Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Látható, hosszantartó Push-up Hatásért a hajtövektől. A Taft Volume most kollagént tartalmaz és kettős dús hatást eredményez a haj elnehezítése nélkül. A mega erős tartásért nyom nélkül.

macaron_kitty

2013. június 27.

Nekem ez volt a legjobb hajlakkom. Ha elfogy a Wella, tuti ilyet fogok megint venni. Az illata miatt és azért, mert nem nehezíti el a hajam, és nem áll össze tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

whyteangel

2013. június 19.

Én néhány hónapja vettem akciósan, és alig érzem, hogy fogyna. Nagyon barátságos a flakon színe, igazi üde színfoltja a fürdőszoba polcának.
Én az illatát is szeretem, szerintem kifejezetten fiatalos, nem az az átlagos, amit a fodrász szalonokban érez az ember, ha belép.
A tartósságával is elégedett vagyok, nem ragad a hajam tőle, nem nehezíti el, nem zsírosít. Ha ki szeretném fésülni, akkor kicsit küzdenem kell, de így jár az ember lánya, ha már lakkot használ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

bjuliss

2013. május 26.

Nekem nagyon tetszik ez a hajlakk. Hosszú,vékony szálú,szőke hajam van, amit hajsütővel hullámosítani szoktam. Miután befújom,mindig átfésülöm,így nem lesz kemény és összeragadt,de a hullámok sem mennek ki belőle. A párás időt azonban egyáltalán nem viseli jól,igaz még semmilyen hajlakkot nem találtam ami igen. Én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

vegyesz001

2013. április 3.

Nem azt mondom, h a legeslegjobb hajlakk (keresem még az ,,igazit"), de nem is mondanám, h rossz lenne. A gyümölcsös illata nagyon tetszik és viszonylag jó tartást tud nyújtani,nem ragad . Nálam nagy pozitívum, h abszolút nem zsírosítja a hajam , és hogy árban sem vészes. Az 1500 ft-os L'oreal Elnett hajlakkok után ez a hajlakk kellemes csalódás számomra, mind árat, illatot, minőséget tekintve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Makkancs

2013. március 19.

Elég átlagos termék, az illata kicsit nagymamis, ezért nem szeretem magamra fújni. Egy estés... másnapra összeáll és bezsírosodik tőle a hajam. Még nem találtam meg az én hajlakkom, ami hosszú és vastagszálú hajból is frizurát csinál... ez sem az sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

karakumsivatag

2013. február 27.

Akciós boltban vettem és azt hittem, hogy milyen jó vásárt csináltam. A Volume dinnyés lakk legújabb verzióját (azon más a dizájn) nagyon szeretem, viszont ez a korábbi változat sokkal-sokkal rosszabb. 5-ös erősség van ráírva, de nekem konkrétan egyáltalán nem tartotta meg a hajam. És zsírosított.
Nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

Nagyon nagy csalódás.

Boglárka88

2013. február 16.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Nagyon nagy csalódás okozott ez a termék. Kb 3órát ha tart, a nap végére gubancos ragacsos lett tőle a hajam, másnapra meg bezsírosodott az egész. Nem szívesen mentem így ki emberek közé. Adtam neki több lehetőséget,de nem tudott meggyőzni. Az illata tényleg kellemes,de más pozitív tulajdonságot nem tudok mondani róla. Vissza tértem egy drogériás, felé ennyibe kerülök termékhez és már bizonyított.már csak azt nem tudom mit kezdek egy szinte téli falakon lakkal kidobni sajnálom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Lujza1104

2013. január 4.

Az előző hajlakkomhoz képest lényegesen jobb! A korábbi (márkát inkább nem írok), olyan volt, hogy ha kétszer fújtam a hajamra, már olyan volt, mintha korpásodnék. Ha 2. napos volt a hajam azért kellett megmosnom, mert a hajlakk ilyen fura cuccot hagyott rajta. De muszáj volt használnom, mert a frufrum másképp nem állt meg. És akkor váltottam erre. Az mindenképpen pozitívum, hogy nem hagy ilyen korpaszerű vmit a hajamon, még 3-4 nap után sem, viszont mintha nem is tartana annyira. Emiatt le is vontam egy csillagot. De mivel csak az előzőhöz képest van viszonyítási alapom (más fajtát ezeken kívül még nem próbáltam), ezért a 4-et megkapja tőlem.

Update: megadtam neki az 5. csillagot is. Mégpedig azért, mert 2x annyira elég ez a hajlakk, mint az előző. A korábbiból olyan 2-3 havonta kellett vennem, ezt még nyáron szereztem be és még mindig van belőle :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

kriszti.07

2012. december 7.

Tartós, nem a legragacsosabb (bár ez nélkül nincs is szerintem hatása egy hajlakknak) kifésülhető, nem szárítja a hajam, de zsírosabb sem lett tőle, pedig hajlamos a zsírosodásra... már nem 1-et használtam el belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Audi

2012. december 4.

~Elég vékony szálú hajam van , és nagy reményeket fűztem ehhez a lakkhoz. Sajnos csak egy átlagos termék , egész normális illattal , bár nem ad nagy emelést és eléggé ragasztó hatása van. Előnye h nem zsírosít és nem folyik le a 'felesleg' a flakon oldalán :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 4.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol