Schwarzkopf

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

BC Oil Miracle Rose hajolaj két aromával kombinálva, magas színvonalú ápolást nyújt, segít kényeztetni a fejbőrt, mialatt ápolja, selymessé és fényessé teszi a hajat. A friss virágillatot damaszkuszi rózsából nyerték ki. Használható hajmosás előtt fejbőr masszázzsal együtt, mely nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a haj merevségét, szárazságát. Enyhén nedves hajon szárítás előtt könnyebben alakíthatóvá teszi a hajat és védelmet nyújt a hő ellen, puhává és fényessé teszi a hajat. Száraz hajon is használható.

csill87

2018. május 12.

Ez előtt az Orofluido olajat használtam, amit nagyon szerettem, de ez olcsóbb volt, gondoltam azért hátha ez is jó lesz. Hát nem.... eddig nagyon nagy csalódás, egy hete használom, próbálgatom, de sehogy sem jó. A másik olajtól olyan volt a hajam mint a selyem. Ez meg... vagy túl keveset rakok belőle, vagy túl sokat. Ha túl sokat teszek, amit nem olyan nehéz elérni egyébként, akkor könnyen lesz zsíros hatású a hajam, ami a másik olajnál SOHA nem fordult elő. Ha túl keveset, akkor meg nem használ semmit. Eddig egyszer sikerült eltalálni a használatát, amikor szép volt tőle a hajam, de fél óra elteltével olyan volt, mintha beszívta volna, mert olyan volt, mint előtte, mintha nem kentem volna rá semmit. Csalódott vagyok. Remélem azért még csoda történik, és összebarátkozunk, de eddig ez siralmas. Azért az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

LathatatlanOzike

2018. március 8.

Hajolaj királynő.
Nincsenek jó tapasztalataim az olajokkal. Vagy elsőre szörnyű, vagy 1-2 hónap múlva lesz az. Megtaláltam a kivételt. Megérdemli a sok szép véleményt.
Kellemes rózsa illat, puha haj... Olyan tápláló, hogy az valami csoda. (: A doboz és a flakon nagyon mutatós.
Kezdetben féltem az öntős kiszerelésétől, mára semmi bajom sincs vele. Nem fogy gyorsan, nem lehet véletlenül sokat önteni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Hajolaj királynő.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon finom illata van, szép fényessé, ápolttá és selymes tapintásúvá teszi a hajamat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

heydy10

2018. február 16.

Csodás illata van, nem nehezíti el a lelapulásra hajlamos hajat sem, szép fényessé teszi. Ápolt hatást lehet vele elérni. Sokkal "szárazabb" mint a többi hajvégápoló olaj. Imádom, jó nagy adag barátságos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Craftastic

2018. január 30.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg. Legfőképpen fejbőrmasszázsra használom, illetve hajmosás előtt és után a hajvégekre. Nagyon szuper ez az olaj, nem zsírosítja le a hajamat, isteni finom illata van. Korpás seborrheás fejbőrömön sajnos nem sokat tud segíteni, de ezért nem hibáztatom. Nekem viszonylag gyorsan fogy, de pár hónapig ígyis bírni fogja heti kétszeri használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

AnisiaBella

2017. november 28.

Nagyon örülök hogy megvettem. Ez egy csoda! A hajam állapotán látványosan javít, selymes, könnyen kezelhető tőle még az én durva vastag szálú hajam is! Állandó vendég lesz a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

Isabelle15

2017. november 22.

A rengeteg rossz tapasztalat miatt nem használtam olajakat az utobbi években, de ez az olaj egy kincs. A hajam beszivja , nem ragad, jo az illata, kilehet fésülni a hajam és másnap is érzem a hatását. Drága, viszont annyira kevés kell belöle, hogy sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

kissnoncsa

2017. szeptember 24.

Nem is hiszem el, hogy mér nem értékeltem :D Ez a hajolajak olaja! Viccet férre téve megéri az árát és az 5 csillagot. Először kicsit sokalltam érte közel 3000 Forintot, de nekem majdnem egy évig elég volt heti 2 használat mellett. Hajmosás után, amikor kivasalom a hajam mindig ezt teszek rá. Nem nehezíti el és olyan, mintha parfümöztem volna magam. Pedig csak ez van a hajamon. Hihetetlen milyen finom az illata is. Egyszerűen nem tudok mint mondani ez 10 csillagot is érne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Minocska

2017. szeptember 12.

Sajnos már régebb óta tapasztalom, hogy a hajam egészen megindult a szalmakupac felé vezető lét nem túl üdítő lejtőjén.
Lelkesen és némi pánikkal fűszerezve neki is álltam megoldást keresni, mert a csillogó hajról való lemondás nem tűnt alternatívának.
Igyekeztem hajmosási és hajszárítási praktikáimon vàltoztatni, illetve hajolajakkal (pl. Alverde) is kísérleteztem, de átütő változás ennél a terméknél következett be.
Az eddig próbált olajok kapcsán szerzett tapasztalataim alapján meg sem kísereltem száraz hajra felvinni, maradt a hajmosás utáni, törülköző száraz hajba való bedolgozás. Hát mit mondjak? Egy csoda! 😊 Három cseppel kezdtem, de mivel úgy beszívta a hajam, mintha nem is lett volna, tettem rá még harom cseppel, és izgatottan vártam a másnap reggelt (hajszárítás az nem volt, hagytam magától száradni, inkább nem szoktam meleg levegővel roncsolni, amikor nem kell). Szóval másnap reggel ott fogadott a csoda: kifésülés után gyönyörű, csillogó hajzuhatag (na jó, vállig èrő😊), semmi szénakazal. És ez a boldogság azóta is töretlen! Kipróbáltam màr csont száfaz hajon alkalmazva is, semmi zsírosság, semmi nehézkes érzés, csak csillogás, és könnyen formázhatóság. Az illata kellemes, de nekem semmi különös,h osszan sem tart, de hát ez legyen a legkevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

FruzsinaR

2017. augusztus 27.

Szuper termék! Megéri az árát! Ha van időm felrakom a hajamra már hajmosás előtt egy pár órárval. Nekem nagyon sokat segített a hajamon, előtte elég száraz volt. Az illata is kellemes, és sokáig elég (pedig én használom minden egyes hajmosásnál).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.