Schwarzkopf

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A száraz, sérült, töredezett hajra való hajápoló család tagja. BB 7-in-1 balzsam,  melyet száraz v nedves hajvégekre kell felvinni, öblítést nem igényel. Könnyebb kifésülhetőséget, kevesebb töredezett hajvéget, könnyű, intenzív táplálást ígér.

Ár: 1000 , Eladó: Eszter555
Állapot: 2x Próbált , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

nemethanna7

2014. március 27.

Ajánlom mindenkinek!
Pár napja találtam rá a Rossmanba, valószínű új kis termék :) Eddig az Avon híres argánolajas hajvégápolóját használtam, amit nagyon szerettem :)
Fura, de ezalatt a pár nap alatt már észrevettem a változást... Nálam gyorsabban, és jobb hatást ért el, már az első használtnál is!
Illata nagyon jó, könnyed, édes, de nem émelyítő :) Használata egyszerűbb, mint más hajvégápolóknál. Nem hagy maga után zsíros érzetet, amit más terméknél tapasztaltam..
Nekem eddig 5! Majd még visszatérek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Ajánlom mindenkinek!
Nekem eddig 5! Majd még visszatérek :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.