Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: annacska922, az összetevőket feltöltötte: Adrienn58, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Hajápolók

2020-ban megújult változat!

Az értékes olaj-formula a ritka ápoló olajok tökéletes keverékével kielégíti minden hajtípus 6 legfontosabb igényét.

• Táplálja és súlytalan nedvességet ad a hajnak a szálkásodás elleni hatásért
  • Hajszárítás közben véd a hajszárító hőjétől
  • Lezárja a hajvégeket a kevesebb töredezett hajért és a nagyobb ellenállásért
  • Kiegyenesíti a haj szerkezetét és csomómentes hatást biztosít
  • Javítja a haj kezelhetőségét és hosszantartó hajformát biztosít
  • Intenzíven újjáépíti a hajállományt a fényűző és gyöngyűen ápolt hajért

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orchidea8627

2014. március 11.

Szerintem köszönőviszonyban sincs a TBS mandulás testvajának az illatával, előbbi keserűmandula, ez az olaj meg borzasztóan édes, cukorkás illatú. Ez ugyan nem von le az értékéből mert az olaj minősége szerintem kifogástalan, de nekem nagyon tömény az illata, pár használat után elajándékoztam egy barátnőmnek mert nem tudtam elviselni.
Aki érzékeny az erőse, édes illatokra annak inkább a kék verziót ajánlom, igaz abban nincsen ennyi jóféle kivonat, "csak" sárgabarackmag-olaj de sokkal frissebb az illata, mint ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

Esther

2014. február 19.

A Rossmann-ban most 2000 Ft-ért akciós, ráadásul volt egy 10%-os kuponom is, természetesen nem tudtam ellenállni. :D Őszintén szólva nem vagyok elájulva a Gliss Kur termékektől, de ez az olaj nagyon bevált (száraz és nedves hajon egyaránt). Hajmosás után mindig teszek a hajvégekre, valóban nem nehezíti el és nagyon puha, selymes érzetet hagy maga után. Szerintem jó kis hajápoló, így akciósan különösen megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

csillag

2014. február 16.

No, akkor leszek első. Csomòan ìrjàk az avonos marokkòira, hogy gyorsan fogy nekik, és dràga. Akkor mit mondanànak erre? Ez tényleg gyorsan fogy, mivel elég hìg, valòszìnű azért mert talàn kevesebb benne a szilikon, kenhet bőven az ember a hajvégre, könnyen beszìvja, nem nehezìti el. Én 3000 Ft-ért vàsàroltam.Jaj, hàt az illata egy az egyben TBS mandulàs testvaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol