Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Soly77

2015. január 2.

Soha nem használtam még ilyesmit, de a fodrászom mondta hogy nem ártana beszereznem valami olajat mert a szőkítés nem tesz jót a hajamnak (hiába rövid). Nagyon tetszik hogy a törölközőszáraz hajamra kenve nem nehezíti el az alapból kevés és vékony szálú hajamat!
De könyörgöm miért kell ennyire illatoznia? amúgy sem rajongok a vaníliás édes illatokért... ha lecseng a vanília nekem valami férfi dezodor jut róla eszembe... MIÉÉÉÉÉRT? szerencsére hamar elillan de akkor se értem hogy mi a fenének kell?!
Tetszik 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 2.

Tetszik 5*

andi93

2014. december 23.

Nedves hajon és néha szárazon hajvasalás után is szoktam használni. Nem kell belőle sok, de nem is zsírosítja. Szép fényt ad a hajnak és a hajvégeimnek is jót tesz. Csak kár, hogy gyorsan fogy. Az illata finom édes, szeretem. Párom azt mondta rá, hogy hasonlít egy bizonyos síkosító illatához :D Szerintem nem :D De azért néha ő is csen a hajára, isteni puha lesz neki is tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

niktoria

2014. november 21.

Az illata annyira nem jött be, de maga az olaj minősége kifogástalan, imádtam... csak hát a kíváncsiság :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

nanne

2014. november 7.

Törölközőszáraz hajvégekre kenek 4-5 pumpányit, mert elég sűrű és vastagszálú a hajam. Nem zsírosítja vagy nehezíti el, viszont szép fényt és ápolt külsőt kölcsönöz neki. Szárazon is próbáltam, de úgy nem annyira tetszett az eredmény. Az illatát nem kedvelem, de nem is zavar, szerencsére hamar elillan. Megérte az árát. Ha elfogy minden hajvégápolóm, lehet, hogy újra ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

DrMorris

2014. október 24.

Eddig valahogy sosem volt szerencsém ezzel a márkával, de ezt az olajat egyszerűen imádom :) Korábban használtam már a L'oreal természetes, és festett hajra készített változatot is, de úgy tűnik, az én hajam nagyon megszerette ezt a Gliss Kur olajat. Az illata nekem nagyon tetszik, de a felvitel után 5 perccel már nem igazán szoktam érezni. A hajam sokkal puhább lesz tőle, és egészségesebbnek is tűnik. Úgyhogy még jó ideig a mindennapi rutin részét képezi majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Natalka

2014. október 19.

Szerintem nagyon jó kis olaj, bár ezen kívül szintén csak ettől a márkától próbáltam egy másikat (a színvédőset, az is jó). Nem nehezíti el a hajamat, ami nagy csoda, mert irtó vékonyszálú, és kevés is, viszont törik a vége. Sőt, ne nevessetek ki, de azt vettem észre, h jobban megtartja a hajam természetes hullámait..! Most amúgy is rövid a hajam, olyan strandos-természetes kócosra szoktam szárítani, az olaj segít, h fényes és egészségesebb legyen. Nagyon finom illata van, jó érzés használni, egyelőre szeretem, bár az tény, h vigyázni kell a felvitellel, nehogy zsíros hatású legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

kiscsilli

2014. augusztus 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és jaj de jól tettem!
Mióta szőke ombre a hajam nem bírok vele. Kísérleteztem a tiszta argánolajjal, alfaparffal,yellow bloommal a khadi olajjal és sorolhatnám mi mindennel. A szilikont nem kedvelem, de a hajtövem illetve a fejbőröm nem kap belőle, így azt hiszem újra és újra fogom vásárolni. Jó lenne tudni melyik összetevője jött be ennyire a hajvégeimnek, azt tisztán szilikon nélkül kipróbálnám (talán a maruladió?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és jaj de jól tettem!

levendulalány

2014. július 4.

Elbújva találtam egy polcon az auchan-ban, 1000 forintért kínálták. Gyorsan, ott helyben megnéztem, miket írtatok róla és megvettem :) Eddig nem használtam hajolajat, ez az első, és egyáltalán nem bántam meg, tényleg nagyon jó. Az illatát kifejezetten szeretem. Gyönyörű selymes, fényes a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

lettart

2014. július 4.

anti-illatozó vagyok, és bár most előre elolvastam, miket írtatok, nekem egyáltalán nem érezni az illatát a hajamon..., érdekes :)

de ami nagyon 5+!, hogy az egyetlen gliss kur, ami bármit próbál is elhazudni magáról, hát bejön. nagyon jó! tesco kiárusítás, én így szeretlek! görög előtt beszerzek még eggyel, biztos, ami biztos! ;)

ja, és imádok az olajokat ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

ja, és imádok az olajokat ♥

babyface

2014. június 7.

isteni illata van a gliss kur-os hajolajokat eddig is imádtam, de ez mindent visz. :) aki viszont nem bírja a nagyon édes illatokat semmiképp se vegye meg, mert brutális és nagyon tartós is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol