termékről. :) Először is; valószínűleg a hamvasító hatása miatt, de valóban szárít. Az biztos, hogy elfér a használata után egy jó balzsam, vagy egy testesebb hajpakolás is akár. A pozitívuma azonban pont a hamvasító hatása, ami nekem annyira bejött, hogy felhagytam a szokással, hogy minden hajmosáshoz használjam, így spórolni is tudtam vele, mivel az átlag samponokhoz képest kicsit drágább árfekvésű. Mondjuk nem belehalós összeg, az tény, de jól tud jönni, ha kuponnal csap le rá az ember.
A tisztító hatása nekem kicsit sok, ilyen “csikorgósan” tiszta vele a hajmosás.😅 Viszont jól kordában tudom vele tartani a mindenféle, alapvetően vöröses-sárgás hajszínem, amiért mindenképpen dicséretre méltó. Ameddig le nem nő a szőkém, sanszos, hogy ő lesz a Zorrom a bajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

nellik

2019. március 14.

Ez a legjobb hamvasító sampon. Mindig újraveszem. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Ez a legjobb hamvasító sampon. Mindig újraveszem. Szuper!

Betty81

2019. február 22.

Fodrászom javaslatára kezdtem el használni, Ő volt az, aki beavatott a "titokba", miszerint a szőkére festett hajam vöröses-sárga tónusát a lila szín (nem a kék) semlegesíti. Valóban így van, az eredetileg barna (szemmel láthatatlanan vörös pigmentekkel teli), szőkített/festett hajam sajnos hamar besárgul, de ez a sampon, hetente egyszer használva, szépen visszahamvasítja azt. Így folyamatosan szép hamvas szőke a hajam, nem valami vörös-sárga borzalom! Sajnos egy pici hátránya van a samponnak, legalábbis az én, eleve száraz hajamat nagyon szárítja, viszont ha megfelelő ápoló balzsamot és további ápoló termékeket (amit a szőkítés miatt eleve fontosak) használok mellé, akkor nincs gond vele. A gyorsan zsírosodó hajtövekre pedig kifejezetten jó. Egyébként kiválóan habzik, kevés kell belőle, nagyon kellemes, nekem ibolyára emlékeztető illata van. Nem szokta befogni a kezem, én úgy használom, mint ahogy az összes sampont kell: hígítva! Van egy üres samponos flakonom, amibe hajmosáskor teszek egy kevés sampont, majd teljesen teleengedem vízzel és jól összerázom, ezt öntöm a benedvesített hajamra. Fürdést a hajmosással szoktam kezdeni, és miközben letusolok, addig a sampont jól felhabosítva, alaposan eloszlatva a hajamon hagyom, nekem így sem fogta még be lilára a hajam. Ha nagyon "csibeszínű" a hajam, akkor a száraz hajamra, a teljes hosszára, hajfestő ecsettel felviszem, és kb. 30 percet rajtahagyom, majd egyszerűen leöblítem. Így is tökéletes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Andiszotak

2019. február 7.

Mivel nekem erősen sötétbarna hajam van, és ombre frizurára váltottam mindig visszssárgult a hajam sajnos..de ez a termék egy csoda ,ár értékben megéri , akinek eddig ajánlottam mindneki elégedett volt vele😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

krisztiradics

2019. február 3.

A szőkített hajamra próbáltam, semmi hatása nem volt és rettenetesen kiszárította a hajam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 3.

Ensisa

2019. február 1.

Amióta szőke vagyok ezt használom, a fodrászom meg is jegyezte, hogy hónapok elteltével is olyan gyönyörű szőke a hajam, mintha most csinálta volna meg. :) az illata nem rossz, viszont a kezemet nagyon megfogja a lila színe :( istennek se bírom egyhamar leszedni és hát, elég visszataszító látványt nyújt :D eléggé szárítja is a hajamat, de ezeket megtudom neki bocsátani. Ár érték arányba szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

rekucccc

2019. január 25.

Csodaszer, mindig kell, hogy legyen belőle otthon:) Nekem egyébként is nagyon világos szőke a hajam, ami könnyen besárgul, ez pedig nagyon szépen, gyorsan hamvasítja. Sőt, néha túlságosan is, szóval akinek hasonlóan világos a haja, nem érdemes sokáig rajta hagyni, mert hamar szürke/lila lesz tőle a haj:D A hatásával 100%-ig meg vagyok elégedve, gyönyörű színt lehet vele elérni. Mindezek mellett nagyon puhává és fényessé teszi a hajam, imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.