Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Látható, hosszantartó Push-up Hatásért a hajtövektől. A Taft Volume most kollagént tartalmaz és kettős dús hatást eredményez a haj elnehezítése nélkül. A mega erős tartásért nyom nélkül.

Bettina

2012. november 28.

Jól teljesített ez a hajlakk a hosszú szőke hajamon. Erősen tartott, nem nehezítette el a hajam és nem is zsírosította. Az illata is tetszett. De a push-up hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

baobe

2012. november 5.

Vékony szálú a hajam, ezért mindig olyan hajlakkot keresek, ami megemeli a hajam, de nem túl erős tartást ígér, mert akkor vastagabb lenne a lakkréteg, mint a hajam. Ez a lakk nem rossz, nem nehezíti el a hajam, ha kell, kifésülhető, illata is rendben van,
Sajnos van egy kis problámája az adagolójának. Már többször előfordult, hogy beragaddt a feje, s már attól féltem, hogy az egész flakon egyszerre kiürül a fürdőszoba légterébe. De szerencsére eddig, a fújóka mozgatásával, mindig sikerült megállítanom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 5.

mili

2012. november 2.

Sokáig tart a hajamon és nem zsírosítja nehezíti el, az illatát is szeretem. Nekem bevált, de most kiakarok egy másik fajtát próbálni, ha az nem jön be vissza fogok térni ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 2.

cica01

2012. augusztus 27.

Nem dúsabb tőle a hajam, de nagyon jól tart, és imádom az illatát :) nekem a taft lakkok közül ez vált be a legjobban, ezért 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2012. augusztus 15.

Sajnos nem tart úgy, mint egy 5-ös erősségű lakktól elvárható. Esetleg egy négyesnek, de inkább 3-asnak felel meg. Nekem nem volt ragacsos, rá is írták, hogy 30 centiről kell fújni. Azért a "push-up" hatástól még nagyon messze van, inkább a nyom nélküliségnek tesz eleget :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Lolita

2012. július 27.

Ahhoz képest, hogy 5-ös erősséget ír, szerintem gyengébb, mint a piros Taft-az állítólag 4-es.
Nem ragad, egy könnyű kis hajlakk nem túl erős tartással, az illata is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Nem ragad, egy könnyű kis hajlakk nem túl erős tartással, az illata is jó.

Heléna

2012. július 26.

Én itt ki fogok lógni a sorból, mert nekem iszonyatosan ragadt tőle a hajam, nagyon kellemetlen lett a tapintása, nem is használtam el az egészet. Az illata viszont jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 26.

mini33

2012. július 26.

Előttem mindent leírtatok, amiért szeretem.
Dús hatás, nem ragad, kellemes illat, jól tart.
Amit egy hajlakknak tudni kell, azt tudja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 26.

Előttem mindent leírtatok, amiért szeretem.
Dús hatás, nem ragad, kellemes illat, jól tart.
Amit egy hajlakknak tudni kell, azt tudja.

Krisz

2012. július 8.

Kedvenc! Nem a legerősebb taft, dúsító hatást sem vettem észre, de nagyon sokáig tart és nem zsírosítja ráadásul gyümölcsös illata is van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Negrilia

2012. május 22.

Az egyik nagy előnye, hogy nem ragad össze a hajam tőle, mégis jó tartást ad, viszont dúsító hatást én sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol