Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Linda83

2019. április 3.

Az illatát, az állagát (elég testes) és azt, hogy nincs benne alkohol nagyon szeretem és a hajam is :), mindig valahogy visszatérek hozzá, árban sem vészes a többi olajhoz képest, mert sokáig elég (Glamour napokon is le lehet csapni néha rá).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Riccah

2019. március 24.

Szerették a hajvégeim, kellemes, testes illata volt, nem kellett belőle sok. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Leoka

2019. március 18.

Hosszú idő óta folyamatosan újravevős, szeretem minden szempontból.
Erős, dús hosszú hajam van, nincs festve. Hajmosásnál nem szeretem a balzsamot, mert irritálja a fejbőrömet, így csak ezt használom.
Könnyű kifésülni és nem zsírosít. Hajvasaláshoz után is szoktam tenni egy kicsit a hajvégekre.
Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Hosszú idő óta folyamatosan újravevős, szeretem minden szempontból.
Szuper termék!

Ditte81

2018. október 28.

Ez a termék évek óta használatban van. Időnként elcsábulok, és veszek egy avon hajvégápolót is, de a végén ennél kötök ki. Jó termék- festett szőke hajam jól kordában tudja tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

FReka

2018. október 23.

Glamour napokon vettem féláron,az előző yamuna hajolajam meguntam és közben kiderült hogy meg is avasodott már. Remek döntés volt,pedig nem olvastam utána,csak lekaptam a polcról,szimpatikusak voltak az összetevői. Nekem kimondottan tetszik a szilikon is benne,a samponom és a legtöbb balzsamom szilikonmentes,de egy pici kell a hajamnak hogy szebb legyen és könnyebb legyen kifésülni. Ennek az olajnak isteni az illata,legszívesebben tetőtől talpig bekenném magam vele. Kb 2 pumpálásnyit szoktam eloszlatni hajmosás után a már majdnem száraz hajamon,szuperül beszívódik,nem zsírosítja el a hajam,könnyed az állaga. Két hajmosás között is szoktam tenni a hajam végére,ha száraznak érzem,meg csak úgy,az illata miatt is. Szépen ápolja a száraz hajvégemet. Ha továbbra is ennyire bejön majd,újraveszem,az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

2018. október 22.

Szeretem, jó kis hajápoló. Nagyon kellemes az illata, a rakoncátlan loknijaimat szépen rendezni lehet vele. Szépen ápol, puha és fényes lett tőle a hajam. Sokáig elég, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

TimiK

2018. október 16.

Jó az illata, nem lapítja le a hajamat, de ennyi :) Nincs wow hatás, pedig már a fél üveg elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Beatrix88

2018. július 29.

Hajmosás után nagyon klassz, hidratált érzetű tőle a hajam, majd másnap mintha a cirokseprűt simogatnám. Változást nem vettem észre a használatával, kaptam, kiprobáltam, de biztos hogy nem venném meg. Hasonló a helyzet az avonos hajvégápolóval is. Viszont, párom a fodrászától vett egy hajolajat, imperity golden serum. Na az egy álom...ez nálam két csillag, mert az illata nagyon bejön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

BettyP92

2018. június 20.

az összetevőknél csak a makadámia szerepel mint olaj, de így is szuper jól elosztható és nem ragad mint nehany hajapolo

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

tinyblackpaw

2018. június 9.

Az INCI azóta változott, de messze az egyik legjobb hajvégápoló olaj amit eddig próbáltam :) Az illatába teljesen beleszerettem, sokáig érződik a hajon emellett nagyon szépen ápolja a hajvégeket. Amióta használom kevésbé töredeznek a hajvégeim és nem tűnik olyan sprődnek sem. A mennyiséggel kicsit vigyázni kell, ha túl sok kerül a hajra akkor könnyen olajos, összetapadt hatást lehet elérni. Én 1 vagy 1,5 pumpálásnyit használok amitől még nem kelt zsíros hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol