Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szzsuzsa0822

2017. május 9.

Nagyon jóóó! Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Minden hajmosás után, vizes hajra, kimondottan csak a hajvégekre kenem, így nem nehezítette el a hajam.
Szép fényes és töredezésmentes lesz tőle a hajam és valóban táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Szép fényes és töredezésmentes lesz tőle a hajam és valóban táplál.

narancsdzsem

2017. április 23.

Klasszisokkal jobb, mint az Elséve, és a Dove! Elbánik a vastag szálú, sprőd hajjal, 6 pumpálás elég egy jó hosszú hosszra. Miért nem fedeztem fel korábban??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

senskin

2017. április 15.

Próbáltam megszeretni a haj -olajakat, de sok értelmét nem találom. Már próbáltam sokszor többféleképpen, pakolástól kezdve a hajvég-ápolásig is használni. Vizesen, szárazan. Nem jött be, nagyon szálkás, és lelapult a hajam tőle. Sokkal jobb, ha hajmosás előtt valami olajos ápoló hajpakolást vagy balzsamot kenek fel, majd mosom és utána újra balzsam. De sajnos az olaj, nekem kiszárította a hajam, feleslegesnek tartom a hajápolásban. Pedig többször újravettem, míg arra a döntésre jutottam, azon a pénzen inkább vagy a házi praktika marad, vagy a balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

kovacsbia

2017. március 20.

A hajam nagyon vékony szálú, száraz, és még szőkítve is van, szóval több szempontból is igényli a törődést, de ez a hajolaj nekem nagyon bevált. Az illatát is szeretem, kicsit mintha csokit vélnék benne felfedezni (de lehet csak én képzelem be :D), a hatása is szuper, puha és fényes lesz tőle a hajam, és nem marad tőle olajos hatású, hiszen egyből beissza. Glamour-napokon szoktam általában beszerezni, mert van, hogy 1 évet is kibír. Hajmosás után a nedves hajamra a Syoss hajolaját kenem fel, majd hajszárítás után a száraz hajra szoktam ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Luiselotte

2017. február 4.

Egyszerre kaptam belőle három darabot a barátnőmtől aki a kutyái szőrére vette és arra nem vált be. :D Kicsit megijedtem, hogy mire fogom elhasználni ha nem jó. Kettő már elfogyott, úgy issza be a hajam mint a szivacs. A fülemtől lefelé szoktam felkenni törülközőnedves hajra . Az eredmény : selymes, fényes, puha és töredezésmentes haj. Copacabana melírom van és így a szőke hajvégek is szépen ápoltak , a hajszínt is védi .
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Csak ajánlani tudom.

Fgreta1

2017. január 20.

Nagyon szeretem. Nagyon szép fényes tőle a hajam és a hajvégem nem tűnik olyan töredezettnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

jazmin2013

2017. január 17.

Ez az elso hajolaj amit valaha kiprobaltam es sokkal elegedettebb vagyok vele mint szamitottam. Nagyon jo az illata, puhava es fenyesse teszi a hajam. Mikor elkezdtem hasznalni teljesen szaraz es toredezett volt a hajvegem, de mar azthiszem teljesen regenetalodott ea ujra megerosodott. Tenyleg megeri befektetni ra, mert nem csak hogy segit a hajnak, de sokaig ki is tart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Susmus74

2016. december 30.

Még réges régen jutottam hozzá kuponos napokon ehhez a termékhez, nagyon szerettem, de mégsem volt az igazi, nehezítette a hajszálaimat ezért leváltottam egy pumpás verzióra. Az utóbbi hetekben megint előkerült a szekrényemből és fogalmam sincs, miért is került oda :D. Az illata egyszerűen finom, édes, keleties, ami el is tűnik nálam a hajmosást követő napra, ezt egyáltalán nem bánom, mert teljesen más parfümöket használok. Könnyebb kifésülni is a hajam, puhábbak a hajvégek is és észrevehető az ápolás is, amit nyújt. Nekem a kettéválasztott hajamra két pumpálásnyi bőségesen elég, lassan is fogy, pedig heti kétszer használom.
Összességében csak az árával nem vagyok vele megelégedve, amúgy szuper terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

laskaib

2016. december 26.

Az egyik legjobb hajvégápoló a lakossági termékek közül! Végre valami nem szárítja a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Kvcsdtty

2016. december 13.

A hajvégeim hamar szárazzá válnak és hajlamosak a szálkásodásra. Már egy éve csak ezt használom. Az ára drága és kicsi a kiszerelés, de közel egy évig kitart (hetente hajat mosóknak, kevés hajúaknak, 2-3 nyomás egy alkalommal, úgy hetente 2x-3x.) Számomra igazi csodaszer. Az illata kiemelkedően finom, igazi férfi mágnes. Gátolja a kiszáradást és a töredezést. 5 csillagra értékelem és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol