Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

dorka007

2016. november 7.

Szerintem egész jó olaj, az illatát imádom, puhává és selymessé teszi a hajamat. Akkor szoktam beszerezni, amikor akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

bianka093

2016. november 7.

nekem ez az olaj nem jött be. csak azért szoktam használni, hogy fogyjon. csak az illata , ami jó. egyébként elnehezíti a hajam és már másnap zsíros, pedig csak a végére kenek belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Anada

2016. szeptember 30.

Én nem régen vettem. Nagyon puha lesz tőle a hajam, viszont nem használom minden mosásnál, mert akkor már elnehezíti, mivel nem mosódik le egy hajmosással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

FannerManner

2016. szeptember 29.

Imádom, csak egy a baj, hogy túl gyorsan elfogy...:D Általában Glamour vagy Joy napok alkalmával szerzem be, mivel jóval kedvezőbb áron elérhető a gliss kur 8oil többi tagjával együtt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Fashionlover

2016. szeptember 3.

Nagyon szeretem nekem ez bevált már többet is elfogyasztottam mindig amikor valami hiper szuper akció van akkor gyorsan beszerzek belőle. Én mindig hajmosás után a törölköző száraz hajamra viszem fel. Nekem két három nyomás bőven elegendő ugyanis én csak a hajvégekre viszem fel nagyon minimalisat a többi részre így sokáig kitart egy doboz. Utána ha megszaritom a hajam nagyon szép fényes és nem száll. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

laracroft

2016. augusztus 7.

UPDATE: Teljesen át kell írnom a véleményemet, kiderült ugyanis, hogy minden rosszat, amiről írtam, a Plantur sampon okozott. Más samponnal szépen működik ez az olaj, táplál és könnyen kifésülhetővé tesz, hajszárítási időre sincs befolyással. :) Szóval valójában ez is bevált. :)

Én is féláron vettem nulladik napon a DM-ben, akik mint kiderült elég sunyin álltak a glamour-napokhoz......a polcok nem hogy feltöltve nem voltak, hanem mintha direkt készültek volna rá, hogy minél kevesebb terméket adjanak el ugye féláron.......pedig én munka előtt mentem nyitásra....úgyhogy még mindent elcsíptem. :) Mondjuk ez a hirtelen áremelés is sunyi, hogy eddig 2500 volt, most hogy féláron vesszük hirtelen 3600 lesz...... :D

Na de az olaj........az Elseve színvédős olaján kívül semmivel nem vagyok megbarátkozva, minden túl nehéz a hajamnak, zsírosítja, nem szívja be, stb., de mivel erre annyi pozitív vélemény jött, gondoltam féláron kipróbálom. Hiba volt. Nekem az illata kifejezetten tetszik.
Vizes hajon alkalmazva borzalmas, a szárítás egy örökkévalóságig tartott és teljesen elnehezítette a frizurámat, pedig mértékkel használtam és csak a hajvégeken. Száraz hajon már jobb, igaz óvatosan kell adagolni, különben tapaszt. Teljes áron semmiképp nem érné meg, de így akkor már elhasználgatom.........egyszer majdcsak megtanulom, hogy ha valami bevált (lásd Elseve olaj), akkor maradjak szépen annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Hannibal

2016. április 21.

Megrögzött hajolaj mániásként sokfélét próbáltam,a legtöbb negyedig-félig-majdnem teli állapotban van besuvasztva a fiók mélyére ..
Ő az örök szerelem,akihez mindig vissza kell térnem:D Negatívum,hogy szerintem drága,és gyorsan fogy ...de ha egyszer jó,akkor jó :)
Én hajmosás után törölközőszáraz hajra viszem fel,pihe puha,selymes,rendezett lesz.. Emellé se balzsam,se pakolás,semmi nem kell az én hajamnak. Az illata nagyon édes,én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

kovacsrekaa

2016. április 7.

Tegnap a dm-ben a 0. napon szereztem be ezt a vackot. A kinti 2500 forintos ar mar nincs, en kozel 3600 forintert vettem le a polcrol (kasszanal csak felarat fizetem). Azert vettem meg ezt, mert itt jo velemenyeket kapott. Az altalam hasznalt isteni Garnierem sajnos szedi a hajszint, ezert mas kellett. Ez a termek viszont pocsek.. Illatatol a plafonon vagyok. A hatasa nulla, erzem ha a hajamhoz nyulok ropog a hajvegem amire evek ota miota Garniert hasznalok nem volt pelda.. 2 pumpalasnyit kentem a rovid, festett barna hajamba. Szaritas kozben ereztem, hogy szaraz a hajam. Szaritas utan ki is vasaltam, majd egy cseppnyit eloszlattam a hajvegeken majd az egesz hajon. Teny, hogy szep a fenye, de ez nekem nem kell... 3600 forintert nem szep fenyt szeretnek, hanem apolast.. 6 fele olaj ide vagy oda, ez nagyon nagy penzkidobas meg felaron is... Meg jo, hogy a Garniert nem dobtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

nop

2016. április 6.

Még csak az első élményről tudok beszámolni, rögtön gyönyörű tükörfényű lett tőle a hajam. Egyszerre próbáltam ki az Elseve Selymes Olajával, abból a rózsaszín kupakos, károsodott hajra valóval (rettentő tudományosan 2 külön copfba fogtam a hajamat és fültől lefelé kentem rá). Nagyon érdekes, az azonnali tapasztalat az volt, hogy a Gliss Kurostól sokkal fényesebb lett, szinte ragyogott, míg az Elseve-től meg olyan visszafogottabban selyemfényű. Viszont 2 óra múlva megnézve látszott, hogy a Gliss Kuros oldalnak szinte eltűnt a fénye, míg az Elseve ugyanolyanolyan maradt mint felkenéskor.
Amúgy gyorsan zsírosodó, vékoy szálú, sok, de tartás nélküli hajam van, az alsó 15 centi nagyon megviselt egy régebbi festéstől.
Majd jövök updatelni, hogy zsirosít-e, mert az még nem tudom megmondani, de mivel az Elseve ennyivel jobb elsőre, így az kap 5 csillagot, ez meg 3-at. Amúgy persze jobban belegondolva simán lehet, hogy az Elseve csak bevonja valamivel a hajat a felületen, azért marad fényes, ezt meg esetleg beitta a hajam és tényleg ápol. Fogalmam sincs, ezért jövök majd hosszabb távon updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

neakardtudnihogyki

2016. február 12.

Nagyon jo hajolaj nekem jobban bevált mint a syoss rozsaszinje pedig mar az is ápolta a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol