Schwarzkopf

Ár:   590 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 21.

Ár:   590 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Ár: 1800 , Eladó: peppi
Állapot: 70%tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
SminkesAnyuci

2019. július 4.

Nagyon meglepett, szuper hatékony! Extra könnyű vele kifésülni hajmosás után a hosszú hajam. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

eeew

2018. július 18.

Fodrászkellék üzletben ajánlották. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Jót tesz a hosszú, kócolódásra hajlamos, száraz hajamnak. Könnyebben ki tudom fésülni, puhább lesz és szép fényt ad neki. Biztosan újra megvásárolom. Az illata is nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

eeew

2018. július 18.

Fodrászkellék üzletben ajánlották. Nagyon meg vagyok vele elégedve, jót tesz a hosszú, száraz hajamnak. Könnyebben ki tudom fésülni és szép fényt ad neki. Biztosan újra megvásárolom. Az illata is nagyszerű.

Vendy254

2018. július 10.

Hát mostanság eléggé kivan száradva a hajam hiába használok balzsamot is hajmosásnál, így szerettem volna egy könnyű balzsamot amit nem kell kimosni és ami hidratál is. Bementem egy fodrászkellékeshez és ott ajánlották ezt. Használtam már BC-t csak a festett hajra valót az is nagyon szuper volt. De ez még jobb. Nagyon sokat változott a hajam. Kezd helyrejönni a szárazság, könnyen fésülhető és nagyon jó illata van. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

EBoglarka

2018. március 21.

Az egyik legjobb kifésülő, amit eddig használtam és nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Az egyik legjobb kifésülő, amit eddig használtam és nagyon finom illata van.

Isabelle15

2017. november 18.

Hajmosás után használom, még nedves hajra. Szökitett nehezen kezelhetö töredezett hajam van. Egyetlen hatása nálam, hogy könnyen kifésülhetö a hajam. Elhasználom,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

A BC Oil Miracle-vel együtt használom. Nagyon szuper hidratáló spray: az alapvetően hullámos, kócolódós hajamat azonnal könnyen kezelhetővé teszi úgy, hogy közben nem nehezíti el. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

kdorci

2017. május 2.

Mikor a fodrászomnál jártam ő ezt fújta a hajamra. Azóta nagyon nagy a szerelem. A tökéletes haj illat :D vagy nem is tudom minek nevezzem. Imádom, amikor frissen van mosva csak szagolom és szagolom a hajam :D Hidratáltságban hááát nem is tudom. Ennyi pénzért egy picit többet várnék, de azt egyáltalán nem lehet mondani, hogy nem csinál semmit :) Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Diaven

2017. január 13.

Az itt olvasott vélemények és a fodrászkellékes ajánlására vettem meg. Hosszú, derékig érő hajam van. A legfontosabb számomra, hogy olyan terméket válasszak, amely látványosan javít a hajam állagán. Hát ez pont nem olyan... Borzalmasan kiszárította és megkeményítette a hajam, aminek az eredménye nem lett más, mint töredezés. Próbáltam rá minimális mennyiséget fújni, az eredmény ugyanez. Egy hajkondícionálótól sem ezt várnál, ennyi pénzért meg pláne nem. Számomra kuka :(
Amiért két csillagot kap tőlem: az ellenállhatatlan illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Amiért két csillagot kap tőlem: az ellenállhatatlan illata.

mesikevagyok

2017. január 12.

A legjobb kifésülő kétfázisú, amit idáig használtam! Szinte pont ilyen illatot álmodtam meg mindigis a hajamnak. Napokig érezhető, friss illat. Ápol, a hajban marad, szuper puha tőle a haj és nagyon-nagyon egyszerűen kifésülhető. Simán a 400 ml-s kiszerelést veszem mindig, mert bízom benne és sokáig elég. Maxi pont, évek óta ezt veszem, bár szoktam kísérlezetni kis kiszerelésű balzsamokkal, de a nyomába sem érnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Dimethylsilanol Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol