Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
dodo22

2018. november 6.

Szép hamvas szőke tőle a festett hajam, nagyon szeretem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Szép hamvas szőke tőle a festett hajam, nagyon szeretem használni. :)

Normajean

2018. november 6.

Nem is akarom túlragozni, hozza amit elvárok tőle. Lassan fél éve, hogy balayage festésen estem át, de ennek a samponnak köszönhetően még most is sokan megkérdezik, hogy frissen van-e festve a hajam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

incifinc

2018. október 28.

Ez egy Schwarzkopf termék. Ott kerestem, de nem találtam. Jelezném annak, akire tartozik, hogy a jelen helyzet félrevezető és javítani kéne.
Ennyit a rendről.
Maga a termék kiváló, a hajam nem sárga.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Ennyit a rendről.
Maga a termék kiváló, a hajam nem sárga.:)

silence

2018. október 28.

Kb. 20-22 éve van szőkére festett hajam, kb. azóta ismerem ezt a sampont is, tehát már "ez sem mai csirke", akárcsak én 😀 Na, persze azóta sokat újítottak, reformáltak rajta és egyre gazdagabb összetevőkkel látták el, tehát fejlődik, halad a korral.
Eleve az, hogy ilyen régóta forgalomban van ez a sampon, elárulja, hogy egy igencsak jó termékről van szó, van rá kereslet évtizedek óta.
Persze ezt is túl lehet tolni, túl sok hatóidőt hagyva neki, ettől szaladgálnak az utcán bekékült hajjal az öreg nénikék 🙂
Én nagyon elégedett vagyok vele, ha véletlenül sárgábbra sikerül a hajfestésem, mint ahogy én megálmodtam, mindig ezt a sampont emelem le a polcról hamvasító gyanánt. Nem is szívesen kísérletezgetnék mással, hiszen ez tökéletesen bevált!
Szeretem, mert krémes, könnyen eloszlatható az állaga, viszont iszonyat gyorsan felhabzik és utána annyi ideig hagyhatod a hajadon, amennyit az megkíván, mert percek elteltével sem válik folyóssá a sűrű állagú hab. Ami külön plusz élményt nyújt, hogy az elmúlt években valami iszonyatosan finom lett az illata is, amit sokáig megőriz a hajam. A használat után szép hamvas lesz a hajszínem, jelentősen eltompítja a sárga pigmenteket és szép, csillogóvá varázsolja a hajat.
Egyetlen hátránya számomra, hogy sajnos szárítja a hajat ez is, mint minden más hamvasító termék 😔
Ezt leszámítva "csodaszer", mindig tartok egyet itthon a hajfestési balesetek esetére, vagy csak azért, hogy ha éppen hamvasabb, csillogóbb hajszínt szeretnék elérni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Dorkay

2018. október 28.

Wow, eddig kétszer használtam a sampont, itt olvastam róla, hogy mennyire hatásos. Hát tényleg az. Mindig kicsit sárgásabb szőke árnyalatú volt a hajam inkább, attól függően, hogy éppen hogy sikerült a festés. Már egy ideje érlelgettem a gondolatot, hogy hidegebb árnyalatot választok, aztán beugrott, hogy egy ismerősöm hamvasító sampont használ. Szóval megnéztem itt a véleményeket, és még másnap beszereztem. Nekem igazán most, a második használat után kezdett el látszódni a változás, de már elég látványosan.
A hajamat sajnos nekem is szárítja, ezért bevásároltam új hajolajból mert balzsamból, így szerintem tűrhető. Illetve nekem a hajtöveknél ez a szárító hatás kifejezetten jól jön, mert alapvetően gyorsan zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

AkInImOd

2018. október 14.

Itt olvastam róla, hogy szőkített hajra is kiváló. Gondoltam, megpróbálok vele hamvasítani. Nos, már egy használat után észrevette a környezetem és mondták rengetegen, milyen jó lett a frizurám, klasszak a melírcsíkok - míg mások azt kérdik, hogy melyik szín (tőnél a barna vagy a végeken a szőke) az igazi rajtam, mert mindkettő természetes hatású és jól áll. Ez a siker töretlenül tart, amióta ezzel samponozok egy hónapja, tényleg szép hideg ám természetes világos lett a hajam szőkített része. A sampon kék állagától én is pislogtam, nem számítottam rá, szerencsére letakarítható a csempéről és a kádról. Azt én is megfigyeltem, hogy a héjvégeim kicsit töredezettebbek, de nem vészesen. Amíg nem jutok el fodrászhoz egy teljes szőkítésre, ez tökéletesen megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

LivErpool

2018. október 7.

Szőkített részek miatt használom, de csak hetente vagy másfél hetente, mert nagyon szárítja a hajam, viszont a sárgaságot valóban semlegesíti. De kell mellé balzsam meg hajápoló pakolás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Debreczeni

2018. október 5.

Áldom az eget, hogy befestettem a hajam és ezt ajánlotta a fodrász.
Sosem volt baj a fejbőrömmel, de 2 éve bekattant és érzékeny lett. Mindentől korpás volt, viszketett, büdös lett. Mindent kipróbáltam:korpa elleni, bio, natúr, baba, ayurvedikus mindenféle sampont. Feladtam nem érdekelt, de nagyon zavaró volt, hogy vakarózok mint egy tetves és korpás büdös a hajam.
Nos én nem tudom mitől, miért, mi van ebben DE megszűnt minden! Illatos, puha, nincs korpa, mintha egy álomvilágba kerültem volna.
Most amig nem unja meg a hajam addig ezt fogom csak használni, ha szőke vagyok, ha nem.
(mellette néha próbálok ki mást is, de mindig azonnal viszketek tőlük)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Áldom az eget, hogy befestettem a hajam és ezt ajánlotta a fodrász.
(mellette néha próbálok ki mást is, de mindig azonnal viszketek tőlük)

viviensgy

2018. október 4.

Szőkített hajamhoz kénytelen vagyok ezt használni, különben arany árnyalatot kap a hajam.. :) Szemmel látható a különbség hajmosás előtt és után, sokan hiszik azt higy fodrásznál jártam, mert egyenesen szőkébb lesz mint azelőtt. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen tisztít, teszi a dolgát. Egy hibája van: nagyon szárít. Balzsam nélkül nem is tudnám használni valószínűleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

virko01

2018. október 2.

Nem jó minden hajmosásnál ezt használni,mert úgy nagyon szárít,ezt a fodrászom tanácsolta ,inkább csak minden 3. hajmosásnál(szerintem egyébként is jó váltogatni a samponokat,hogy ne szokjon hozzá a hajunk)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.