Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Látható, hosszantartó Push-up Hatásért a hajtövektől. A Taft Volume most kollagént tartalmaz és kettős dús hatást eredményez a haj elnehezítése nélkül. A mega erős tartásért nyom nélkül.

matsek

2012. április 29.

Dúsítani nem dúsít, de amúgy rendben van. Nekem az illata túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Dúsítani nem dúsít, de amúgy rendben van. Nekem az illata túl erős.

sasza89

2012. április 13.

Régebben csak ritkán használtam, mostanában kezdem újra felfedezni, de nagyon szeretem az illata és a tartása miatt is. Tényleg látványosan dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

lanita

2012. február 11.

Kedvencem évek óta :) Az illata, a hatása, mind fantasztikus. És könnyű fújni, nem úgy mint más hajlakkokat. Nem lesz ragacsos a haj utána. Néha elpártoltam tőle,de mindig alig vártam, hogy elfogyjon a másik és visszatérhessek erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

orsii21

2012. február 6.

Nagyon szeretem. Nem ragad tőle a hajam és meg is tartja. Az illata sem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Nagyon szeretem. Nem ragad tőle a hajam és meg is tartja. Az illata sem rossz.

lucretia

2011. július 9.

A kedvenc hajlakkom, nem ragad tőle össze a hajam és valóban megtartja a frizurát. Ráadásul az illata sem kellemetlen, sőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

gedit60

Korcsoport: >54
2011. május 23.

Régóta használom, valóban dúsítja és megemeli a hajtövet. Nem ragad, sokáig jó tartást ad a hajnak. Bár az összetevők kielemzése után, valószínű más készítményt fogok keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 23.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol