Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Látható, hosszantartó Push-up Hatásért a hajtövektől. A Taft Volume most kollagént tartalmaz és kettős dús hatást eredményez a haj elnehezítése nélkül. A mega erős tartásért nyom nélkül.

Tunderviragos

2015. július 13.

Nekem évekig ő volt a kedvencem, de valahogy azt vettem észre mintha szárította volna a hajamat. Aztán váltottam, de lehet később visszatérek még rá. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

anonyyym26

2015. április 25.

Ezt használom mostanában,megvagyok vele elégedve többnyire.Illatát imádom.Viszont ez a dús tartás hatása sajnos nem tart sokáig max. 4-5 óráig:\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

nocikaa

2015. március 25.

Nekem bevált, nagyon régóta csak ezt használom. Igaz, nem annyira erős a tartása, de jobbat még nem találtam. Egyébként jó az illata, nem nehezíti el a hajam és nem ragad össze. Ha tényleg olyan extra lenne a tartása maximum csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Anthaval

2015. március 15.

Nem vagyok elajulva tole, ha belovom a hajam akkor valamennyire megtartja. Megteszi de nem egy must have darab, ha elfogy egyaltalan nem biztos, hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Cicmic

2014. december 8.

Talán az első fixáló, ami használ is valamit a hajamnak :D Azért azt nem mondanám, hogy megastrong, de megteszi. Illata fincsi, nem nehezít, nekem nem is ragacsos, nem rossz. Azért ötöst nem adok neki, annyira nem győzött meg :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

szazsani

2014. november 26.

szeretem ezt a lakkot, tényleg dúsabbnak, nagyobbank tűnik tőle a hajam, kicsit ragad, de nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

PetraRéka

2014. szeptember 11.

Régóta használom,jó az illata,aránylag elégedett voltam/vagyok vele de most csalódtam benne.
Már többedszerre sem véd a párás időben,szétesik a szépen ,,belőtt "hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Már többedszerre sem véd a párás időben,szétesik a szépen ,,belőtt "hajam. :(

szaszu05

2014. július 20.

Tartja a hajat, nem nehezíti el és nem kelt zsíros hatást, ráadásul az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Ginyw

2014. június 19.

Jó kis hajlakk ez, nagyon tetszik a flakonja is :D Szép tartást ad a hajnak, és sokáig megtartja a loknikat is,ha besütöm a hajam. Egyetlen hátránya, hogy nekem picit szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Nitaa

2014. május 30.

Én is szeretem, jó kis hajlakk. Az illata valóban csodás. Nem ragad össze tőle a hajam, és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol