Schwarzkopf

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

BC Oil Miracle Rose hajolaj két aromával kombinálva, magas színvonalú ápolást nyújt, segít kényeztetni a fejbőrt, mialatt ápolja, selymessé és fényessé teszi a hajat. A friss virágillatot damaszkuszi rózsából nyerték ki. Használható hajmosás előtt fejbőr masszázzsal együtt, mely nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a haj merevségét, szárazságát. Enyhén nedves hajon szárítás előtt könnyebben alakíthatóvá teszi a hajat és védelmet nyújt a hő ellen, puhává és fényessé teszi a hajat. Száraz hajon is használható.

Hoagirl

2015. július 13.

Pixiben volt, a samponja nálam közepes eredményt ért el, azt nem sikerült különösebben megkedvelni. Mindenféle hajápoló olajat szívesen kipróbálok, így ennek is nagyon örültem, bár a rózsaillattól általában kiver a víz, még a természetben sem kedvelem. Ebben nem annyira irritált az illat, mert nem volt túl intenzív, szerencsére csak kicsit lehet érezni. Nagyon szerettem használni, csak a hajvégeken alkalmaztam, szépen ápolta, a kifésülést is megkönnyítette és egyáltalán nem zsírosította a hajamat. Az 5 ml nagyon sokáig elég volt, pedig minden hajmosás után használtam, ez nagyon kellemes meglepetés volt. A mintatermék kis üvegcséje és a normál kiszerelés csomagolása is szemet gyönyörködtető, ez nálam plusz pont. Négy csillagot megérdemel, de a Kérastase hajolaját jobban szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

eszter944

2015. június 30.

Én is pixiboxon keresztül találkoztam vele és valami isteni az illata, és szépen is teljesített, puhává varázsolta a hajamat. Nagyon szeretném megtudni hogy iparfümérián kívül lehet e már valahol kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Timmesz

2015. május 17.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat.Először egy mintát próbáltam belőle,közvetlenül szőkítés után masszíroztam a FEJBŐRÖMBE,és az egész hajhosszamra.Ami azonnal feltűnt,hogy egyáltalán nem zsírosította a fejbőrt,pedig általában 2naponta mosok hajat,mert gyorsan zsírosodik,illetve,hogy a frissen szőkített hajvégeim olyan puhák voltak mint még soha előtte.Azóta iparfumeria-ról rendeltem,samponnal együtt.A sampon nekem nem vált be,de az olajat minden hajmosáskor kétszer használom,egyszer nedves hajra,szárítás előtt,aztán a formázott hajamra.Az illata fantasztikus,még napokkal később is érezhető,és csodákat tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Roseberry

2015. április 29.

Aki szereti a rózsa illatát, annak ez a tökéletes hajolaj. Nemcsak az illata isteni, hanem rendesen teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Réka Réka P

2015. április 27.

Először egy Pixiboxban találkoztam ezzel a termékkel, elsőre nem tetszett az illata, de mivel épp kifogyóban volt a hajvégápolóm, tettem vele egy próbát. Ami ezután következett az maga volt a csoda: a könnyen gubancolódó, vékony szálú hajamat pillanatok alatt megszelídítette, a fésülés nem okozott gondot. Természetesen azonnal megrendeltem a teljes kiszerelést. Azóta is rendületlenül szeretem és használom és még az illatát is megkedveltem. Egyedüli hátránya az adagolás, de ez is orvosolható, ha pl egy pumpás adagolóval ellátott tubusba tesszük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

Málni89

2015. március 8.

..én is Pixibox-on keresztül próbálhattam ki. :) Ajánlani tudom én is..bár a rózsa illatáért nem voltam oda de itt még az sem zavar. Nagyon selymes lesz a hajam tőle. De ti a teljes terméket hol szereztétek be? a dm-be már többször néztem de nem találtam :( lányok segítsetek :)) köszii

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

nadalandy

2015. március 1.

Én is a pixin keresztül jutottam hozzá egyhez. A termékcsalád sampon verziójáért nem vagyok úgy oda.
Ennek az olajnak is az illata szerintem kicsit sem kellemes, de puha és selymes hajat varázsol.
Én száraz frissen mosott hajvégen használom, mégsem lesz tőle olajos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Én száraz frissen mosott hajvégen használom, mégsem lesz tőle olajos a hajam.

hermelinke7

2015. február 26.

Pixiboxban volt egy teljes kiszerelés, nem is fogyott még el, pedig minden hajmosásnál használom és sokszor este is a hajvégeken. Kipróbáltam már hajmosás előtti masszázsként is, nagyon szeretem! Szuper selymes lesz tőle a hajam és annyira finom rózsa illata van! Hajmosáskor törölközőszáraz hajra dörzsölöm be (csak a hajam alsó felét), utána még visszarakom a törölköző alá kicsit melegedni és hatni. Utána fésülöm csak ki, így csak nagyon kevés kerül a hajtövekre, nem nehezíti el. Csodás fénye van utána kb. 2 napig a hajamnak! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

kolettmiller

2014. december 17.

Pixiboxba volt kis mintám, ami nem is olyan kicsi, 5 ml de már vagy 3x használtam és még mindig van benne 2 használatra elég. Az illata...hát igen, isteni :) a hajamon is nagyon sokáig érezni. Én hajmosás után használom, szárítás előtt. Szuper puha lesz tőle a hajam, fényesebb nem igazán lett, vagy nekem nem tűnt fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

edibaba

2014. november 20.

Mosás után, nedves hajon próbáltam ki. Jól beszívódik, nem zsírosítja a hajam, az illata nagyon finom.Szép fényes és puha lett szárítás után a hajam. A kiszáradt hajvégeimmel nem sok csodát tudott tenni, de már amúgy is aktuális az olló, úgyhogy ezt nem is vártam. Fura, mert mosás után két nappal tapintásra már száraznak érzem a hajvégeim, de a tükörben szépnek látom. :)
Kipróbálom majd mosás előtt bemasszírozva is, hátha tartja az ígéretét és enyhíti a hajam merevségét. Addig is kap egy "ötös alát".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.