Schwarzkopf

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hajápolók

BC Oil Miracle Rose hajolaj két aromával kombinálva, magas színvonalú ápolást nyújt, segít kényeztetni a fejbőrt, mialatt ápolja, selymessé és fényessé teszi a hajat. A friss virágillatot damaszkuszi rózsából nyerték ki. Használható hajmosás előtt fejbőr masszázzsal együtt, mely nyugtatja a fejbőrt és enyhíti a haj merevségét, szárazságát. Enyhén nedves hajon szárítás előtt könnyebben alakíthatóvá teszi a hajat és védelmet nyújt a hő ellen, puhává és fényessé teszi a hajat. Száraz hajon is használható.

zsooofi

2014. november 17.

Soha nem gondoltam volna, hogy én szeretem a rózsás illatú termékeket, azért valljuk be elég tömény illatuk szokott lenni. De ennél... valami álom :) Ilyen parfüm kéne ;) Nem olajozza össze a hajamat szerencsére, nedvesen szoktam belenyomkodni a hajvégekbe. Pixiboxban volt, úgyhogy sajnos már a végét járja a kis üvegcsém, kéne egy teljes méretű... csak nem tudom, honnan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Captainblonde

2014. november 13.

Isteni illata van, leginkább hajmosás után használom száraz hajvégekre és fejbőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Powderpuff Girl

2014. november 1.

Mintát kaptam a pixibox-szal és már az első kipróbálásnál beleszerettem. Nem vagyok oda a rózsa illatért, de ennek olyan finom és nem tolakodó illata van, hogy csak na! Ja és végre egy olaj, amitől nem lesz összetapadt, olajos a hajam, hanem selymes fényes hatása van. Venni fogok belőle nagy kiszerelést bármennyibe is kerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

dombay92

2014. október 29.

Pár hónapja sikerült beszereznem egy mintát belőle, amit csak most kezdtem el használni. Ez a termék fantasztikus! Az illata mennyei és elegáns! :) A hajam nagyon puha, és selymes! Megnéztem, mennyibe kerül egy teljes kiszerelésű termék, de ugy látom Magyarországon meg nem lehet kapni. Esetleg ha valaki megis találkozott volna vele, kérem jelezze, hogy hol! Az ára nagyon borsos, de aki teheti szerintem próbálja ki! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 29.

gini88

2014. október 26.

Annyira de annyira finom illata van,mmm... Szárítás előtt és néha utána is használom a hajvégekre, selymes és puha lesz, valamint nagyon finom rózsaillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.