Schüssler

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dr. Schüssler-féle Nr.8-as sót (mélyhidratálás) tartalmazó arcradír a természet erejével segít a bőr hatékony ápolásában. A finom szemcséknek köszönhetően gyengéden, ugyanakkor alaposan távolítja el az elhalt hámréteget, ezzel felgyorsítva a bőr sejtjeinek megújulását. Az ekképpen megtisztított bőr nagyobb mértékben képes hasznosítani az értékes tápanyagokat, mint pl.: argán-, avokádó-, és sárgabarackmag olajat, valamint a shea vajat. Az eredmény: egészséges, lágy és ragyogó arcbőr.

csokibeka

2017. február 23.

Régóta nem használtam fizikai arcradírt, de ez a legjobb, amit valaha használtam. Gyönyörűen megtisztítja és hidratálja a hámló arcomat, nyoma sem marad, csak a hidratált egységes bőr. Semmilyen irritációt nem okoz és sokáig elég. Lehet nyáron újraveszem, amikor tilos a kémiai hámlasztás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Érzékeny bőrömre minden gond nélkül tudtam használni. Finom szemcsés, kíméletesen radíroz, a benne lévő olajok pedig táplálják, puhítják a bőrt. Nekem bevált: puha bababőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

Veee

2017. január 26.

Az arcom puha lesz használat után, de nem radírozza le eléggé az elhelt hámsejtjeimet, persze lehet én nem használom megfelelően, de más arcradírral nem volt próblémám. Az illata nem lett a kedvencem, de bőven az elviselhető kategóriában van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

fenyvesibarbi

2017. január 12.

Tegnap kaptam meg a csomagom, hosszabb használat után is le fogom írni, hogy mi a tapasztalatom. Nagyon érzékeny bőröm van ezért próbálok natúr krémeket használni. A Radír nagyon jól dolgozik, szépen tisztít. Viszont rettenetesen kipirosodott tőle a bőröm, volt ahol foltokban mintha megégett volna. Így eléggé félek, hogy nekem nem fog beválni. Az age protection nappali éjszakai még csak egyszer használtam, de 3 új pattanás jelent meg mára az arcomon (pedig nem vagyok pattanásos bőrű). Ezt betudom annak, hogy teli van csupa jóval és méregtelenít a bőröm. Nem adom fel és elhasználom, aztán újra jelentkezem.
Újra itt, most fog a csomagom elfogyni. Jó volt egy próbának de nem veszem újra a termékeket. Az arcom megégeti a radír minden használatnál. A nappali és éjszakai krém nem adott kellő hidratálást a bőrömnek, más krémmel kellett pótolnom azt. A táskás szemre való krém csak kézkrémnek jó!
Lepontozom 2-esre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Lepontozom 2-esre.

marryjane

2017. január 11.

Nagyon jó kis arcradír. Tetszik, hogy apróbbak a benne levő golyók. Teszi a dolgát és körülbelül ennyi is. Újravenném ha kémiai hámlasztó helyett arcradíroznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

barbiii_sz

2017. január 7.

Sűrűbb állagú, és az általam megszokottól eltérően nagyon krémes. Fehér színe van, tele apró narancssárga szemcsékkel, amik nagyon sűrűn találhatóak meg benne. Egy minimális, természetes illata van. A sűrű szemcséknek köszönhetően sokkal intenzívebben radíroz, mint társai, ezzel egyidejűleg viszont kíméletes is. Az eredmény egy tökéletesen sima és piha-puha tapintású bőrfelszín. Teljesen eltávolítja az elhalt hámsejteket, krémes állagának köszönhetően a radírozás mellett hidratál is, ami nekem pont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Pyross

2017. január 4.

Pixibox-ban találtam rá. Nagyon megtetszett. Szépen tisztítja a pórusokat. Keveset, tényleg csak borsónyit használok. Az illata nekem semleges. Érzem a szemcséket, aminek örülök. Nem szoktam azonnal lemosni, hagyom hatni. Ajánlom. Máskor is meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

generalnagy

2016. december 28.

Nekem bejött ez a termék, jól végzi a dolgát, lehet érezni a szemcséket, ahol jobban kell ott jobban bedörzsölöm, ahol kevésbé, ott kíméletesebben. Én radírozás után még fent szoktam hagyni kicsit, hogy az értékes tápanyagok beszívódjanak a bőrömbe. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

szaboreka

2016. december 26.

Kb. 1 hónapja van meg és olyan 10-szer használtam. Eddig elégedett vagyok, de szerintem is elég erős/durva szemcsék vannak benne. Kicsit olyan mint a csiszolópapír, viszont hatásos. Én főleg a miteszeres területekre használom és az arcom többi részén csak úgy átfutok vele. A végeredmény nagyon puha és tiszta arcbőr. Mióta használom pattanásokból kevesebb van viszont a miteszereken még nem segített.

UPDATE: egyre kevesebbszer kerül a kezembe. A enyhén miteszeres/pattanásos, T-vonalban enyhén szíros arcra jobban bejött nekem az arctisztító szappanja a márkának. (Viszont az anyukám szinte nélkülözhetetlennek tartja ezt a terméket.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Mackobunda

2016. december 24.

Finoman radíroz az apró szemcséknek köszönhetően. Első használatkor sem volt bántó vagy idegen a használata. Jól esik az arcomnak átmenni rajta. Nem csíp és nincsen bántó illata. Nem voltak utólag vörös foltok. Még nem fogyott el teljesen. Talán lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactose, Magnesium Stearate

Sorbitol h 1 1