Schering-Plough

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Morsolya, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Elocom egy erős hatású kortikoszteroidot tartalmazó, bőrgyógyászati alkalmazásra szánt gyógyszer. Gyulladással és/vagy viszketéssel járó bőrbetegségek pl. pszoriázis (pikkelysömör), irritáció és/vagy allergia okozta bőrgyulladás kezelésére szolgál.

A készítmény hatóanyaga: 1,00 mg mometazon-furoát 1 g kenőcsben. Egyéb összetevők: propilén-glikol-sztearát, tisztított víz, fehér viasz, hexilén-glikol, fehér vazelin, foszforsav.

Mosizso

2019. március 20.

Tényleg csodaszer, s a ekcémára a legjobb. Nekem is csak ez az egyetlen, ami bevált sajnos. Ám mivel szteroidos, amíg nem komoly a helyzet nem szoktam használni...egy-egy tubus évekig elég így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

reka0305

2019. január 11.

Csodaszer ekcémára!!!! Nekem más nem is hat, főleg az arcomon.2-3 nap alatt elmúlik tőle az égő viszkető folt. Sajnos szteroidos, de úgy gondolom főleg ennek köszönhető a hatékonysága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Eoryorsi

2019. január 9.

Csodaszer. Ekcémás bőrre használom pár nap alatt helyrehozza. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nittuska

2019. január 4.

Egy nagy kemény gyulladt pattanás szerű csomó keletkezett az államon, (valószínűleg nyirokcsomó gyulladás miatt jött ki)
Erre írta ezt fel az orvos..
Már 2 nap alatt gyönyörűen levitte a duzzanatot, keménységet.. Csak egy nagy piros folt van még vissza.. Nyilván idő kell neki míg teljesen meggyógyul..
Szóval tényleg hatásos ez a krém.. De rendszeren nyilván nem kell használnom hálistennek, de azért életmentő volt. 😘

Amiért 4 csillagot kap az az állaga. Az istenért sem szívódik be, csak csücsül egy csúszós zsíros réteg az arcon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Erre írta ezt fel az orvos..

Dana1983

2018. augusztus 3.

Gyogyszertari kevert krememben ez a fo hatoanyag. Kisfiamnak strand utan megjeleno pottyokre\foltokra irta fel az orvos, 1-2 nap alatt eltunteti oket. Neha rajtam is megjelennek a melegtol valami foltok, arra is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Amadea

2018. július 2.

A Szent Grál, ha belobban a szeborrea, az arcomon csak ez segít (jelenleg a krém változata van meg). Felkenés után kicsit éget, de a legsúlyosabb esetben is 2-3 nap alatt megszünteti a problémát. Érdekes, hogy a hajvonalamnál és a fülem mögött hat az aloe vera gél és a LRP Kerium DS, az arcomon viszont nem. Továbbra is keresem a szteroidmentes megoldást, de már elfogadtam, hogy ez a termék a leghatásosabb segítség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Franciacsaj

2018. április 4.

A krém változata sokkal jobb, de ez is nagyon hatásos szinte mindenféle bőrproblémára. A bőrgyógyászok mentsvára. :D Ekcémára tökéletes, viszont a bőr hámlására (talp, tenyér) is ezt írták fel, az is elmúlt, de óvatosan szabad csak használni, mert szteroid :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

pucusmucus

2018. március 22.

Ez az egyetlen ami használ kicsi korom óta tartó ekcéma ellen...kb 18 éve ezt használom. A szteroid még most sem szimpi, de tényleg ez az egyetlen ami mindig segít!
Rengeteg dolgot kipróbáltam már ekcéma ellen, de ez a best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Rengeteg dolgot kipróbáltam már ekcéma ellen, de ez a best.

Bolci

2017. november 3.

Sajnos néha belobban az ekcémám és csak ez a krém tudja elmulasztani. A fájdalmat nekem azonnal csillapítja és pár napos használat szépen leviszi a gyulladást. Tudom, hogy szteroidos, de nincs mit tenni. (Nekem a háziorvosom úgy szokta felírni receptre, hogy valami semleges fehér krémmel keverik ki, amit jobban beszív a bőröm és nem marad az a zsíros érzés.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

mókincs

2017. szeptember 28.

Kb. 7 éve ősszel jött ki először az ekcémám a bal kezemen (jellemzően gyűrűsujjon és csak hideg időben). A bőrgyógyász ezt írta fel, külön felhívta a figyelmem, hogy vékonyan kenjem és napi 1x.
Szteroid ide vagy oda, csak ez segített. Azonban tényleg csak óvatosan lehet kenni, mert nem egyszer annyira elvékonyította a bőröm, hogy véresre kirepedt, na az nagyon tud fájni.
Az évek múltán úgy érzem valamelyest javul az ekcémám (nem a krém miatt) és titkon remélem, hogy ahogy a semmiből egyszer csak előjött, úgy fog elmaradni örökre. Erre múlt ősszel a szemhéjamon jött ki... Oda is kentem az Elocomot, és másnapra sokat javult. Úgy néz ki, állandó helye lesz az itthoni patika dobozomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.