Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Vivien980724

2018. április 5.

Egyszerűen imádom. Egy ideig használtam, aztán kipróbáltam egy másikat. El sem használtam és megvettem újra ezt. Nekem alapból nagyon száraz a hajam, mivel vasalom és festem is szőkére.. én nem csak hajmosás után használom, hanem minden egyes nap kenek egy picit a végére. Mióta használom sokkal vastagabb szálú a hajam, puhább és sokkal gyorsabban nő. Szerintem ha csak hajmosás után használnám nem lenne ilyen a hatása. Igaz picot drága, de szerintem megéri az árát. Tényleg imádom. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Fanba

2018. március 8.

Nem rossz! kellemes csokis illattal. felpumpanyi is eleg a hajvegekre mashova ne kenjuk mert pikkpakk tönkreteszi a frizkonkat! Ar -ertek aranyban nagyon jo kis olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

leonora3

2018. március 5.

Miután kivonták a forgalomból a dm saját márkás olaját sürgősen kellett keresnem valami másik csodaszert a hosszú szőke fürtjeimnek. Erre esett a választásom egyrészről a pozitív vélemények, másrészről pedig a leárazás miatt:D Nem bántam meg: finom csokis illata van, sokkal sűrűbb mint a dm-es társa, kevesebb is elég belőle, a hajvégeimet is szépen kordában tartja. Konkrétan ragyog, mit ragyog, vakít tőle a szőke hajam, elég brutál lett az összhatás:D Igaz, én egy picit drágállom, de ezek után..megszerettem, újraveszem ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

zdobsizdub

2018. január 5.

Érzem az ápoló hatást de ha nem vigyázok a mennyiségre könnyen elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Lachesis

2017. december 4.

A kedvenc hajvégápolóm. Nagyon szeretem az illatát, puha, fényes hajvéget varázsol, a fodrász is dicsérte a hajvégeket. A million gloss hajolaj illata túl erős nekem, és kevésbé éreztem hatásosnak. Ezen kívül a Dove olajat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

citrompor

2017. november 20.

Csodaszer. Hajam gyönyörű, puha lesz tőle és még a természetes szőke színemnek is ad egy löketet és "aranyban" csillog :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Carrie

2017. október 22.

A csoki illatot én is érzem benne:) Nekem a Helia-D haj olaja jobban bevált, bár lehet, hogy a hajam van már annyira tönkremenve az állandó hajszínváltogatási mizériám miatt, hogy holmi drogériás hajkence ezt már nem oldja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

bzsofi666

2017. október 14.

Nagyon szeretem, semmi rosszat nem tudok mondani róla!! Imádom az illatát, ami utána sokáig érződik is a hajamon, az összetevőit, a hatását <3 Én is törölközőszáraz hajvégekre használom.Kísérletezni lehet fogok más olajokkal, de ez abszolút meggyőző és újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Timcsoki

2017. szeptember 13.

Imádom ezt az olajat! Szőkítve van a hajam és ez egy megváltás neki! 2 hónap használat után már látszik a javulás! Törölköző száraz hajra használom, majd a szárítás után teszek egy keveset a hajvégekre is! Mivel nagyon kevés kell belőle így biztos vagyok benne, hogy sokáig elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

giraffe

2017. május 31.

1-2 hónapja vettem meg, azóta minden hajmosás után használom nedves hajon, csak a hajvégekre. A hajvégem nagyon töredezett volt, gyönyörűen rendbe hozta. Ha elfogy, biztos, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol