Schwarzkopf

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

BC Oil Miracle Rose hajolaj két aromával kombinálva, magas színvonalú ápolást nyújt, segít kényeztetni a fejbőrt, mialatt ápolja, selymessé és fényessé teszi a hajat. A friss virágillatot damaszkuszi rózsából nyerték ki. Használható hajmosás előtt fejbőr masszázzsal együtt, mely nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a haj merevségét, szárazságát. Enyhén nedves hajon szárítás előtt könnyebben alakíthatóvá teszi a hajat és védelmet nyújt a hő ellen, puhává és fényessé teszi a hajat. Száraz hajon is használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

e.m.e.s.e

2017. július 16.

Évekkel ezelőtt használtam utoljára hajápoló olajat (L'Oréal Mythic Oil), miután elfogyott, áttértem a hajmosás előtti olajozásra. Őszintén szólva, jól megvoltam szilikonos hajvégápoló termékek nélkül, de ez az olaj nem hagyott nyugodni, így végül megvásároltam.
Nem igazán kedvelem a rózsaillatú termékeket, de ennek egyáltalán nem bántóan intenzív az illata. Törölköző száraz hajra viszek fel 5-6 cseppet hajszárítás előtt a hajam hosszára. Ez a mennyiség bőven elegendő a hátközépig érő, vékonyszálú, de viszonylag sok hajamra, s így a flakon tartalma elképesztően lassan fogy, nagyon kiadós, gazdaságos. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, az eredmény pedig pihe-puha, illatos haj.
Gyorsan zsírosodó hajam van, 3 naponta mosom, szerencsére ez a termék sem rövidíti le a hajmosások közötti időt.
Bátran ajánlom a terméket mindenkinek, aki nem idegenkedik a szilikonos hajápolóktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Notti94

2017. június 9.

Imádom az illatát és azt is, hogy nagyon szép puha és fényes lesz tőle a hajam. Minden hajmosás után használom szárítás előtt. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

GoldTree

2017. május 17.

Sajnálom, hogy csak mostanában találtam rá. Nagyon jó illata van, könnyű eloszlatni, nem olyan ragacsos, mint a többi hajolaj. A hajam fényes, puha, nem nehezíti el. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Edina1015

2017. február 20.

A hajam vékonyszálú, szőke ombre, ezért régóta használok olajokat. Az Orofluido volt sokáig a kedvenc, ami jól szuperál, ha hullámosan hagyom a hajam, mostanában viszont ki szoktam szárítani, és úgy elnehezíti, ami miatt fáj a szívem... A napokban ajánlotta egy kedves barátnőm figyelmembe ezt az olajat, be is szereztem a Notino -ról. Teszteltem mindhárom (mosás előtt masszázs, mosás után vizes és száraz hajon is) módszert.
Tapasztalatok:
Hajmosás előtt átmasszíroztam, fennhagytam úgy egy órát betekerve és meglepve tapasztaltam, hogy mosáskor nem habzott fel a sampon, harmadik próbálkozásra sem. Ezt a felhasználást ki is lőttem. Leírás alapján, ha így mosás előtt alkalmazzuk, megszünteti a haj merevségét... valóban pihepuha lett, de én jobban szeretem, ha a hajamnak van némi súlya, és ezt a kókuszzsírral elérem.
Törölköző száraz és száraz hajon azonban kiváló. Nem nehezít, nem zsírosít, táplál, ápol, illatozik.
Most ő lett a kedvenc, valószínű újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Tapasztalatok:
Most ő lett a kedvenc, valószínű újra fogom venni.

Chata83

2017. január 24.

Csodaszer. Na persze! Kipróbáltam, és igen! Jelentem fantasztikus! Olyan lesz a hajam tőle, mint a selymes babahaj. Nem nehezíti el. Az illata tényleg isteni. Egy dologgal nem értek egyet. Nekem gyorsan fogyik. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

janka.s

2017. január 14.

Az aktuális rózsamániám legújabb áldozata! :) Bár már szinte semmilyen nagynevű (félig-meddig) drogériás márkának a hajápolóit nem használom, ezt mégis megvettem kipróbálásra, főleg az illata miatt. Kellemesen csalódtam, mert szuper puhává és fényessé teszi a hajam. Nagyon folyékonynak tűnt először, kicsit talán vizes állagúnak, mégis teszi a dolgát. A hajat egyáltalán nem nehezíti el. Én leginkább hajmosás után kenem fel, a még vizes hajamra, és így szárítom. Aztán van hogy másnap, harmadnap már csak az isteni rózsaillata miatt kenegetem a száraz hajamra :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Szaszmancs

2017. január 3.

Nálam is az ősrégi pixis minta került most elő, ami akkor nem keltette fel az érdeklődésem, mert tüsi hajam volt és nem használtam rá ilyesmit, de most újra hosszabb hajam van és több hajolajas csalódás után eszembe jutott ez. Minta alapján annyira megkedveltem, hogy be is szereztem a teljes kiszerelést és még mindig imádat van. Persze, az illata az egyik, ami miatt a szívemhez nőtt, pedig nem szeretem a rózsa illatot, de ez nagyon el van találva és meg is marad a hajon egy darabig. Ami viszont kedvencé tette az az, hogy nem nehezíti el a hajam és nem néz ki úgy rögtön hajmosás után, mintha zsíros lenne. Más hajolajjal mindig úgy jártam, hogy hiába használtam keveset, mindig elnehezítette a hajam. Annak is örülök, hogy nem szerepel első helyeken az alkohol, ami bizony sűrűn előfordul más termékekben. Az ára kicsit húzós és nem olyan könnyű beszerezni, de szerintem megéri és biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig elég lesz, fél évig biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

kesha420

2016. december 18.

Még régen kaptam belőle mintát egy pixiboxban és azóta se tudtam kiverni a fejemből, így megvettem. A samponja nekem annyira nem jött be, de ez az olaj a legjobb, amit valaha próbáltam. Az illata isteni, nem nehezíti el a hajszálakat, tényleg ápol, kevés is elég belőle, jó a csomagolása is, könnyű adagolni, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

katamasni

2016. december 13.

Egyszerűen imádom! Használtam a samponjával együtt is, most csak magában hajszárítás előtt -és csak a hajvégeken-. Így is, úgy is szuper! Balzsamot mióta ezt megvettem egyáltalán nem használok. Az illata csodás, hajszárítás után is érezhető. A hajvégek finom puhák és ápoltak lesznek tőle. Jól adagolható, sokáig kitart egy üveg. Már többször újravásároltam és fogom is a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

eperturmix

2016. november 25.

Bonacure rózsaolajat minden nőnek!!!!
Imádom.Gyönyörű csomagolás,sokáig elegendő kiszerelés,szuper jó hatás,elképesztő illat.Hajmosás után vittem fel törölközőszáraz hajra,elég folyékony állagú,úgyhogy jutott mindenhova,de egyáltalán nem féltem,hogy el fogja nehezíteni a hajam.Nem is tette.Hát az illata az eszméletlen,tömény rózsa,de nem az a kellemetlen,szúrós,hanem aaaahh..hajszárítás után azért megszelidül,de nagyon kellemes illatúvá teszi a hajat.És a hatása tökéletes,selymes haj,puha hajvégek,és fény!zsírosítás nélkül.Napokig ilyen volt a hajam,mintha frissen mostam volna,és az illata is,nem jött elő az a szag mikor kezd valakinek zsírosodni a haja..
Csoda elixír,ha elfogy ,biztosan rendelek még,bár az nem most lesz,mert sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Bonacure rózsaolajat minden nőnek!!!!

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.