Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kisu

2016. január 14.

Teszi a dolgát,puha tőle a hajam és nem töredezik a vége sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Teszi a dolgát,puha tőle a hajam és nem töredezik a vége sem.

straub.stella

2015. december 6.

Korábban egyszer már használtam hajolajat, de azt nem találtam meg és amúgy is imádok kísérletezni a kozmetikai termékekkel. Egy márkán belül is több féle volt és a hajamra ez is meg az is jellemző volt , így ezt választottam, mint komplex probléma megoldó olajat.Hajmosás után a fél száraz vagy száraz hajvégekre néhány pumpálásnyit kenek és szuper tapintása lesz tőle a hajamnak, zsírosodás nélkül illetve a töredezettség sem olyan látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

BeePoo

2015. december 2.

Legjobb hajolaj,amit eddig próbáltam. Nem zsírosít, jó illata van, szépen táplálja a hajam, pedig nekem akár a seprű :) Még kuponnal vettem féláron és úgy még olcsónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Misa

2015. november 13.

Oké, oké, tényleg nagyrészt szilikon, meg tessék-lássék belepakoltak néhány növényi olajat is, és meg kell mondjam, hogy az illatát jobban is megválaszhatták volna, mert olyan, mintha valami tortabevonóval kenegetném a hajam, DE: még így is megéri az árát.
Tapasztalataim szerint ez a hajolaj (vagy mi) tökéletes azoknak, akik szétcseszték a hajvégeiket festéssel, vasalással, stb., de nem akarnak elmenni a fodrászhoz, mert tudják, hogy a három centi az a fodrász fejében automatikusan felszorzódik kilencre, és a türelemmel, kitartással növesztett hajzat a padlón végzi majd, szomorú kis kupacokban. Na, én is így voltam ezzel, úgyhogy ezt a cuccot csakis a hajvégemre használtam, és bár nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, nagyon kellemeset csalódtam benne. A töredezett hajon tényleg csak az olló segít, meg ez. A csúnya, seprűs hajvégeket nagyon szépen fel tudja tölteni a szilikon, így ha nem is "gyógyítja" meg, a látványon és a tapintáson nagyon sokat javít. Több, mint egy hónapja használom.
Egyéni dolog, de nekem törülközőszáraz hajon vált be leginkább, és két adag bőven elég egyszerre. Szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

encicsipke

2015. szeptember 11.

Ajándékba kaptam, most tesztelés alatt áll. Hajmosás után alkalmazom, a nedves hajamra kenek fel belőle pár pumpálásnyit de a hajtövekre sosem teszek belőle mert zsírosítaná a fejbőrt. Kellemes az illata, tetszik a pumpás adagoló is. Remélem nem fogok benne csalódni.

Update: Sajnos egyáltalán nem vált be...teljesen kiszárította a hajvégeimet, amik a használata után úgy álltak mint a szalmaszálak. :\ Nem használom többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

weird

2015. július 30.

Nekem eddig ez vált a legjobban!! tényleg sokat segít a száraz hajvégeken ráadásul nem zsírosít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Lunalys

2015. július 28.

Nekem bevált. A hajvégeimre szoktam felvinni, mert ott szokott szárazabb lenni. Rendesen beszívódik, nagyon kellemes illata van és nem zsírosít. Az ára bár elsőre kissé soknak tűnhet, de sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Annette

2015. július 18.

Nekem is bevált szerencsére :) a hajam sötétbarnáról lett leszőkítve aztán többször is festve, rengetegszer váltottam színt. Gondolhatjátok hogy nézett ki, mint a seprű :( viszont most voltam fodrásznál 3 hónap után és abszolút nem kellett vágni belőle! Alig akartam elhinni! Nagyon ajánlom mindenkinek, a mennyiséggel pedig ne spóroljatok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

pilluska

2015. július 2.

Februárban vettem és még csak a negyede fogyott el, tehát elég sokáig elég, bár azt hozzá kell tennem, hogy én csak hajmosás után kenem fel nedves hajra. Érdekes az illata, engem az étcsokira emlékeztet :D Szerintem kellemesen ápol, én elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem szálkás a hajam és nem is törik annyira a vége. Az összetevők pedig csodálatosak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

deccs91

2015. június 10.

Szeretem az illatát, és amikor nagyon száraz a hajam be szoktam vele kenni, de rendszeresen nagyon zsírosítja a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol