Schauma

Ár:   860 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2011. március 9.

Kategória:   Samponok

Hibiszkusz

2012. május 21.

Nagyon finom illata volt. Ezen kívül semmi extrát nem nyújtott, de rosszabb sem volt mint bármi más. Tette a dolgát, nem zsírosította a hajam. Igazából szerettem. De szeretek kísérletezgetni, és mostanában inkább a natúrabb dolgok felé kacsintgatok. úgyhogy a közeljövőben nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 21.

fruu.

2012. április 25.

Olcsó, jó minőségű sampon..nem csodaszer de az árát teljesen megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 25.

Olcsó, jó minőségű sampon..nem csodaszer de az árát teljesen megéri :)

sasza89

2012. április 13.

Semmilyen negatív tapasztalatom nem volt vele, nagyon finom illata van és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

musztafa

2012. április 12.

Nagyon jó illata van, jól tisztít, a balzsamjával együtt használom, szeretem! Az ár-érték arány is rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Szandus

2012. március 13.

nagyon jó illata van
sajnos nekem nem marad a hajamban
jól tisztít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

nagyon jó illata van
sajnos nekem nem marad a hajamban
jól tisztít

Tiffany

2012. február 18.

Én és a lányom is használtuk, nagyon finom az illata, jól tisztít, nekünk tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

Sally

2012. február 18.

Én is az illata miatt vettem meg, jól használható semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 18.

Én is az illata miatt vettem meg, jól használható semmi extra.

Ninna

2012. február 4.

Nem rossz termék, de nemem annyira nem jött be, max az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Nem rossz termék, de nemem annyira nem jött be, max az illata.

Veruska

2011. december 26.

Az illata annyira nem tetszik,de megfelelő sampon,árban is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

Az illata annyira nem tetszik,de megfelelő sampon,árban is jó.

_Hencsy_

2011. november 3.

Az illatáért vettem meg, mert az valami fantasztikus. Nagyon szeretem, nem szárítja a hajamat, de nem is csinál vele különösebben semmit. Végülis nekem megfelel. 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 3.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.