Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás és kasmírtapintású haj. Száraz és igénybevett haj számára. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és a haj könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

kabocika

2015. szeptember 12.

Az itteni poz.vélemények miatt vettem meg-sajnos.. Csúnya gubancos,ragacsos tincseket csinál, ragad,kifésülhetetlen,napi hajmosást igényel a használata. sajnálom,hogy megvettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

papucsallatka

2015. június 26.

ez az egyik kedvenc hajlakkom! jó az illata, nem rongálja a hajat, viszonylag kifésülni is könnyű utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

bv94

2015. március 25.

Rengeteg hajlakkot kipróbáltam már, viszont már a harmadik flakonnal vettem belőle, 2 év alatt :D Kellő mennyiséget tartalmaz, nem ragad tőle össze a haj, és hosszú ideig tartja a frizurát, és az illata is kellemes, nem túl mű! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

bmth

2015. március 24.

nekem bevált (: az illata is tetszik, tartós is és nem is ragad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

nekem bevált (: az illata is tetszik, tartós is és nem is ragad

GlamourAndStyle

2015. március 4.

Nem vagyok az a nagy frizurás típus, hosszú derékig érő a hajam, így az egyenes-hullámos-lófarok-balerinakonty stílusok között lavírozok, tupírozás, berakás, amikhez bikaerős hajlakk kell kizárva. Mégis, egy hajlakk azért minden nő fegyvertárában kötelező darab. Az illata telitalálat, nőies, finom, mégsem túl domináns és tolakodó, mint mondjuk az Elnett-nek, amitől konstans nagymama-feelingem volt. Na és akkor a lényeg:
Ha hullámos a hajam, a hullámokat ugyan jól megtartja, viszont cserébe darabossá, tincsessé teszi, kicsit összeragasztja és olyan "száraz kazal" eredményt produkál. Copfoknál az lenne a dolga, hogy az idétlenül kiálló kis babahajakat szépen lelapítsa, ezt egy ideig meg is teszi, pár óra után (nem tudom mi történik ez idő alatt) azonban egyben állnak ki a kis tincsek.
Összességében nem olyan rossz lakk ez, mint ahogy most leírva tűnik, de nem is vágtam hanyatt magam a tudásától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

HDR

2015. február 10.

Na erre beigazolódtak az itteni jó vélemények! :)

Tényleg jó tartást ad, de nem lesz kőkemény az egész fejem, nem érzem utána koszosnak a hajam mivel tényleg ki lehet fésülni.
A fentiek miatt eddig utáltam a hajlakkokat, de ez megváltoztatta a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Na erre beigazolódtak az itteni jó vélemények! :)

A fentiek miatt eddig utáltam a hajlakkokat, de ez megváltoztatta a dolgot.

PetraRéka

2015. február 7.

Csajok,legközelebb én is ezt veszem;meggyőztetek.
...euróban kapható a legkedvezőbb áron.(580 Ft-ért láttam.)

Vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve.Kimondottan kellemes,nőies illattal.Valóban jó tartást ad,ugyanakkor NEM RAGAD :)
Szép fényt ad a hajnak.Ajánlom. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Csajok,legközelebb én is ezt veszem;meggyőztetek.
...euróban kapható a legkedvezőbb áron.(580 Ft-ért láttam.)

Szép fényt ad a hajnak.Ajánlom. ;)

babypuppy

2015. január 6.

Túl erős az illata, és csak akkor tart jól, ha nagyon sokat fújsz belőle, úgy meg viszont már csúnya textúrát ad a hajnak. Egy átlagos hajlakk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Masnislány

2014. szeptember 15.

Eddig nincs nagy tapasztalom hajlakkok terén, de ezzel nagyjából meg vagyok elégedve.
Pont annyira szárítja az amúgy gyorsan zsírosodó hajamat, hogy egy nappal el tudom húzni a hajmosást.
Amúgy egyenes hajam van, a göndörség ettől a hajlakktól még nem maradt benne(hajhabbal együtt sem), de ha kivasalom, az tartja magát, szóval erre jó.
Egyáltalán nem ragad és nem keményíti a hajam, ami szuper.
Biztos vannak sokkal jobb hajlakkok-főleg felsőbb árkategóriában-, de elvagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Egyáltalán nem ragad és nem keményíti a hajam, ami szuper.

Madi

2014. augusztus 2.

Update: Sajnos a metró szelét már nem bírja, de fogjuk rá, hogy utána visszaáll az eredeti pozíciójába a frufrum, csak már nem lesz olyan tömött hatása, inkább tincsekre válik. Nem ez lesz az örök kedvenc, de egyelőre megfelel.

Wow! Ez tényleg bírja a szelet! Első hajlakk, amivel nem nyalja hátra a frufrum azonnal a huzat a villamoson. Tényleg nem keményíti be a hajat, nem is ragad, bár nekem az illata olyan furcsa. Mindenesetre kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol