Schwarzkopf

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam töredezésre hajlamos hajra. Phyto-Stem Cell komplex és rózsavíz tartalommal.

fanni81

2019. szeptember 29.

Kellemes az illata . Fényes lesz tőle a száraz , igénybevett hajam . :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Kellemes az illata . Fényes lesz tőle a száraz , igénybevett hajam . :)

Csutak

2019. szeptember 26.

Jó volt használni, igazából ugyanannyit tud, mint más hajbalzsamok, amiket eddig használtam. Négy csillag a vége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Kidaclaire

2019. szeptember 25.

Sajnos ez nem vált be. Elcsábultam én is, megvettem az egész termékcsaládot, de a balzsamban (és a hajpakolásban is) csalódnom kellett. Nagyon nehéz kimosni a hajból, és ha úgy is érzem, hogy na most sikerült kimosni, miutàn száraz a hajam, érzem hogy még mindig ragad, elnehezíti, összetapad tőle.
Az illata nem rossz, de tuti nem veszem újra és nem is fogom használni, pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

capcarapcap

2019. szeptember 10.

Én nem szeretem a Gliss kur termékeket! De! Mondom adok egy esélyt ennek mert annyira reklámozzák. Ma próbáltam ki előszőr eddig jónak tűnik. Remélem az is marad. Az tény, hogy selymesebb a hajam tőle, az illata gyógynövényes. De nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Hajpakolással együtt használom, de egyszerűen valamiért nem bírja elviselni a bőröm. A hajpakolás nem váltott ki kiütéseket, de úgytűnik a bőrömnek nem tesz jót, ha a “tesójával” együtt használom.
Azért adok 3 pontot, mert lehet, ha a hajpakolást nem használom elötte nem vált ki allergiás reakciót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.