Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon
Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon

Schauma

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. október 31.

Kategória:   Samponok

Adrienn88

2013. július 13.

Próbáltam,de nekem nem vált be sajnos.Ugyan olyan száraz maradt tőle a hajam mint előtte és ki fésülni sem volt egyszerű mert tapintásra úgy tűnt mintha összeragadt volna az egész.Az illatát nagyon meg szeretem ezért is vettem meg,de ezen kívül nem tudok pozitívat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

bettina29

2013. május 21.

Én is használtam, az illata nagyon jó, viszont az én hajam csak zsírosabb lett tőle,és viszketett a fejbőröm, ugyhogy nem tudtam sokáig használni...most a nyugtató babasamponnal próbálkozom, hátha......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.

kicsicsillag322

2013. május 12.

Száraz hajra tökéletes! Balzsammal együtt alkalmazva még szuperebb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

Száraz hajra tökéletes! Balzsammal együtt alkalmazva még szuperebb :)

szabbka

2013. április 10.

szerettem az illatát, a hatása az elején jó volt, utána szárított...:( felváltva használva jó lehet, így 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

asha

2013. április 10.

Több flakonnal elhasználtam belőle, mert isteni illata van, és eurós boltban még olcsó is volt.

adri97323

2013. április 9.

A balzsamjával együtt nagyon jól teljesít. Extra fényes és puha volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

mysticnails

2013. március 3.

Az illata valóban nagyon finom, de sajnos nekem kiszárította az amúgy is száraz hajamat még jobban. :( Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

sweetnika77

2013. február 26.

Jó sampon,olyan átlagos,sajna ez is zsirosit,de nem száritja a hajam.Isteni illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 26.

Muriel

2013. február 21.

Nagyon szeretem :) Többször újravettem :) Isteni illata van,olyan,mint egy gyümölcsöskert :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

KergePárduc

2013. február 19.

Egész jó kis termék, épp most fogyasztottam el egy flakonnal :) Az illata szuper, az állaga is jó. Viszont nem ez az igazi, nekem inkább egy átlagos sampon. Jó hír viszont, hogy nem zsírosította jobban a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.