Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 500Ft , Eladó: Babuus
Állapot: Félig van. , Helyszín: Budapest 14.ker , fizetés: Foxpost előre utalassal/ személyes átvétel
Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon és mások
Ár: 990 ft + ptk egyben , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom
Lili99

2018. május 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket nagyon szépen kiemeli a hajam színét és nekem kevésbé is zsirosodik a hajam amióta ezt a terméket használom és nem színezi át lilára a hajat ... Nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Timcsoki

2018. április 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg! Nincs összehasonlítási alapom, de szerintem nem is lesz! Maximálisan meg vagyok elégedve vele! Schwarzkopf Natural&Easy 532-es hajfestékét használom, ami világos hamvas gyöngyházszőke névre hallgat! Két festés között megkopik egy kicsit a hamvasság, amit semmivel nem tudtam visszahozni! (Legalább is eddig)! Heti egyszer használom! Simán hígítás nélkül megmosom vele a hajamat és utána átmosom a hajamat a sima samponommal! Nekem nem tűnt fel, hogy szárítana, de én mindig használok balzsamot! Heti egynél többször nekem nem is kell használnom! Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

cskriszti2

2018. április 18.

A legjobb hamvasító sampon. Második átmosásra szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

A legjobb hamvasító sampon. Második átmosásra szoktam használni.

prne0919

2018. április 8.

Nagyon jó sampon. Én nem önállóan használom, hanem más samponnal, és persze balzsammal, pakolással. Így nem szárítja a hajam, és a színe hamvasabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

marillus

2018. március 29.

Valóban egy erős, jó hamvasító sampon, amit azért érdemes keverni egy sima samponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Volturispet

2018. március 28.

Természetesen sötétszőke hajat szőkítek icipicit, és kevés sárgás tónussal kell küzdenem, de ettől a sampontól mindig dús és csillogó lesz a vékony szálú hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

stimea

2018. március 23.

15 eves korom ota vagyok szoke es 15 eves korom ota szenvedek a nemkivant voroses-sargas tonusokkal. Nagyon regota hasznalom ezt a sampont bar nem ertem,hogy miert mivel nekem semmit nem csinal azon kivul,hogy kiszàritja a hajam. Tobb modon probaltam mar de tenyleg nem sokat segit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Sre98

2018. március 23.

Először csak magában használtam és folyton ilyen ragadós, száraz érzetet hagyott maga után. Ezek mellett viszont javított a sárgás hajszínemen, szép hamvas lett, ezért kísérleteztem vele tovább. Szerintem úgy a tuti, ha összekevered egy rendes samponnal, mert akkor nem szárít annyira, meg persze utána egy kis balzsam. Ezekkel kiegészítve tök szuper, bár én nem használom minden hajmosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Sisil

2018. március 19.

Szuper a hatása.. nem egyszer mentett meg tinikoromban a "sárga haj" katasztrófától.DE valamit mostanra változtattak szerintem az összetételén, mert allergiás lettem rá.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

fdooori

2018. február 24.

Nagyon szépen javít a sárgás hatáson, az egy csillag levonás amiatt jár hogy egyszer ilyen rose goldra befogta a hajam :D amúgy sima samponként annyira nem hatékony, én úgy használom, hogy felkenem mintha egy balzsam lenne és egy 3-5 percig rajtahagyom majd utána mosom meg vele a hajam és úgy nagyon szép eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.