Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás és kasmírtapintású haj. Száraz és igénybevett haj számára. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és a haj könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

hedvig17

2013. március 20.

Kedves bandita ! Köszönöm szépen a gyors választ. Hazafelé menet beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 20.

bandita

2013. február 3.

Az erőteljes tartás reményében vásároltam, lélekben vállalva, hogy nem lesz kasmírtapintású hajzatom. Ez a két tulajdonság ugyanis nem szokott együttjárni egy hajlakknál, eddigi tapasztalataim szerint.
Az öt csillag itt most kevés annak az abszolút áhítatnak a jellemzésére, amit akkor éreztem, amikor ez a kis csoda vidáman bebizonyította, hogy lám, mégis lehetséges az, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 3.

karakumsivatag

2012. december 18.

Az illata nekem is nagyon tetszett. Szerintem jó hajlakk, abból a szempontból, hogy óvja a hajat. Amíg használtam, addig nem is töredezett a hajam, viszont nem is tartotta meg. Úgyhogy az én igényeimnek "ő" nem megfelelő, ezért nekem csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

bvlgari001

2012. augusztus 21.

Évekig ezt vettem, mert annyira szerettem az illatát, nem tipikus hajlakk szagú...a tapintása tényleg selymes volt és szépen csillogott a hajam tőle. Tavaly nagyon megnőtt a hajam, és sajnos a hosszú hajat nem nagyon tartja, ezért le kellett cserélnem, de mindig eszembe jut, hogy még egyszer megpróbálom, mert annyira imádtam.
Csak azét vonok le pontot, amiért le kellett cseréljem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Csak azét vonok le pontot, amiért le kellett cseréljem :(

blanche-neige

2012. július 19.

Számomra ez a világ legjobb hajlakkja! Jól tart, isteni az illata, ami sokáig kitart mintha parfümmel fújogatnám a hajam:) mindig van a polcomon belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Krisz

2012. július 8.

Igazából már mindenfajta fekete flakonos taft hajlakkot használtam, de az illatukon kívül nem tudtam különbséget tenni. Ő is nagyon erős, mint két másik fekete csomagolású társa, az ő illata a legkellemesebb számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Kormios

2012. július 8.

Semmi tartása nincs. Mintha semmit nem fújtam volna a hajamra. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Semmi tartása nincs. Mintha semmit nem fújtam volna a hajamra. Elajándékoztam.

miraclereka

2012. június 25.

Nagyon sok hajlakkot kipróbáltam már de ez a legjobbak között van.. Nem nehezíti el a hajat, a frizurámat egész nap tartja, illata pedig kellemes púderes. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

OneDa

2012. június 20.

Harmadszor vettem újra, a Taftok közül nekem ez az abszolút favorit, még a zsírosodásra hajlamos hajamat sem bántja, plusz könnyű kifésülni és tényleg tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

miraclum

2012. június 19.

Ugyanazt tudja, mint a másik power lakk. Nagyon erős tartást ad, az egész napot/estét kibírja. Nem ragad, de az nem igaz, hogy könnyű kifésülni. Sőt, a hajmosásnak is alaposabbnak kell lennie, előfordulhat, hogy marad belőle egy kevéske a hajon, aztán akkor tényleg ragadni fog.
Ennek az illata sokkal elviselhetőbb mint a másik power lakknak, és megkockáztatom, talán is nem annyira erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol