Schwarzkopf

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

BC Oil Miracle Rose hajolaj két aromával kombinálva, magas színvonalú ápolást nyújt, segít kényeztetni a fejbőrt, mialatt ápolja, selymessé és fényessé teszi a hajat. A friss virágillatot damaszkuszi rózsából nyerték ki. Használható hajmosás előtt fejbőr masszázzsal együtt, mely nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a haj merevségét, szárazságát. Enyhén nedves hajon szárítás előtt könnyebben alakíthatóvá teszi a hajat és védelmet nyújt a hő ellen, puhává és fényessé teszi a hajat. Száraz hajon is használható.

Mila85

2016. október 2.

Egy használat után nem szokásom véleményezni de ez....aww. 2 évig a revlon orofliudot használtam, szerettem illatát is. Biztos fogom még újra venni, csak kicsit ráuntam. A helyi fodrász kellékesbe mentem megkérdezni ennek az árát, annyi jót írtatok itt rá. 4200 pff ...na meg is néztem iparfümérián, onnan 2500ért!!!! rendeltem (egy picit gyűrött volt a doboz teteje így 300 ft-tal olcsóbban adták, egyébként én nem is vettem volna észre hogy gyűrött...meg amúgy is kidobom a papír dobozt, tök mindegy hogy néz ki).
Na szóval kicsit paráztam a rózsa illat miatt, mert amúgy nem a kedvencem, de az itteni vélemények miatt gondoltam, hogy csak jó lehet és az!! Isteni, nem erős, nem az a "Bulgáriából jöttem.." feeling, hanem keveredik a rózsa illat a finom fodrászos hajápolós illattal. Nagyon kellemes, másnap már nem igazán érzem, de ez nekem nem gond. Én kicsit sokat löttyintettem ki a nagy izgalomban, de ezt is beszívta a hajam, a tövekre nem igazán kentem, csak úgy ami a kezemen maradt miután a végéről kezdve bekentem. Kicsit jobb is a hajam, nem száraz, nem szálkás és vhogy nem olyan szilikonos mint az oro, vagy a loreal selymes olaj. Csinos az üvege is, ami műanyag egyébként, és meglepően jó a kis luk is amin kifolyik a cucc, ha nem nyomjátok meg a flakont, csak óvatosan , akkor szépen jön nem ömlik. Hosszú távon kíváncsi leszek, majd még írok. Elsőre tetszik, nekem tényleg az a fontos, hogy ne legyen szálkás szöszös a hajam, és a szárazabb hajvégeimet ápolja, védje (ami nekem csak a jobb oldalon a hajam elöl lévő része, tincsek...másik oldalán meg hátul szinte nem is törik, de a jobb oldalon van valami gebasz, ott ilyen szárazabb gyengébb, világosabbak is a hajam...akárhányszor visszavágattam fokozatosabbra az elejét akkor is. Egyébként most mell alatt ér éppen, és egy hosszú a hajam kb. de megint le kellene vágni a jobb oldal miatt vagy 4 cm-t). Na szóval iparfümériáról megéri nagyon, én meg vettem hozzá ezt azt és így jobban jártam, bár örülnék ha lenne pikk pakk pontos kiszállítás 590-ért...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

angelcare

2016. szeptember 26.

Sajnos nem kímélem a hajam így meg is sínyli szegénykém,de igyekszem megfelelő ápolással kiengesztelni. :) Sokféle hajolajat kipróbáltam már de magasan ez a legjobb! Picit drágább mint a drogériás testvérkéi és nem feltétlenül tud többet de két dolog miatt nagyon belopta magát a szívembe.Egyrészt bármennyit teszek belőle szépen beszívódik és nem kelt zsíros hatást,másrészt megőrülök az illatáért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

VVViki

2016. augusztus 29.

Amellett, hogy isteni illata van, sokat javult tőle a hajam. Száraz (és még szőkített is) hajam igen csak megsínyli a majdnem minden napos hajformázást, de ha ezt használom, akkor mindig egészségesnek tűnik, puhább és sokkal rugalmasabb! Ha véletlenül többet sikerül a hajamra tenni, akkor sem nehezíti el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

vasilissa

2016. június 14.

Nagyon szeretem, finom az illata és rendbeteszi a fejbőröm. Én is belemasszíroztam és egyáltalán nem lett tőle zsíros. Öt csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

timilla

2016. június 2.

A samponját már régebb óta használom, most végre beszereztem ez a kis gyöngyszemet is mellé, és nem kellett csalódnom. Fényes és ápolt tőle a hajam (nedvesen használom, szárítás előtt), az illata pedig mennyei, nem bírok betelni vele. Egyedül a kiszereléssel nem tudok megbékülni, szerintem rettentő béna ez az öntözgetős módszer, miért nem bírták pumpásra csinálni, mint kb. mindenki más? Emiatt viszont nem vonok le pontot, annyira szeretem amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

nop

2016. április 6.

Most még csak az azonnali hatásról tudok beszámolni, később jövök updatelni.
A leírás szerint hajmosás előtt a fejbőrbe masszíroztam és a hosszára is tettem belőle bőven, majd rajta hagytam egy éjszakára. Másnap reggel zsíros hajra való samponnal mostam meg 2x és balzsamot nem használtam. Utána a törölközőszáraz hajamra még tettem, de csak fültől lefelé. Engem nagyon meggyőzött az eredmény. A fejem tetején, kb a fülemig annyira gyönyörűen lett fényes a natúr (festetlen) hajam, amilyen még tényleg sohasem volt, csak kb 3 évvel ezelőtt, amikor még festettem és épp frissen volt festve. Sosem hittem volna, hogy a natúr haj is lehet olyan csillogó mint a festett. A hajam hossza puhább lett, az remek, viszont a végén, a alsó 15 centi egy régi festéstől nagyon megviselt, na, arra kenhettem bármennyit egyszerűen nem lett puhább. Ja, hátha számít, világos színű, nagyon vékony szálú hajam van, amit 2 naponta kell mosni és hiába van belőle sok, olyan vékony szálú, hogy semmi tartása nincs és szögegyenes.
Összességében 5 csillagra értékelem, mert nagyon könnyed, már elsőre nagyon látványos, az illata finom rózsa és nem nagymamás rózsa és bízom abban is, hogy rendszeresen használva a végeken is segít majd valamit. Hát igen, az kár, hogy nem pumpás, hanem kiöntős a flakonja, mert nehezebb így adagolni. Az állaga rendkívül könnyed, tehát nem azt érzem, hogy egy nehéz olajat viszek fel a hajamra, hanem egy pillekönnyű ápolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Most még csak az azonnali hatásról tudok beszámolni, később jövök updatelni.

xszemyx

2016. március 25.

Kis mintát vettem belőle kipróbálni. Mikor kibontottam, már tudtam, hogy nem hiába vettem. Mikor hajmosás után kiöntöttem egy picit a tenyerembe, és összedörzsöltem, megcsapott az égi illat, ami a hajamon tovább bontakozott, és mikor becsuktam a szemem, rózsafelhőkön éreztem magam valahol messze a világ gondjaitól, bajaitól, minden stressztől. Nem hittem volna, hogy ilyen hatással lesz rám. Azt hiszem, muszáj megvennem az original kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Kindertojas

2016. február 10.

IMÁDOM!!! Imádom az illatát és imádom azt is, hogy olyan puhává varázsolja a hajam, mint még soha semmi :) Próbáltam hajmosás előtt, hajmosás után vizes és száraz hajon és minden esetben tökéletesen működött. Csak ajánlani tudom!!!! )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Soly77

2016. február 4.

Isteni rózsás illata van, nem tolakodó hál istennek finom lágyan érezni csak, hatása kimagasló finom puha, fényes (nem zsíros) és egészséges a hajam tőle! Újra vevős biztosan. Egyetlen kifogásom a termékkel az üvege, sajnos nem pumpás hanem csepegtetős, a pumpával jobban kiegyeznék de így sem veszít az értékéből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

CeCeDrake

2015. december 19.

Az egyik legjobb hajápoló, amit eddig használtam. Egy bajom van vele, mégpedig az illata. Sokszor összeveszik a parfümömmel, meg a rózsát annyira nem kedvelem, viszont a hatása kimagasló. Nem zsírosítja a hajat fejbőrön alkalmazva sem. Meglepő, de így van.
Az évek alatt többször újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Az évek alatt többször újravettem és fogom is.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.