Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás és kasmírtapintású haj. Száraz és igénybevett haj számára. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és a haj könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

Jossie

2014. július 30.

Nagyon nem szeretem a hajlakkokat... nagyon is ritkán használom őket, de van amikor "kell"... akármilyet próbáltam eddig - ami nem volt túl sok, mert rengeteg ideig kitart egy-egy - mindig az volt a problémám, hogy egyszerűen vakartam a fejemet, és folyton a hajamat fogdostam, mert nem tudtam elviselni, hogy kiszárad tőle, és durvább a tapintása... aztán kipróbáltam ezt a fajtát, és ez az egyetlen eddig, amit mindenféle probléma nélkül elviselek sok órán keresztül is, tehát nem szárítja ki, nem tapad össze tőle az egész hajam stb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

radirroni

2014. március 1.

Ez lett a kedvencem, bár a többi taft sem rossz, de ez nem szárít annyira, mégis nagyon jól tart és kifésülni is könnyű. Egyszerűen nagyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

csokinyuszii97

2014. február 1.

Szeretem ezt a hajlakkot. Hajlamos vagyok túlzásba esni (pl. kontyoknál), és ilyenkor kb. felét a hajamra fújom, de még ennyitől sem ragad vészesen össze. Könnyen ki lehet utána fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

olin

2014. január 26.

Imádom, a kedvencem. Nem büdös, remekül tart (tényleg egész nap, bármilyen időjárásban), de nem lesz tőle durva tapintás a hajam, a Cashmere Touch-ra tényleg rászolgál. És a legnagyobb plusz: szárítja a hajam épp annyira, hogy ki lehet vele tolni a hajmosást, a hajam sokkal kevésbé zsírosodik, ha már egy kicsit is használok belőle.
Egyetlen gondom hogy nincs nagyon nagy kiszerelés belőle... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Egyetlen gondom hogy nincs nagyon nagy kiszerelés belőle... :)

magnes

2013. december 26.

A hajlakk egy szükséges rossz volt számomra mindaddig, amíg ezt el nem kezdtem használni. Ez az első, aminek jó az illata, úgy erős a tartása, hogy nem lesz kőkemény a hajam, és még kifésülni is könnyű. Szép természetes fényt ad a hajamnak és puha tapintást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 26.

olcsy

2013. november 24.

régen mindennap használtam hajlakkot, mostmár csak nagyon ritkán, a szemöldökömre mindennap, de már 4 éve ennek a lakknak a híve vagyok. jó tartást ad, finom az illata, tartós. egyedül az a bajom vele, hogy ha használom és este kifésülöm a hajam, másnap büdös lesz tőle a sörényem:( de egyébként nálam 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

kissbarbara1990

2013. november 19.

Az eddig próbált összes Taft hajlakk nálam nagy kedvenc! Nem nehezítik el a hajam, nem lesz ragacsos, könnyen ki tudom fésülni. Nincs annyira irritáló,fojtogató szaguk. Ha besütöm göndörre/hullámosra a hajam akkor sokáig megtartják a formát! Mindig Taftot veszek, egyszer ilyet, aztán amolyat :)) Nagyon megérik az árukat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Tyuki

2013. november 18.

Dús, vastag szálú hajra nem igazán vált be, ráadásul eléggé szárított. Az illata nagyon kellemes, vékonyabb szálú hajra biztos jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

selyemepi

2013. november 14.

Szuper hajlakk! :) Nekem mindig van itthon egy gyengébb is e mellett. Ennek nagyon jó illata van és stabilan megtartja a hajamat. Ráadásul nem kell töménytelen mennyiséget ráfújni a hajamra. Jó "munkát" végez !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

harmonia93

2013. november 1.

Anyukám vett ilyet egyszer, még amikor ha hajlakk kellett időnként, akkor az övét használtam :) Mindig nagyon szerettem az illatát, úgyhogy most vettem egyet magamnak. Hajgöndörítés után használom, és nem lesz tőle kemény a hajam. Én még nem használtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol