Schüssler

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsebcuki, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

​A zsíros pattanásos bőrre kifejlesztett natúr szappan Dr. Schüssler-féle Nr.9. sóval hatékonyan veszi fel a küzdelmet a sokaknak problémát okozó túlzott faggyútermelődés ellen.A natrium phosphoricum ásványi són kívül a fertőtlenítő hatású teafaolaj segíthet a gyulladás mérséklésében, a bőrnyugtató hatást pedig a jótékony narancsolaj biztosítja. Ezen összetevők együttesen járulnak hozzá a faggyútermelődés természetes egyensúlyának visszaállításához,így gondoskodva a szép és egészséges bőrről.

csvik

2021. február 13.

Ezt is kipróbáltam mikor nagyon pattanásos volt a bőröm. Nem segített rajta semmit, csak nagyon szárított. Soha többet ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

dzsungelszem

2020. január 5.

Nagyon bevált, a pattanásokra való krémmel együtt teljesen rendbe rakta a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

vaczkor

2016. december 29.

Nagyon imádom! Reggel és este mosom vele az arcomat: kevésbé zsírosodik a T-vonal, kevesebb pati jön ki és az a kevés is sokkal hamarabb eltűnik, mint ezelőtt a szappan előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 29.

m_maya

2016. november 16.

Nagyon zsíros a bőröm és sajnos ez a szappan sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Használata után hamar visszazsírosodik az arcom. Pattanásom csak néha van, de azon sem segített. Most úgy vagyok vele, hogy a "semminél jobb", elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

senskin

2016. július 30.

Nem vagyok pattanásos, de mitesszerek előfordulnak és ciklus idején egy két patti is még sajnos. Úgy tapasztaltam, hogy nekem a pirosságot emiatt lehúzza és jól tisztít, de nem szárít. Az esti hámlasztások mellett, reggel mindig ezzel mosok arcot. Mindig ezt használom így nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate