Schüssler

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dr. Schüssler-féle Nr.8-as sót (mélyhidratálás) tartalmazó arcradír a természet erejével segít a bőr hatékony ápolásában. A finom szemcséknek köszönhetően gyengéden, ugyanakkor alaposan távolítja el az elhalt hámréteget, ezzel felgyorsítva a bőr sejtjeinek megújulását. Az ekképpen megtisztított bőr nagyobb mértékben képes hasznosítani az értékes tápanyagokat, mint pl.: argán-, avokádó-, és sárgabarackmag olajat, valamint a shea vajat. Az eredmény: egészséges, lágy és ragyogó arcbőr.

NovakneViki

2016. március 2.

Arcradírként egyszer próbáltam ki, de nem tetszett, mert nekem pórustömő zsíros érzést hagyott a lemosás után. Testradírként jó, bár az illatában van valami uborkás, amivel nem vagyok megbarátkozva. Szintén a Pixiboxtól kaptam, jó volt kipróbálni, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

nikiblink

2016. február 28.

Nagyon kellemes arcradír, finom szemcsékkel, krémes hidratálóval. Használat után nem húzódik az arcom és nagyon puha is lesz tőle. Ennyi pénzért pedig egy álom. Az összetevői gyönyörűek és az én érzékeny, ekcémára hajlamos, extra száraz bőrömmel nagyon jól együttműködik. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a márkára. Köszi Pixibox! :)

Update: kezdek attól tartani, hogy elkezdtem pattanásos lenni tőle. Nem tudom, hogy a jó időnek hála, már nem olyan száraz az arcom, vagy egyszerűen csak nem szereti már az arcbőröm. Egyelőre kihagyom az arcápolási rutinból....ha van valami változás, akkor visszatérek újrapontozni. Addig nem szeretném bántani, hiszen nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

bomberoo

2016. február 26.

Soha többé nem akarok másik arcradírt kipróbálni. Ez egyszerűen TÖKÉLETES :) Annyira tisztának érzem utána az arcom. A használat után nem ég, nem húzódik a bőröm. Kellemes, nem émelyítő az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactose, Magnesium Stearate

Sorbitol h 1 1