Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

rosa.love

2015. június 10.

UPDATE: gyors csalódás. Teljesen kiszárította a hajamat! Cseles készítmény, mert úgy szárít, hogy közben (az olaj miatt) baromi fényes és puha a haj...aztán kimosod, és csak a sprőd szárazság marad! Teljesen biztos vagyok benne, hogy hosszú távon csak keresztbe tenne a hajnövesztő projektemnek, ezért csak nagyon ritkán fogom használni. Pedig mekkora szerelem volt, itt áradoztam róla...

Szerettem volna vmi drágább hajolajat, de ennek az összetevői keltették fel leginkább a kíváncsiságomat,úgyhogy erre esett a választásom 2500 ft-ért. "Luxus hatású" hajat ígér-na persze, gondoltam. Az illata valóban luxus hatású, engem handmade fűszeres-gyümölcsös étcsokira emlékeztet...nagyon finom. A hatásától pedig leesett az állam: TÉNYLEG gyönyörű, "fodrásztól jöttem" -szépségű lett tőle a hajam! Én bőven kentem rá, vállig érő hajra legalább 3-4 pumpányit, és utána még külön a hajvégekre. Nyomtalanul beszívódott, és semmi,de semmi zsíros hatást nem hagyott maga után. (Hozzátartozik az igazsághoz, hogy előtte hajmosáshoz nem használtam balzsamot, úgy szerintem kicsit sok lenne a jóból.) Egyszerűen gyönyörű lett tőle a hajam, pedig az én vékonyszálú, hullámos, szöszösödő hajamból tényleg nehéz csodásat alkotni, nekem legalábbis házilag nem mindig sikerül.
P.s.: a gliss kurr ultimate repair olajhoz semmi köze,ég és föld a kettő, ez összehasonlíthatatlanul jobb. Én majdnem azért nem vettem meg ezt, mert az ultimate repair az égvilágon semmit nem csinált a hajammal, és gondoltam nem lehet olyan nagy különbség ugyanazon márka termékeinek hatásfoka között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Ellesmere77

2015. május 28.

Nagyjából egy hónapja használom és az elején tényleg csodát tett a szanaszét törött hajvégeimre, gyönyörű és ép lett. Tényleg nagyon szuper, mert beszívódik, nem marad zsíros hatású a haj. Az illata eleinte nekem erős volt, de ahogy beszívódik kicsit visszafogottabb lesz és úgy már tetszik. Hajmosás előtt pakolásként is használom. Annyi negatívumot mondanék, hogy kicsit drága, de tényleg elég sokáig elég, illetve hogy én egy hónap után már nem látom, hogy annyira hatna. Talán megszokta a hajam? Nem tudom mi lehet, de én már tényleg nem tudom mit próbáljak :S Azért 5*-ot adok neki, mert tényleg jobb, mint amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Kitti96

2015. május 7.

imádom, 1 éve használom, a hajam nem törik úgy, én kb 3 pumpálásnyit oszlatok el a hajvégemen, aztán a maradékot fentebb is kenem, a száraz hajrészeim imádják. Többen is kérdezték már hogy mit használok, egyrészt mert szépült tőle a hajam, másrészt mert nagyon fini az illata. A tégelyes hajpakolással és a fújós hajápolójával együtt használom, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Anthaval

2015. március 15.

Nagyon szeretem, felhosszu hajam van, egy pumpalasnyi boven eleg. Erezhetoen taplalja a hajvegeket, nekem nem tornek egyaltalan amiota ot hasznalom. Tovabba, ami hatalmas elonye, hogy nem zsirosodik a hajam tole! Ujra fogom venni, ha elfogy egyszer. Igaz, fel eve hasznalom, ketnaponta mosok hajat es meg csak a negyede fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Percoon

2015. március 13.

Használom már egy ideje, az illata annyira nem zavar, szárazon szoktam a hajvégekre tenni, hetente egyszer-kétszer. Nem mondom, hogy csodát tesz, de azért az összhatáson sokat javít, a hajvégek kevésbé tűnnek száraznak, de bevallom ennél azért egy kicsit többre vágynék. Ha elfogy valószínű nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Lauu

2015. február 21.

A baj valahol ott kezdődött, hogy előtte Orofluido-t használtam. Innen szegény nyertesen nem jöhet ki, mert utóbbi minden eddig próbált olajat magasan ver. Drogériás viszonylatban nem rossz cucc ez, de én kb csak azért kenem hogy végre elfogyjon, és nagyon lassan fogy de tényleg, ami másnak persze előny, én kicsit kitolásnak érzem. Összegezve ez egy remek cucc drogériás szinten, de aki próbált már magasabb kategóriájú terméket csalódott lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

petran

2015. február 4.

Nagyon jó, de az illata nekem se jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Nagyon jó, de az illata nekem se jön be.

szanaci

2015. február 4.

Nagyon szeretem. Nagy hajnövesztésbe kezdtem és szerintem ennek is hála csak fél centit kellett vágni három hónap után a hajamból. Félhosszú vékonyszálu hajamra elég egy pumpálásnyi. Nem zsírosítja a hajamat és mellesleg imádom az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

LadyLatte

2015. február 4.

Nagyon szeretem használni, fényesek és ápoltak lesznek tőle a hajvégeim, és az illata is fincsi :)

adanita

2015. február 3.

Ma kipróbáltam, ha az ultimate repair elixir társa 4-es, akkor ez 3-as. Ez az erős "illat" egyszerűen nem hajra való és egyáltalán nem tetszik a glisskurnak egyik verziójában sem ez a szag.
Még jó, hogy kipróbáltam, mert különben ezt vettem volna meg valószínűleg kíváncsiságból, hogy vajon többet tud-e a másiknál,de egyáltalán nem, a másik szerintem jobb és annak az illata is elég kellemes. Amiben még eltér, hogy ennek a színe átlátszó, de az már lényegtelen. Nekem nem jött úgy be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol