Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz, sérült, töredezett hajra való hajápoló család tagja. BB 7-in-1 balzsam,  melyet száraz v nedves hajvégekre kell felvinni, öblítést nem igényel. Könnyebb kifésülhetőséget, kevesebb töredezett hajvéget, könnyű, intenzív táplálást ígér.

Ár: 1000 , Eladó: Eszter555
Állapot: 2x Próbált , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

afmz

2015. december 26.

Két hajmosás között használtam a hajvégeimhez. Az illata kellemes, ápol, puhább lesz tőle haj, hosszú hajnál segít kitolni a hajvágást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Cremelover

2015. október 28.

Rögtön hajszárítás után, száraz hajvégekre használtam, egy ápoló finishként, de nagy csalódást okozott.
Eszméletlen módon szárítja a hajvégeket, egyáltalán nem ápolt, úgyhogy félre is tettem.
Talán nedves hajon jobb eredményt lehet vele elérni, majd update-elek, ha kipróbálnám.
Az illata viszont tényleg isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Az illata viszont tényleg isteni.

Anita1984

2015. október 7.

A kedvenc hajápolóm. Hajmosás után vizes hajra használom, különösen a hajvégre, de 2 mosás közt is kenem, nagyon könnyen kifésülhető, puha, sima felületű és isteni illatú lesz tőle a haj. Nem ragad, nagyon kevés kell belőle. A balzsamját és a pakolást is használom. A kedvenceim, nem is váltom le őket. 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

monyavari

2015. szeptember 5.

Az illata fantasztikus, és szépen rendezi a törött hajvégeket, puha lesz tőle a haj. Kipróbálásra mindenképp ajánlom, mert egy flakont nem bánsz meg (mondtam már, hogy fantasztikus az illata?), legfeljebb nem veszed újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Babooca

2015. július 30.

Még tavaly december környékén szereztem be akciósan. A húgomnak szántam karácsonyi ajándékként, de végül miután kipróbáltam nálam maradt. Ritkán használom, mert sajnos hamar megszokja a hajam, de egyébként nagyon szeretem. Egy csoda, amit a hajammal művel. Ha magától szárad meg a hajam, akkor szép, fényes, ápolt, tömött, rendezett hullámokat kapok ezzel, ha pedig hajszárítóval, akkor tömött, de szögegyenes hajat, ami a hajmosástól számított 3 napig is megőrzi a puhaságát, hidratáltságát. Ilyen hatást az Elséve Ordinary Oil termékcsalád okoz egyedül még ezen az Essence Ultime-on kívül, de az Elséve olcsóbb, így valószínűleg ezt nem veszem újra, csak ha feltétlen szükségét érzem. Egyébként megéri az árát, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

ennni

2015. július 30.

Kevésbé tűnnek töredezettnek a hajvégek tőle,emellett selymes hatású és nagyon jó illata is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

toxicdoll

2015. április 28.

Az illata nagyon jó és tartós! Vizes és száraz hajra is egyaránt használom, kevésbé tűnik töredezettnek tőle a hajam. A krémes állaga miatt könnyű a felvitel is. Átlagos áron mozog, megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

moniq0213

2015. február 11.

Leginkább az illata miatt használom, de a hajvégeim állagán is sokat javít. A frissen mosott rakoncátlan hajamat teljesen kordában tartja, és nagyon tartós az illata, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

kvitta.girl

2014. október 30.

Én nagyon szeretem de nem hajolaj helyett használom, nem is ez a feladata, hanem 2 hajmosás között illetve hajmosás után. Ami a hatása és szuper benne hogy elég egy nagyon kevés tényleg egy mogyorónyi elég a hajvégekre, az illata fantasztikus, 2 hajmosás között úgy illatozok 2 napig mint aki most mosott hajat. Nagyon jó a lófarok kisimítására is pl, a hajvégeket ápolja, és hajmosás után szálló-szöszös hajvégkre is igazán szuper. A haj sima és nagyon puha és igen illatos lesz tőle. Lehet nem olcsó de ekkora adag elég egy évig szerintem, és hajolajat nem váltja ki nem az a feladata.
Amit szuperül kivált az a fújós balzsamok pl, na az helyett ez tökéletes alternatíva és jobban is ápol,elnehezítés nélkül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

sagi.88

2014. április 4.

Nekem nem jött be, a hajam inkább ragadt tőle, pedig nagyon szárazak a hajvégeim. Én maradok az olajos hajvégápolóknál, ez semmit nem használt. Mivel új termék, elég drága, ennyi pénzért inkább a Loreal selymes olaját venném, az sokáig elég volt, és tényleg használt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.