Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon
Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon

Schauma

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. október 31.

Kategória:   Samponok

Edus

2012. augusztus 3.

Féléve megvan ez a sampon, azóta nem bírtam elhasználni, mert a sampont nem lehet rendesen kimosni a fejbőrből, sajnálom hogy ennyi pénzt kidobtam egy ilyen samponért, ráadásul 400ml-es. Szívesen megválnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

ginaaa91

2012. augusztus 2.

Nagyon jó kis sampon. Régen is szerettem, úgyhogy éppen ma vettem belőle megint. Meglepődve láttam, hogy van benne ricinusolaj is? Hát ez szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

lipstick

2012. augusztus 1.

A kedvencem az illata egyszerűen imádom, de jól tisztít és nem is szárit. Szép fényes lesz tőle a haj és a kedvező ára sem utolsó!

Jöttem updatelni, mert elhasználtam egy flakonnal :) Még mindig nagyon jó samponnak tartom, mert isteni az illata, tisztít és fényesít. A hajam sem zsírosodott tőle gyorsabban, de lehet azért mert mindig felhígítottam vízzel, így jobban is habzott. Marad az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

honey021

2012. július 20.

Szuper illat, jól habzik viszont nekem nagyon zsírosodott a hajam tőle :S Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

ludmilla

2012. július 7.

Jól tisztít, finom az illata, nem szárít (ami nekem nagyon fontos), és jó az ára is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

kakaska

2012. július 6.

Nekem elég érzékeny a hajam a különféle samponokra, nem mindegy mivel mosom meg, mert már voltak nagyon rossz tapasztalataim. Az én hajamat puhává tette Balatonozás után is. A száraz hajra jó gyógyír, bár nekem csak a hajam vége száraz általában. A frissesség viszont hamar elillan, így sokszor kell egy héten hajat mosnom. Az illata viszont isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

mamupipoke

2012. július 1.

egy jó pont, hogy nem vagyok rá allergiás. a második, hogy nem zsírosodik tőle a hajam, a 2. napon is egész tűrhető. és elég puha balzsam nélkül is. abszolút bejövős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

zsuku

2012. május 29.

Az eddigi legjobb samponom! Balzsammal(az mindhez köll:)) gyönyörűen selymes és puha :)

Frissítés: Már nem ezt használom, hanem a baleának a göndör hajra valóját, mert ettől szállt a hajam össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

goczolodi

2012. május 7.

Imádom az illatát és a hajam is finom puha lesz tőle. Most ez a kedvenc, persze balzsammal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Nusee

2012. április 21.

Ajándékba kaptam elis használtam a sampont meg a sprayt belőle, nagyon felpuhítja a hajat, ahhoz képest egész jó, az illata is finom gyümis, csak ha a sparyt használtam mellé kicsit hamarabb zsírosodott a fejtetőm tőle, de ezen kívül 100ból ezaz egyik ami segített a száraz hajamon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.