Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás és kasmírtapintású haj. Száraz és igénybevett haj számára. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és a haj könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

anna.95

2013. július 23.

Használtam a power&fullness társát az nagyon szimpatikus volt de sajnos szárazabbá tette a hajamat, most megkaptam apától ezt, az illata már jobbnak tűnik, kicsit fújtam a kontyomra, és úgy érzem már puhább lett :) remélem a tartása is jó lesz. megelőlegezem a 4 csillagot és majd írok pár használat után.

Update: Nagyon megszerettem ezt a hajlakkot számomra tartja amit ígér..ez jobban kíméli a hajat viszont a fullnesstől meg kicsit jobban néz ki. Én ennél maradnék szerintem vagy váltogatom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

agnes89

2013. július 3.

Megteszi, amit egy hajlakknak kell. Ha kellő távolságból fújom bőven eltalálható a mennyiség, hogy az megfelelő keménységűre és formájúra állítsa be a hajam. Nálam kizárólag az 5-ös erősségű játszik, az illata rendben van, mint általában a Taft márkának (kivéve az egyik feketének, aminek esküszöm férfiparfüm illata volt)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

nagy.nikike

2013. június 22.

Imádom !!! Minden nap használom, a tartása fantasztikus és (fekete) Taft-ok közül neki van a legjobb illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Gwendoline

2013. június 4.

Mostanában már ritkábban (sőt szinte soha) nem használok hajlakkot, de régen majdnem minden nap használtam. Ezt szerettem, mert kevésbé volt ragacsos, szárítani szárított, viszont a tartása is jó volt. De azért 3 pont, mert minden hajlakk nagyon gubancossá teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

cioccolata

2013. május 28.

Én ennek a lakknak a híve vagyok már egy éve. Szerintem nagyon jó az illata, és egyáltalán nem tapasztja össze a hajam, épp ellenkezőleg, imádom, hogy olyan puha tapintású marad. Nem tudom, ti mit használtatok, de az egyáltalán nem hasonlít arra, amit én használok. ^^

Amúgy kedves kommentelők: miért fésülitek ki a hajatokat lakk-fújás után? Ezt nem igazán értem...

Tapasztalatom szerint ez a lakk csak akkor ragad, ha irdatlan mennyiséget fúj belőle egy helyre túl közelről az ember.

Az ára miatt is szeretem amúgy, rendszeresen sikerül 600 Ft-ért megvennem akciósan.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

barbi_kusz

2013. május 22.

egyrészt büdös, szerintem férfidezodor szaga van, másrészt durván összeragasztja a hajam, nagyon nehezen tudom rávenni magam, hogy elfújkáljam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

csillag

2013. május 21.

sajna, én vagyok aki lehúzza az átlagot...nagyon @r lakk... kőkeménnyé összetapasztotta a hajunkat (ugyanis a férfiember is használ lakkot) Mindig elcsábulok valami újra, évek óta a Nivea-t használjuk, így eléggé unom az illatát, de mindig rájövök, hogy feleslegesen próbálkozom, nem találok nála jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Imádom az illatát,jól tartja amit kell.:D nem is tudom kell-e ennél többet írni egy hajlakkról.xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

floracska6

2013. április 21.

hát a kasmír táccs-ot én nem igazán éreztem kedves Taft...azt viszont igen, hogy úgy ragadt tőle a hajam, hogy alig tudtam kifésülni. de ha még jól tartana akkor még azt mondom, hogy áldozzuk ezt fel a tartósság oltárán, de még az sem. nem értem, olyan sokat kértem én?...maradok a Syossnál!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

hedvig17

2013. március 27.

A hajam alapvetően vékony szálú, zsírosodásra hajlamos. Ma reggel a fodrászom ezt a lakkot fújta a hajamra és elbűvölt az illata :-) Viszont látom, hogy ez inkább száraz/töredezett hajra való. Szívesen kipróbálnám, csak attól félek, hogy még jobban zsírosodna a hajam. Van valakinek tapasztalata, aki használta ezt a lakkot és hasonló a haja mint az enyém ? Előre is köszönöm. Az illata valóban a legjobb, amit valaha is hajlakknál tapasztaltam. Úgyhogy az illatra már most ötöst adnék.

----
Update (2013.03.22): Megvettem, kipróbáltam. Ma győzött meg teljesen. Ebben a hatalmas szélben is vállalható maradt a frizurám, mire beértem a munkahelyemre. Szinte csak szálakat kellett igazgatni. Szóval nagyon szépen megtartja a frizurát. Ha elfogy, biztosan újraveszem :-))

Update (2013.03.27): hosszú kapcsolat lesz, ez már biztos:-)) valóban nem zsírosodik a hajam tőle és érdekes módon az enyhén hullámos hajamból nagyon helyes nagyobb hullámokat csinált :-)) Imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 27.

----

Antioxidánsok: Triethyl Citrate