Schüssler

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dr. Schüssler-féle Nr.8-as sót (mélyhidratálás) tartalmazó arcradír a természet erejével segít a bőr hatékony ápolásában. A finom szemcséknek köszönhetően gyengéden, ugyanakkor alaposan távolítja el az elhalt hámréteget, ezzel felgyorsítva a bőr sejtjeinek megújulását. Az ekképpen megtisztított bőr nagyobb mértékben képes hasznosítani az értékes tápanyagokat, mint pl.: argán-, avokádó-, és sárgabarackmag olajat, valamint a shea vajat. Az eredmény: egészséges, lágy és ragyogó arcbőr.

drozsi

2017. szeptember 28.

Most kaptam es probaltam ki eloszor. Elso benyomasom 4 csillagos. Szepen tisztit es hidratal :) szerettem vna ha jobban puhit de az elsodleges celja nem ez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bagi93

2017. szeptember 5.

Nekem az egyik kedvenc arcradírozóm. Valóban finomszemcsés, az eredmény pihe puha bőr. Nem irritál, az összetevői is nagyszerűek. Kár, hogy picit drága, azonban nálam így is újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Csucsi08

2017. augusztus 18.

Box-ból jutottam hozzá. Kb kéthetente egyszer használom. Előtte micellás vízzel leszedem a sminkemet. Nem vagyok elájulva, bár igaz,hogy ugye nem napi használatra alkalmazom. Viszont néha jó fizikailag is átradírozni a bőr. Teszi a dolgát, de én magam nem költenék erre a termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

sztinke

2017. augusztus 10.

2017. február 9.: Nekem nincs vele bajom. Kénytelen vagyok a hámlasztás mellett egy-egy fizikai hámlasztást is beiktatni sajnos, a bőröm igényli.
Kicsit krémesebb, mint általában a bőrradírok, a szemcséi aprók, nem vakarják le több rétegben a bőrt, mégis hatékonyan leszedik a felesleges, szárazabb hámréteget. Tény, hogy utána marad egy kis olajos réteg a bőrömön, viszont ez kifejezetten kellemes, mert legalább nem húzódik a bőröm.
Nincs agyonillatosítva, irritációt nekem nem okozott, pedig elég érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm.
Szóval én meg vagyok vele elégedve, habár csodaszernek nem tartom.

Update: Megadom a maximális csillagszámot rá, annyira megszerettem. Hidegben, melegben egyaránt jól teljesít, nagyon kellemes használni, egyáltalán nem irritál, nem karcol, nem zsírosít, ellenben tökéletesen puha, friss és hidratált a bőröm a használata után. Még ha esetleg gyulladás is van a bőrömön, azt sem irritálja tovább, pedig ez sajnos jellemző volt az összes eddig próbált bőrradírra/pakolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Szóval én meg vagyok vele elégedve, habár csodaszernek nem tartom.

eztak

2017. augusztus 6.

Nagyon jó arcradír! Apró szemcsés, hatékony de kíméletes. Az állaga sűrű, illata kellemes. Arcom pihe-puha lett használat után.
..és a dizájn nagyon tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

..és a dizájn nagyon tetszik:)

Beebeee

2017. augusztus 4.

Nem mondom, hogy el vagyok ájulva tőle, de alapvetően nem rossz. Én napi szinten használom, nem irritál, nem szárít, kíméletesen tisztít, ami nagy dolog, mert nagyon érzékeny a bőröm és elég sok minden kikezdi. Újra nem veszem, mert azért akadnak jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

BlackLion

2017. június 24.

Szerintem marcipán illata van, én imádom. Nagyon szépen rendbe teszi az arcom. Én minden nap használom, nem szárít és nagyon finom szemcsék vannak benne. Úgy érzem nekem bevált,ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Rikki

2017. június 13.

Nagyon gyorsan elhal a felső hámréteg a bőrömön, ezért rendszeresen radíroznom kell, különben pattanásos leszek és pikkelyekben jön le a bőröm, amit sminkelni sem lehet. Különösen igaz ez a hideg idő beáltával. Télen kicsit kevés nekem ez az arcradír, de egyébként nagyon szeretem! A hidratáló hatása nagyon jó, de a radírozó nálam kevés... Egyébként nagyon szép összetevői vannak és mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Adnilem

2017. május 2.

Már régóta szerettem volna kipróbálni, úgyhogy végre rászántam magam és rendeltem egyet. IMÁDOM! Azóta csak ezt használom. Szuperül hidratál és kellemesen radíroz. Biztosan helye lesz a fürdőmben még nagyon sokáig! Tuti újra fogom venni.Vízhiányos bőrömnek valami fantasztikus.Tökéletes! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

greengirl115

2017. március 2.

Bevallom, kissé szkeptikus voltam a megnevezést illetően, azt hittem marketing fogás a mélyhidratáló elnevezés. Aztán miután kipróbáltam, leesett az állam. Maga az arcradír sűrű, és nagyon apró szemcsék vannak benne. Nem "karcol", kellemes a használata, nekem szépen leradírozza az elhalt hámsejteket. Az érzékeny bőrömön irritációt nem okozott. Ami viszont igazán meglepő, hogy pihe-puha lesz az arcom használat után, és bármily meglepő, hidratáltnak érzem az amúgy vízhiányos, foltokban hámló arcomat. Annyira hidratáltnak érzem, hogy a radír használata után nem használok arckrémet. Ha elfogy, biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactose, Magnesium Stearate

Sorbitol h 1 1